USD 26.4 26.6
  • USD 26.4 26.6
  • EUR 32.4 32.85
  • PLN 7.65 7.77

У Нововолинську процвітає квартирна мафія. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО

Незабаром десяток дітей із трьох сімей разом із батьками й бабусями-дідусями можуть опинитися без даху над головою. Отак серед білого дня прийде державна виконавча служба й виставить їх на вулицю - на законних нібито підставах, - інформує Проновік.

Усі постраждалі від валютно-квартирних оборудок, не змовляючись, малюють одну й ту саму схему.

Так, їм терміново знадобилася значна сума коштів - на лікування дитини, на складну операцію, на розкрутку дрібного бізнесу – у кожного свої обставини.
У банках кілька років тому оформляти кредит було складно й невигідно. Від людей почули, що гроші може дати такий собі бізнесмен в Нововолинську – усю суму одразу.

За словами постраждалих, той погоджувався одразу: «Так, дам – усе й одразу. Треба тільки написати розписку й підписати договір у нотаріуса. Ну, й виписати з житла неповнолітніх дітей, бо орган опіки не пропустить. Випишетеся й самі – тимчасово, на час оформлення договору. Або на термін позички (рік чи й більше). Але мешкатимете там, де й раніше. І впишетеся назад, щойно підмахнете в нотаріуса договір застави чи повернете позичку».

Люди, кажуть, «швидко знімались у паспортному столі з реєстрації». Виписували і дітей. Того ж чи наступного дня підписували у нотаріуса договір купівлі-продажу.

Це фактично те саме, що й застава, запевняв нотаріус, - пуста формальність. Люди вірили, брали гроші, які, звичайно, були значно меншими, аніж вартість житла, яке вони фактично лишали під заставу.

Таким чином, люди виплачували величезні відсотки бізнесмену, а часто й позбувались житла.

***
Родина постраждалих вважали бізнесмена добрим знайомим. Заходив у гості, рибалив разом.

Другий онук родини народився з важкою недугою. Захворіла і породілля.
Немовля лежало в реанімації у Луцьку півтора місяця. Кожен день лікування обходився щонайменше у 500 гривень.

А баба з дідом ще ж мусили доїжджати до Луцька бодай через день. І дочку лікувати й доглядати. І шукати гроші на складну операцію немовляті за кордоном.
У бізнесмена вирішили позичити 16 тисяч гривень. Заклали 3-кімнатну квартиру у 15-ому мікрорайоні.

Наразі вже два з половиною роки вона не їхня – за всіма документами належить бізнесмену.

Вони з ним судяться – пояснюють, що той їх підступно ошукав. І він із ними судиться – подає на виселення. І виграє.

Голова родини, дід двох хлоп’ят, помер у розпалі судової тяганини. Йому було 59 років.
Молода мама, розповідає, крутиться як тільки може – заробляє дітям на хліб. Через відсутність реєстрації (прописки) вона всі ці роки не отримує «дитячих грошей» – державної допомоги.Зауважимо, сьогодні нововолинський міський голова скликав велику нараду щодо захисту права цих двох дітей на житло. Зокрема захищають права і інших постраждалих від нібито рук бізнесмена - у селищі Жовтневому, і тих, яких виселяють на вулиці Шухевича.

До слова, 13 червня у Апеляційному суді в Луцьку відбудеться чергове судове засідання у цій справі.
Загрузка...
Коментарів: 31
Лучанин Показати IP 4 Червня 2013 14:30
Як людиная, я розумію людей, які втрачають житло. Але вони брали кошти, іх не повернули. Коли береш кредит, то треба зважити, чи ти його можеш відати. Вони себе самі поставили в тяжку ситуацію. Не хотіли вщяти кредит в банку, взяли "лехки" гроші. Безплатний сир тільки в мишеловці.
Факт до Лучанин Показати IP 4 Червня 2013 15:41
По суті це є шахрайська схема і якщо судді з правоохорнцями будуть зацікавлені це довести - доведуть. Фізична особа не є банківською чи кредитною спілкою і гроші під відсоткі давати не має права. Окрім того податковій можна поцікавитись як сплачувались податки від такого підприємництва.
жора до Факт Показати IP 6 Червня 2013 18:54
там напевно правильно документи оформлені правильно . та й позичати гроші можна громадянам один одному можна( ви ж сусіду позичите 50 грн до зарплати :)) ) , але наскільки знаю без відсотків. та навряд чи десь у тих документах вилізе слово відсоток ))). не ті люди працюють. та й не затягнують вони нікого,- усі самі приходять
Роман Показати IP 4 Червня 2013 17:27
своєю смертю він не помре
жора до Роман Показати IP 6 Червня 2013 20:18
прийдеш і заб'єш? герой....
Ольга Показати IP 5 Червня 2013 14:02
Як можна бути такими лохами.Щоб взяти гроші, заставити квартиру та ще й повиписуватися, самі ж її продали, ще не взявши навіть грошей.Люди ви у якому столітті живете. Ну старший дід був, а дочка,що вже така настільки дурна. Пишуть, передають по телебаченню, Інтернет про всі ці шахрайські схеми. Господи покарай цього гада, що таке зробив.Його заб"ють - це точно, навіть такі, як він, якщо мають хоч чуточку совісті і Бога в серці.Боже мій до чого дожилися, стаємо гірше звірів, гаде, як ти це просчитаєш знай, тебе Бог покарає обовязково за цих бідних людей і не тільки тебе, а, насамперед, твоїх дітей, внуків і правнуків ти своїми звірячими вчинками їм заробляєш страшне життя.
Штефан, Луцьк Показати IP 5 Червня 2013 19:55
В.Сапожнікофф, "сігодні", огололосив війну мафії. Ха! Цебто, якій з них - квартирній чи своїй? Чи обом зразу?
кр до Штефан, Луцьк Показати IP 6 Червня 2013 18:58
краще послухати Сапожнікова про те за які гроші він відпочиває на альпійських лижних курортах, у яких будинках живе, як там його помістя у Білорусі перезимувало. Чому гроші на укладку костки по другому разу на площі Чорновола є, а на фінансування шкіл -немає?
перехожий Показати IP 5 Червня 2013 23:10
Люди-схаменіться!!!Слухати шахраів і писак про неіснуючу мафію-це однЕ .а спиратись на доведені факти це складніше але ПРАВИЛЬНІШЕ
кр до перехожий Показати IP 6 Червня 2013 19:05
отож , дуже тяжко з фактами
Ніка Показати IP 5 Червня 2013 23:42
"Лохи"добре розуміли що роблять.беручи гроші.а тепер прикидаються "ЖЕРТВАМИ".Тут ще треба розібратись хто жертва.
Сергій Показати IP 6 Червня 2013 19:59
На мою думку, лох бізнесмен,тому що погано ставиться до людей і зробив свій бізнес на горі. А батьки робили те, що мусили робити.
віка Показати IP 8 Червня 2013 00:31
Ніяких фінансових оборудок та щеи під відсотки не було а люди самі продали квартиру щоб викупити зятя з тюрми а тепер прикриваючись дітьми буксують
Сергій до віка Показати IP 8 Червня 2013 13:34
Скажіть будласка Віка, яка вартість 3-х кімнатної квартири і за скільки люди самі продали квартиру?
володимир Показати IP 8 Червня 2013 10:46
якщо когось цікавить об єктивна правда про всі ці подіі -телефонуйте 0974453679
володимир Показати IP 8 Червня 2013 20:02
Вже декілька днів хотів попасти до мера на розмову.Він, думаю собі не Камишнікова,яку я просив написати об"єктивну статтю,яка б спиралась на реально доведені факти,бо факти як відомо всім "річ вперта",а не на словах так званих "потерпілих". Просив у неї дозволу на зустріч -відмовила,хотів обмінятись номерами телефонів-не дала,запрошував до себе до дому,щоб подивилась як живе охрещена нею ж "квартирна мафія"-проігнорувала. Що мені та "замовна писака"-надумав я-мер розбереться чесно та справедливо! А наговорив в інтерв"ю "з гаряча",бо не має повної інформації, а тут іще малі діти... Взяв усі документи і декілька днів оббивав пороги приймальної,щоб "зловити" мера. Сидячи в приймальні в останній день побачив людину,яка чекала також на прийом,здалось мені знайомим обличчя і я пригадав,де бачив його-на відеоролику про "квартирну мафію".Підсив ближче,познайомився. Звати посадовця Іван Миколайович Корнійчук-начальник юстиції. Я почав розпитувати про засідання, чи витребовував Віктор Борисович якісь документи згідно тих тем ялі мали обговорюватись на засідданні. Мій співбесідник сказав,що повідомили його за дві години до наради і ніяких документів від нього ніхто не вимагав. Вже тоді майнула думка щоб спитати у мера, як таке може говорити посадова особа, голова міста, не звірившись з фактами? Чому мене не покликали на цю нараду чи мер, чи журналісти? Дочекавшись коли мер запросив своїх захисників(заступника і юриста) впустили і мене. На документи які я приніс ніхто навіть не дивився, натомість на мене знову посипались звинувачення,і те що я шукаю "шпарини в законі", але які саме не назвали. На головне звинувачення,що я викидаю дітей на вулицю я відповів,що це зробили їхні батьки продавши квартиру,я лиш хочу користуватись майном за яке я заплатив. На моє запитання чому мене не покликали на ту нараду отримав приспокійну відповідь мера:"Я не хотів вас на ній бачити, і це моя громадська позиція." На моє прохання скликати всіх знову,і дати мені можливість перед телебаченням надати документи для висвітлення правди мер відповів:"я тут голова,і я вирішую коли і кого скликати,та кого туди запрошувати." І я тоді зрозумів чому мене туди не покликали- щоб не зіпсувати шоу під назвою "Мер-захисник дітей". Закінчилась наша розмова тим,що п.Сапожніков дозволив мені подавати на нього в суд. Невже міський голова не розуміє,що дотримуючись такої " громадської позиції" він розв"язує руки шахраям, які прикриваючись дітьми будуть робити ще не такі наглі справи. Для чого тоді в нашому місті потрібні інстанції, такі як суд, прокуратура, юстиція,виконавча служба,нотаріуси та й взагалі ЗАКОН. Можливо треба ввести пряме правління мера і тоді все в нас буде ЧЕСНО та СПРАВЕДЛИВО!!!!!!!!!
Сергій до володимир Показати IP 10 Червня 2013 11:17
володимир, повідомте будьласка, батьки продали квартиру чи позичили гроші?
777 Показати IP 10 Червня 2013 05:06
Все дуже просто, розпочалась передвиборча компанія по виборах мера м. Нововолинська у 2015 році.Передивившись ролик можна зробити висновок ר дешевий популізм. Чим ближче до часу "Ч" (виборів) тим більше таких "приколів" буде.
777 Показати IP 10 Червня 2013 05:14
PS. Особливо вразив кінець ролика, коли зафільмували дітей з великою іграшкою та коробкою в під'їзді (діти вже живуть на вулиці). Стиль Пані Камишникової, яка розривається між бездомними псами та бездомними дітьми. Нововолинська МАТИ ТЕРЕЗА, яка піднімає народ на боротьбу з вітряними млинами.
Майк Морган кредиторів Показати IP 27 Серпня 2013 16:21
Вам потрібно терміново кредит? Якщо так, зв'яжіться з нами по електронній пошті: [email protected]
John Dennis Показати IP 26 Вересня 2013 01:32
Вам потрібен кредит? Ви, які потребують кредит, щоб почати свій бізнес? У Вас є бізнес, і вам потрібен кредит, щоб розширити свій бізнес? Ви в будь-якої фінансової плутанини, і вам потрібен кредит?? Чи потрібно вам кредиту, щоб очистити ваші борги? Незалежно від ваших проблемах кредитом може бути, ось ваша допомога, оскільки ми пропонуємо кредити по низьких і доступних процентних ставках. Зв'яжіться з нами сьогодні на [email protected] для більш докладної інформації.
Mr Ehis Lee Показати IP 14 Жовтня 2013 20:29
У вас є мрія володіти компанією самостійно, або у вас є бізнес-план, або ви знаходитесь в необхідності особистої кредиту, і вам було відмовлено в Банк, пошук подальших знаю тільки що прийшов до нас зараз, для нас дати вам, що фінансова влада, що вам дійсно потрібно, щоб допомогти вам зробити ваші мрії через, дасть всі види кредитів місцевих і міжнародних кредитів, за доступною відсотковою ставкою 2%, для докладної інформації зв'яжіться з нами на нашій компанії E-mail: accessloan.net @ gmail.com Зацікавлені кандидати кредиту раджу заповнити форму кредитної заявки нижче. ім'я: вік: країна: Стать: Номер телефону: Чи можете ви говорити по- англійськи?: Необхідна кількість як кредит: Термін кредиту: Сімейний стан: держава: Адреса: Поштовий індекс: Мета позики: Щомісячний дохід: ===================================== З повагою, MR Ehis Lee
chris huston Показати IP 20 Листопада 2013 03:40
Подать заявку на быстрый и удобный кредит, чтобы погасить счета и начать новую финансирования Ваших проектов на дешевое процентной ставкой 3%. У свяжитесь с нами сегодня через: [email protected] с суммы кредита необходимы как наше минимальное предложение по кредиту является 1,000.00 до любого выбора кредита amount.I утра сертифицированы, зарегистрированы и законным lender.You можете связаться со мной сегодня, если вы заинтересованы в получении этого кредита, свяжитесь со мной для получения дополнительной информации о кредитном процессе, процесс, как условия займа и как кредит будет передан Вам. Мне нужна ваша срочная ответ, если вы заинтересованы
Майкл Уолкер Показати IP 14 Травня 2014 01:23
коментар було видалено
Mr Peterson Показати IP 22 Червня 2014 02:03
коментар було видалено
Sir Rockkey Murphy Показати IP 18 Липня 2014 21:50
коментар було видалено
Anderson Smith Показати IP 13 Грудня 2014 22:35
Я пан Anderson Smith, генеральний директор Herita Sinten Кредити фірми зареєстровані і сертифіковані кредиту кредитор для ваших потреб тут. Я видаємо кредити в розмірі 3 відсотків у Ті, хто потребує кредит. Ми виробляємо персоналу кредити і комерційні кредити, і інше. Ми видаємо кредити в межах від співробітників $ 5,000.00 до $ 100,000.00 і бізнес-кредити, починаючи від $ 100,000.00 до $ 100,000,000.00. зацікавлена особа повинні звернутися до нас по електронній пошті [email protected]
Марк Генрі Показати IP 7 Лютого 2015 05:19
коментар було видалено
frank Показати IP 2 Грудня 2015 10:23
коментар було видалено
John Martin Показати IP 8 Березня 2016 22:42
Здравствуйте Ми християнська організація, створена, щоб допомогти людям в потребі підказок, таких як фінансове help.So, якщо ви збираєтеся через фінансові труднощі або ви в будь-якої фінансової плутанини, і вам потрібні кошти, щоб почати свій власний бізнес, або вам потрібно кредит погасіть борг або сплатити рахунки, почати хороший бізнес, або ви знайти його важко отримати позичкового капіталу в місцевих банках, зв'яжіться з нами сьогодні електронною поштою за адресою: ( [email protected] ). Біблія говорить, що в "Лука 11:10 хто просить, одержує, хто шукає знаходить, а хто стукає, будуть відкриті двері", так що не дозволяйте ці можливості пройти повз вас, тому що Ісус той же вчора, сьогодні і назавжди більше. Будь ласка, це для серйозних однодумців і богобоязливий народу. особисті кредити Оплатити день кредити автомобіль Фінанси Головна Кредити Заборгованість консультування підтоварна позика студент позика консолідація позики Медичний Кредит Дійте швидко і вийти з фінансового стресу, безладу і труднощів, звернувшись пана Джона Мартіна Firm сьогодні через електронну пошту за адресою: ( [email protected] ). Ви повинні бути оброблені з кращими з наших ресурсів, поки ви не отримаєте ці кошти, перераховані на ваш рахунок, і ваш швидко і швидко реагувати визначає, наскільки швидко ви повинні отримувати кредит. Без будь-яких затримок Застосувати для вашого кращого і легкого позики тут з нами. зв'яжіться з нами сьогодні електронною поштою за адресою: ( [email protected] ) З найкращими побажаннями Г-н Джон Мартін
Wilecia Berbana Показати IP 3 Вересня 2016 12:13
Яка неймовірна історія в моєму житті, я місіс Wilecia Berbana, в даний час живе в Нью-Йорку, США. Я вдова в даний час з трьома дітьми, і я застряг в фінансовому становищі. Останні два місяці мені потрібно рефінансувати і оплатити свої рахунки і деякі інші серйозні борги. Я шукав кредит в розмірі $ 650,000.00 USD, то я подати заяву на отримання кредиту в одному з позики компанії он-лайн, де я була афера близько $ 3,800,00 доларів США в кредитуванні в Великобританії, але коли я поставив скаржаться мій хороший друг сказав мені, що єдине місце, щоб отримати кредит на лінії ЗОЛОТО КРЕДИТНА фірми компанія 100% гарантія того, що, якщо я подати заяву в бізнес-кредит я отримати кредит без будь-яких затримок в угоді, так що я зробив, з відмінним страх в моєму серці, щоб не втратити гроші вдруге. Мої брати і сестри я хочу, щоб ви знали, що є ще хороші люди в світі, ми можемо довіряти і вірити на. За порадою мого друга, в якому я прошу компанію для отримання кредиту на минулому тижні, і на превеликий подив я тільки вчора отримав свій кредит. Моя надія і довіра була все пройшло, але тепер я нових є реальний кредит фірма ми можемо довіряти. Я використовую цю можливість, щоб повідомити вам, все, що, якщо ви потребуєте кредит, не йдуть десь так погано для кредиту. я знайшов реальний кредиту кредитор, який може допомогти вам, тому що HES сказав мені, що успіх суспільства є його гордістю я хочу, щоб ви хворі за кредитом в золоті ПОЗИКИ ФІРМИ. Ось компанія електронна пошта: [email protected] І я обіцяю вам, що ваше життя ніколи не залишиться колишнім, Я буду чекати, щоб почути ваше власне свідчення. Пані Wilecia Berbana

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.