У Луцьку шведи «завоювали» замок Любарта
![](/resize/450x418/r/files/news/2008/08-18/884-1u.jpg)
Гурти зі Швеції, які виступали на третій день фестивалю «UPfest», справили особливе враження на публіку своєю енергетикою та позитивом. Про це 18 серпня повідомляє репортер «Волинських Новин».
В останній день фестивалю «UPfest» на Великій сцені виступали зокрема гурти зі Швеції. Першою перед глядачами з’явилася група «My Endless Wishes», яка грала в стилі сучасного важкого року. Після виступу солістка гурту Фріда Віберг розповіла, що її враження від Волині та Луцька – дуже яскраві. За словами співачки, Луцьк сильно відрізняється від її рідного міста Ліндесберг. «У вас просто божевільні водії та менше міліції на дорогах», - сказала пані Віберг. Цей гурт вже вдруге приїжджає на «UPfest».
Під завісу фестивалю на Великій сцені в замку Любрта з’явився знаний у світі гурт «Mammuth» із шведського міста Оребро. Група приїхав до Луцька на запрошення місцевого колективу «Слід». Гурт, який виступає вже вісім років, побував у Луцьку вперше. Власне, шведи справила величезне враження на публіку, адже після завершення виступу опинилися в оточенні охочих отримати автограф. Як відзначив соліст гурту Даніель Якобсон, важливим є контакт із глядацькою аудиторією, і в Луцьку він був відчутним.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
В останній день фестивалю «UPfest» на Великій сцені виступали зокрема гурти зі Швеції. Першою перед глядачами з’явилася група «My Endless Wishes», яка грала в стилі сучасного важкого року. Після виступу солістка гурту Фріда Віберг розповіла, що її враження від Волині та Луцька – дуже яскраві. За словами співачки, Луцьк сильно відрізняється від її рідного міста Ліндесберг. «У вас просто божевільні водії та менше міліції на дорогах», - сказала пані Віберг. Цей гурт вже вдруге приїжджає на «UPfest».
Під завісу фестивалю на Великій сцені в замку Любрта з’явився знаний у світі гурт «Mammuth» із шведського міста Оребро. Група приїхав до Луцька на запрошення місцевого колективу «Слід». Гурт, який виступає вже вісім років, побував у Луцьку вперше. Власне, шведи справила величезне враження на публіку, адже після завершення виступу опинилися в оточенні охочих отримати автограф. Як відзначив соліст гурту Даніель Якобсон, важливим є контакт із глядацькою аудиторією, і в Луцьку він був відчутним.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044617)
Анонім
Показати IP
26 Серпня 2008 15:59
фігасє. помилки повиправляйте. орфогріфієн, граматікєн
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.