У Луцьку вшанували пам’ять героїв Крут. ФОТО
![](/files/news/2009/01-29/4626-1u.jpg)
На Київському майдані обласного центру Волині біля пам’ятника борцям за волю і незалежність України відбулося Віче пам’яті героїв Крут. Вшанували полеглих студентів та гімназистів зібралося приблизно півтори сотні людей, – 29 січня повідомляє репортер «Волинських Новин».
На один із головних майданів Луцька прийшли представники міської і обласної влади, політичних сил, волинського козацтва та громадських організацій. Прибули на віче й учні шкіл, луцьких вишів та коледжів, а також сивочолі вояки УПА із червоно-чорними стягами.
На Київському майдані майоріли і жовто-блакитні стяги, і прапори різноманітних політичних партій, зокрема «Свободи» та «Нашої України». Значну частину атракції увага присутніх була прикута до однолітків полеглих – найкращих ліцеїстів Луцького обласного ліцею з посиленою вiйськово-фiзичною пiдготовкою. Саме вони мали честь першими покласти вінки до пам’ятника борцям за волю і незалежність, а також вшанували полеглих військовим салютом.
Присутні на заході дізналися про історичні передумови бою під Крутами із уст ведучого дійства. Священнослужителі відслужили панахиду за душі полеглих героїв, а пересічні громадяни і владці вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На один із головних майданів Луцька прийшли представники міської і обласної влади, політичних сил, волинського козацтва та громадських організацій. Прибули на віче й учні шкіл, луцьких вишів та коледжів, а також сивочолі вояки УПА із червоно-чорними стягами.
На Київському майдані майоріли і жовто-блакитні стяги, і прапори різноманітних політичних партій, зокрема «Свободи» та «Нашої України». Значну частину атракції увага присутніх була прикута до однолітків полеглих – найкращих ліцеїстів Луцького обласного ліцею з посиленою вiйськово-фiзичною пiдготовкою. Саме вони мали честь першими покласти вінки до пам’ятника борцям за волю і незалежність, а також вшанували полеглих військовим салютом.
Присутні на заході дізналися про історичні передумови бою під Крутами із уст ведучого дійства. Священнослужителі відслужили панахиду за душі полеглих героїв, а пересічні громадяни і владці вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043454)
Анонім
Показати IP
29 Січня 2009 15:59
А щось там було на вулиці Героїв Крут?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043454)
Анонім
Показати IP
29 Січня 2009 21:04
А Грицюка не було? Бо [вирізано - цензура] як правило такі заходи тупо ігнорує
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.