USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Українська збірна поступилася у чвертьфіналі Євро-2020 Англії з рахунком 0:4

3 Липня 2021 23:52
У чвертьфіналі Євро-2020 українська збірна на чолі із Андрієм Шевченком поступилася збірній Англії з рахунком 0:4, це дало змогу англійцям пройти до півфіналу чемпіонату.

Про це пише УНН.

На четвертій хвилині зустрічі Україна – Англія відкрили рахунок англійці завдяки голу Гаррі Кейна. Форвард англійців зіграв на випередження у штрафному і з близької дистанції переграв Бущана, а Кейн втік від Кривцова.

Далі команда Андрія Шевченка намагалася атакувати і робила кілька, проте на початку другого тайму, на 46 хвилині Гаррі Магуайер забив 2-ий гол у ворота Бущана після подачі Шоу зі штрафного.

Автором третього голу став Гаррі Кейн – форвард зробив навіс, вдаривши головою. Після сейву у виконанні Бущана після потужного удару Кейна на 63-й хвилині матчу у ворота збірної України прилетів 4 гол. Його автором став Джордан Хендерсон, який переправив м'яч з кутової подачі головою в сітку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Шева Показати IP 4 Липня 2021 00:22
Достойно виступили на Євро, Англія буде чемпіоном
Г Показати IP 4 Липня 2021 06:27
Шара непроканала
Активіст Показати IP 4 Липня 2021 07:38
Халява не пройшла. Різний рівень команд.
Історія Показати IP 4 Липня 2021 07:42
Наша команда найкраща .
ще не зовсім свідоми до Історія Показати IP 4 Липня 2021 12:28
З бодуна?
Просто Показати IP 4 Липня 2021 09:01
То де ж 100500 коментарів про могучість укр футболу?
Уболівальник Показати IP 4 Липня 2021 09:01
Треба бути об'єктивним - збірна Англії сильніша, так що результат закономірний. Але скажіть, ви також дивилися гру з виключеним звуком ? Бо слухати оту словесну с&ачку, так званих коментаторів, було просто неможливо ! А збірній України бажаю проаналізувати свою гру на чемпіонаті, зробити висновки і йти вперед. В команди є перспективи !
777 Показати IP 4 Липня 2021 09:46
Ну ничего неожиданного не произошло, англичане реально сильнее,а вообще выступили нормально,игра была,так что однозначно зачет
опа Показати IP 4 Липня 2021 09:51
Це і є справжній рівень нашої збірної(((.
Обана Показати IP 4 Липня 2021 12:11
Все вийшло просто чудово. 1/4 фіналу- це супер. Ніколи Україна так далеко не проходила. Остання гра -то як відро холодної води на голову для висновків на далі. А хто надіявся і вірив що ми переграєм англійців-той наївний який не розуміється на футболі.
Вболівальник ФК "Вес Показати IP 4 Липня 2021 12:23
Яка може бути гра від збірної України, якщо наші футболісти за всю гру зробили два чи три удари по воротах збірної Англії. А з 90 хвилин поєдинку: 80 хвилин наші тупо оборонялись та побоювались віддати комусь зі своїх гравців передачу, бо м'яч міг бути зразу перехоплений англічанами і для наших могли наступити непередбачувані наслідки. Збірна України 75% робочого часу гри перебувала біля своїх воріт, і близько не намагалась перетнути половину поля суперника. Про що тут можна говорити, рахунок міг бути: і 0:5; 0:6; і 0:7. Погоджуюсь з попередніми висловленнями на гру нашої збірної, що на халяву тільки оцет солодкий, як мед. Нехай А.Шевченко, як головний тренер дякує Господу, що надав українцям можливість попасти до 1/8, і вийти на Швецію, та заробити на пару мільйонів Євро більше.
Стид Показати IP 4 Липня 2021 13:04
Позорисько!!! Шевченко 'ми старалися грати футбол' що за бред старалися грати у футбол, все життя хокей грали а тут футбол... Це що пропустили нічого страшно... 0.00 було бажання грати, бігти хоть щось робити, як телята стоять і дивляться, фу-фу... здали/продали гру і все, тільки дивляться як продати себе закордон подорожче та там немає за що платити...
Глядач Показати IP 4 Липня 2021 13:13
Зажиріли наші футбольори, халявою дойшли до 1/8 і думали так дальше буде, небуло самовідачі даже мяч нормально прийняти немогли, дворова команда.