USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Україна через 15 років не зможе виплачувати пенсії, – Шмигаль

4 Жовтня 2020 14:06
Денис Шмигаль попередив, що вже за 15 років Україна не зможе виплачувати пенсії. За словами Шмигаля, причина полягає у тому, що кількість працездатного населення зменшується.

Такий сумний прогноз Шмигаль озвучив під час лекції у Львівській політехніці, повідомляє 24 канал.

«Нація старіє. Є проблема з людським капіталом. Україна як частина старої Європи не відтворює своє населення. Це звичайна математика й економічна демографія», – заявив він.

На думку Шмигаля, в Україні необхідно вводити накопичувальну пенсійну систему на додаток до наявної солідарної. Ще один вид пенсійних відрахувань хочуть ввести у 2021 році.

Читати також: Гроші на старість. Що потрібно робити 30-річним, щоб на пенсії не помирати з голоду

Що таке накопичувальна пенсійна система?

В Україні існує накопичувальна пенсійна система, її основу становлять недержавні пенсійні фонди. Ті, хто хоче у майбутньому отримувати доплати до пенсії, повинні відкрити індивідуальний пенсійний рахунок. На нього сплачуються пенсійні внески роботодавцем або самим працівником до досягнення пенсійного віку. Коли людина досягає пенсійного віку, то вона отримує ці гроші.

Наостанок Шмигаль порадив кожному подумати про свою пенсію з молодого віку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
де-факто Показати IP 4 Жовтня 2020 14:27
З шмигалями не зможе виплачувати не лише пенсії, а й зарплати
Зрі в корєнь до де-факто Показати IP 4 Жовтня 2020 15:46
Ну тоді вже давай з початку. З населенням, яке вперто обирає "шмигалів", майбутнього в країні нема. Місцеві вибори і реклама до них чітко показують, на кого орієнтована більшість суспільства. Шукачів халяви і "покращення життя вже сьогодні" чекає чергове розчарування. Як жаль...
Прозрівший до Зрі в корєнь Показати IP 4 Жовтня 2020 16:25
1) Шмигаля не обирали, а призначали, а він є людиною Ахмєтова - от і робіть висновки хто це все мутить!
Зрі в корєнь до Прозрівший Показати IP 4 Жовтня 2020 17:15
"Кожен народ має ту владу, на яку заслуговує". Це треба тримати в пам'яті завжди. Те що "шмигалів" в лапках стоїть - то нічого, нє?) Мутять там, де дозволяють, де є терпимість до цього, де дають собою маніпулювати. В країні немає і не формується нормальної еліти. Політичної, бізнесової в першу чергу. Навіть релігійна і культурна еліта - сумнівної "якості" і принципів (не вся, звичайно, але все ж). Більшість в цій країні мутить, кожен на своєму рівні - для когось це відкриття?) Хтось з бюджету мільярди тирить, хтось заводи привласнює, хтось землю собі "приватизовує", хтось хабарі-відкати бере, хтось вчорну працює, хтось бурштин копає, хтось ліс краде. Хтось кусок проводу додому ввечері з роботи тягне. Хто до чого дотягується - от і вся різниця. Але звичайно що всі біди від тих хто там наверху, при владі) а ми нє, ми хароші)
Яйценюх саблезубий Показати IP 4 Жовтня 2020 14:45
Пенсії по 1000 (тисячі) євро! За це стояв майдан і полягла небесна сотня.
моль плєшивая до Яйценюх саблезубий Показати IP 4 Жовтня 2020 16:52
Майдан стояв що б скотів типу янночки і К° позбутись. А за тисячі євро/доларів минулі вибори пройшли. Так що втухни, ригавка.
Я до моль плєшивая Показати IP 5 Жовтня 2020 07:07
а хіба майдан стояв не за асоціацію з ЄС щоб Україну зробити ямою і під амерів лягти??????
Анонім Показати IP 4 Жовтня 2020 14:57
Коболєв вже подумав.
скептик до Анонім Показати IP 4 Жовтня 2020 15:07
таких злодіїв-кобєлєвих ціла зграя
скептик Показати IP 4 Жовтня 2020 15:06
до такого жалюгідного стану економіки призвела бездарна діяльність зграйки наглих гаспідарів при владі, які впродовж 30 років займались дерибаном держави і власним збагаченням. всіх варто поставити до стіни.
Цинік до скептик Показати IP 4 Жовтня 2020 15:50
Черговий популізм і балабольство. В стилі "щоб всюди перемогло добро, треба щоб всі добрі люди повбивали всіх поганих людей". Згадується відома фраза - "Якщо і третій чоловік б'є по морді - то справа не в чоловіках, а в морді".
скептик до Цинік Показати IP 4 Жовтня 2020 17:06
ну я так зрозумів, що ти канкрєтний пацан, який пургу не гонить. він просто сидить мовчки з язиком між булками і сопе в дві дірки. до речі, а морда часом не твоя ?
Анонім до Цинік Показати IP 4 Жовтня 2020 17:28
чаушеску також думав, що все це популізм і балабольство
Нострадамус Показати IP 4 Жовтня 2020 15:43
В недержавнi, щоб потiм купити лише пляшку шампанського та коробку цукерок, як за приватизацiйний ваучер в 90-тi... Кожен раз дурять по однiй схемi. Молодь може не в курсi, то нехай у батькiв розпитають.
скептик до Нострадамус Показати IP 4 Жовтня 2020 17:09
ні, це як вклад у сбєрбанк СССР. років через 100 може віддадуть. по номіналу.
Я до скептик Показати IP 5 Жовтня 2020 07:09
самі ж валили СРСР.. голосували за незалежність - тепер жеріть...
скептик до Я Показати IP 5 Жовтня 2020 10:05
у тебе проблеми з логікою ?
ті Показати IP 4 Жовтня 2020 16:42
Пенсіі не отримають,а податок в пенсійний зараз платять...,а потім дуля з маком....
скептик до ті Показати IP 4 Жовтня 2020 17:10
о бачиш. !!!!! ти вже вловив фішку. головний лозунг: "Я тебя поцелую. Потом ..."
Я Показати IP 4 Жовтня 2020 19:28
Тобто відрахування у пенсійний фонд я маю платити, але мене завчасно попереджують, що пенсії я не матиму. То начорта я ті відрахування плачу???
В роздумах Показати IP 5 Жовтня 2020 17:02
І що тепер, йти закривати фоп... і раз в рік влаштовувати відпустку в новій країні, а як доживеш до пенсії, матимеш спогади про кількадесят країн... Чи жити чесно...