У луцьких школах профорієнтуватимуть із п’ятого класу
![](/files/news/2008/08-07/683-1u.jpg)
Директор Луцького міського центру зайнятості Едуард Неймарк 7 серпня під час засідання виконкому міськради сказав, що до кінця цього року у 8-ми луцьких школах встановлять спеціальні апарати, які зможуть профорієнтувати дітей 5-6 класів. Як пізніше пояснив пан Неймарк у коментарі «Волинським Новинам», ці автомати будуть подібні на так звані «банки професій», що наразі функціонують у центрі зайнятості.
За словами директора Луцького міського центру зайнятості, у 8-ми школах обласного центру Волині до кінця цього року будуть встановлені автомати профорієнтації. У решті навчальних закладів вони з’являться у наступному році. На таких апаратах учнів, починаючи із 5-6 класів, зможуть визначати свої схильності та задатки, вводячи певні запитання автомату, – розповів пан Неймарк.
Інформацію про те, у яких саме школах розмістять перші 8 автоматів, пан Неймарк не надав. Проте він зауважив, що це будуть навчальні заклади на окраїнах міста. Їх встановлять, щоб ознайомлювати та пропагувати серед учнів спектр усіх професій, зокрема й не дуже популярних робітничих.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За словами директора Луцького міського центру зайнятості, у 8-ми школах обласного центру Волині до кінця цього року будуть встановлені автомати профорієнтації. У решті навчальних закладів вони з’являться у наступному році. На таких апаратах учнів, починаючи із 5-6 класів, зможуть визначати свої схильності та задатки, вводячи певні запитання автомату, – розповів пан Неймарк.
Інформацію про те, у яких саме школах розмістять перші 8 автоматів, пан Неймарк не надав. Проте він зауважив, що це будуть навчальні заклади на окраїнах міста. Їх встановлять, щоб ознайомлювати та пропагувати серед учнів спектр усіх професій, зокрема й не дуже популярних робітничих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.