USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучанка з «Топ-моделі по-українськи» розповіла, які подарунки отримує в День закоханих

15 Лютого 2020 22:50
День святого Валентина – це не тільки привід нагадати коханим про те, наскільки сильно ви їх цінуєте, а й можливість зайвий раз побалувати свою другу половинку оригінальним подарунком. Лучанка Юлія Біньковська, учасниця проєкту Нового каналу «Топ-модель по-українськи» розповіла, що отримує в подарунок у День закоханих.

Про це повідомляє Хочу.

Клео з третього сезону «Топ-моделі по-українськи» щаслива в стосунках. Як розповідає Юлія, на День закоханих її хлопець Антон завалює модель дорогими подарунками. Наприклад, на їх перший День закоханих він підготував багато сюрпризів.

«Антон підготував мені чотири коробки подарунків! У них було все, що я люблю: лосьйони, скраби, духи, спортивний костюм, шарф і ще багато чого від бренду Victoria’s Secret. Окрім того, серед подарунків виявилися кросівки і футболка від Armani, клатч і багато всього іншого. Але найцікавіше в цій історії, що хлопець не зміг до мене приїхати в цей день і передав все це через одного з друзів», – говорить Юлія.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 15 Лютого 2020 23:49
Для чого ця інформація тут?
123 до Анонім Показати IP 16 Лютого 2020 13:05
Для тих, хто в танку, - проституцією є обмін матеріальних цінностей (не лише грошей) на інтим.
Житель Показати IP 16 Лютого 2020 00:35
Ну і навіщо з цього робити новину? Реклама? Похвалитись? Не розумію. Цікаво, шо у всьому світі, навіть в Україні, форситься тема рівноправ'я, проте подарунки отримують в більшості жінки. Шо вона йому подарувала на таке різноманіття всього від нього ? І да, коли в тебе є гроші, то чому не порадувати свою половинку?)
345 Показати IP 16 Лютого 2020 08:41
Це кур'єр на фото? Сподіваюся, духи були святі, а не нечисті
Нова пошта до 345 Показати IP 17 Лютого 2020 18:00
Кур'єр якісно виконав свою роботу!
Дiдо Показати IP 16 Лютого 2020 11:04
Ранiше коханим жiнкам вiрши присвячували i серенади спiвали а зараз труси i спортивне куплять i в лiжко одразу тягнуть!!!! Аж тошнить вiд того примiтиву!!!
Степан (Крымчанин) Показати IP 16 Лютого 2020 11:07
Это что, клон Т.Черновол?
факт Показати IP 16 Лютого 2020 12:27
Подарунки,це окозамилювання.
Внук Показати IP 17 Лютого 2020 21:30
Ця стаття показує, що з такими цінностями це останнє покоління землян. Біомаса.