У ЗСУ заявили про загострення під Бахмутом
На Бахмутському напрямку загострилася ситуація. Окупанти вийшли з глухої оборони і атакують позиції ЗСУ із новою силою.
Про це заявив в ефірі телемарафону начальник служби зв’язків з громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо, передає Кореспондент.
Він зазначив, що ситуація почала загострюватися ще минулого тижня, а також зауважив, що протягом минулої доби українські захисники відбили 15 ворожих атак.
«Активність на даному напрямку почалася з новою силою. Противник там від оборони перейшов до активної оборони, намагається відбити ті позиції, які у нього були втрачені. І, відповідно, на Бахмутському напрямку та південніше Бахмута ворог намагається тиснути на наші Сили оборони», – розповів Фітьо.
Він зауважив, що раніше окупанти перебували в глухій обороні. Тепер ворог намагається «промацати» оборону українських воїнів – шукає слабкі місця та активно працює по позиціях Сил оборони артилерією.
При цьому Фітьо наголосив, що українські захисники дають противнику відсіч – ворог зазнає значних втрат. Так, протягом доби на Бахмутському напрямку знищено 140 окупантів, понад 28 одиниць техніки росіян, з яких більше 10 – артилерійські системи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це заявив в ефірі телемарафону начальник служби зв’язків з громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо, передає Кореспондент.
Він зазначив, що ситуація почала загострюватися ще минулого тижня, а також зауважив, що протягом минулої доби українські захисники відбили 15 ворожих атак.
«Активність на даному напрямку почалася з новою силою. Противник там від оборони перейшов до активної оборони, намагається відбити ті позиції, які у нього були втрачені. І, відповідно, на Бахмутському напрямку та південніше Бахмута ворог намагається тиснути на наші Сили оборони», – розповів Фітьо.
Він зауважив, що раніше окупанти перебували в глухій обороні. Тепер ворог намагається «промацати» оборону українських воїнів – шукає слабкі місця та активно працює по позиціях Сил оборони артилерією.
При цьому Фітьо наголосив, що українські захисники дають противнику відсіч – ворог зазнає значних втрат. Так, протягом доби на Бахмутському напрямку знищено 140 окупантів, понад 28 одиниць техніки росіян, з яких більше 10 – артилерійські системи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Корiнний лучанин
Показати IP
12 Листопада 2023 10:18
Що за "брехня"? "На минулому тижнi" нам давали браурнi "перемоги" i коменти ,що це брехня не пропускали
25 червня: свята, події, факти. Всесвітній день панування кішок та День митника в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сонячне затемнення через 50 днів: де і коли його можна побачити
24 Червня 2026 23:46
24 Червня 2026 23:46
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
24 Червня 2026 23:28
24 Червня 2026 23:28
Скільки на Волині людей отримують пенсію за особливі заслуги перед Україною
24 Червня 2026 23:09
24 Червня 2026 23:09
На тлі українських ударів у Кремлі заговорили про перенесення виборів у Думу, – ЗМІ
24 Червня 2026 22:51
24 Червня 2026 22:51
Як війна переформатувала світову україністику: делегація з Волині взяла участь у міжнародній конференції
24 Червня 2026 22:32
24 Червня 2026 22:32

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.