USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Українська артилерія завдала по бойовиках 60 нищівних ударів

24 Серпня 2014 09:50
У зоні АТО тривають бої в районах населених пунктів Донецьк, Горлівка, Новосвітлівка, Хрящувате. Йде зачистка Іловайська.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук. "Сили АТО продовжують утримувати позиції в районі Савур-Могили, перебуваючи під постійним обстрілом", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією Дмитра Тимчука, "протягом доби сили АТО завдали близько 60 артилерійських ударів по противнику. В тому числі двічі - по двох колонах бронетехніки Збройних сил Росії, зафіксованих в районі Білояровки Донецької області".

Також він повідомляє, що за добу терористи "з мінометів обстріляли блокпост біля Станиці Луганської, опорний пункт поблизу Луганська, позиції на території аеропорту в Луганську, блокпост і опорний пункт поблизу Уткіно.

Аще обстріляли терористи базовий табір сил АТО поблизу Веселої Гори. З артилерії обстріляний опорний пункт сил АТО поблизу населеного пункту Червона Поляна. З БМ-21 "Град" обстріляні позиції сил АТО поблизу населеного пункту Малоніколаєвка і опорний пункт поблизу Донецька".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
000 Показати IP 24 Серпня 2014 09:59
Фото-відео докази будь ласка пане Тимчук!
униан до 000 Показати IP 24 Серпня 2014 10:51
відеодокази тільки колоради дають... наші танки спалені, обгорілі трупи наших хлопців!
уніанУ до униан Показати IP 24 Серпня 2014 11:35
коментар було видалено
мурчанин до униан Показати IP 24 Серпня 2014 11:47
найкращій доказ - поранений гіркін, який зализує рани в кацапії.
Дончанин до мурчанин Показати IP 24 Серпня 2014 11:54
коментар було видалено
мурчанин до Дончанин Показати IP 24 Серпня 2014 11:56
оце вариться у твоїх котлах, з ленточками, як положено http://espreso.tv/uploads/article/43652/images/im578x383-%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8.jpg
Доказ до мурчанин Показати IP 24 Серпня 2014 11:59
Ну так, ясен пень, не Гелетей с Тимчуком. Но обещает равняться на них.
Показ до Доказ Показати IP 24 Серпня 2014 12:10
Правдовещатель "при обзоре текущей ситуации ведущим" кісєльов та жирік під дудку фсб та путіна вєщають докази))) боінг впав від іграшкового пісталєта. вєрім! вєрім!
Доказ до Показ Показати IP 24 Серпня 2014 12:17
коментар було видалено
Показ до Доказ Показати IP 24 Серпня 2014 12:20
глубже рой, больше положишь. всем камазов не хватит.
Доказ до Показ Показати IP 24 Серпня 2014 12:25
Есть, товарищ командир!
Показ до Доказ Показати IP 24 Серпня 2014 12:30
и таблички не забудь поставить. хотя, какая разница - безымянній "солдат" или безродный пес... отставить таблички, сравнять с землей. выполняй.
Доказ до Показ Показати IP 24 Серпня 2014 15:54
коментар було видалено
мурчанин до 000 Показати IP 24 Серпня 2014 11:44
ми там не кіно знімаємо, а падлів нищимо. "кіно" знімає твій кісєльов для людей з ватою в голові. от його і дивись, радій.
Громадянин до мурчанин Показати IP 24 Серпня 2014 11:56
коментар було видалено
Слава до Громадянин Показати IP 24 Серпня 2014 12:03
Путин спаситель ватных мозгов! Верим ему, верим! он бог раши, правда раша вся в п-раше.
Громадянин до Слава Показати IP 24 Серпня 2014 12:07
коментар було видалено
Слава до Громадянин Показати IP 24 Серпня 2014 12:13
коментар було видалено
Громадянин до Слава Показати IP 24 Серпня 2014 12:16
коментар було видалено
Слава до Громадянин Показати IP 24 Серпня 2014 12:23
а де бурановські бабки?!
Гугл до Слава Показати IP 24 Серпня 2014 12:29
В селищi Бураново Малопургiнського району, Удмуртiя.
Слава до Гугл Показати IP 24 Серпня 2014 12:34
ну так собрались все красавчики "недоросы" и на концерт к бабушкам, в Бураново Малопургiнського району, Удмуртiя. вперьод!! вас еще сочи ждут, за ваши бабки (не бурановские) построенное, правда пенсии после этого заморозили, ну так это не страшно, хто в рАссее то до пенси сейчас доживает....
111 Показати IP 24 Серпня 2014 10:05
"Йде зачистка Іловайська..." Почитайте що Семенченко про цю зачистку говорить! Брехуни той Тимчук з Лисенко!!!
Мама Показати IP 24 Серпня 2014 10:42
А мамы плачут всюду одинаково...И на Востоке Украины и на Западе... Лишь только МАТЬ готова МАТЬ понять... Давайте крикнем вместе - НЕ СТРЕЛЯТЬ!!!
пан Показати IP 24 Серпня 2014 11:57
коментар було видалено
жупан до пан Показати IP 24 Серпня 2014 12:06
буде, тролю, буде. не можешь українську розкладку встановити? в кацап11 не пердбачено))))
Троль до жупан Показати IP 24 Серпня 2014 12:13
Ох, вже одного клавою вбив))
гість Показати IP 24 Серпня 2014 12:17
тварі колорадські, вам всім прийде кінець рано чи пізно. Замолюйте свої гріхи, поки не пізно.
051 до гість Показати IP 24 Серпня 2014 14:47