USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Український депутат загинув під час відпочинку в Єгипті

26 Серпня 2017 21:52
Глава тернопільської "Свободи" та депутат Тернопільської міської ради Володимир Стаюра загинув в результаті нещасного випадку під час відпочинку у Єгипті.

Про це пише Тernopil.te.ua.

За інформацією видання, 51-річний депутат загинув під час заняття з дайвінгу. При підйомі на поверхню води відбулася різка зміна тиску у балоні. Є ймовірність, що акваланг був несправний.

"У суботу, 26 серпня 2017 року, трагічно обірвалося життя очільника Тернопільської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", депутата Тернопільської міської ради Володимира Стаюри", – йдеться у повідомленні прес-служби Тернопільської обласної організації ВО "Свобода".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
123 Показати IP 26 Серпня 2017 22:11
Яке безглузде самогубство.
Хлоп Показати IP 26 Серпня 2017 22:17
одні думають чим дітей нагодувати і батьками ліки купити а іншим елітні ігрища!
І до Хлоп Показати IP 26 Серпня 2017 22:48
роблять це за гроші українців. Прошу теж привернути увагу до змісту повідомлення яке зас..не незрозумілими для українця чужомовними словами.
до Хлоп до Хлоп Показати IP 26 Серпня 2017 23:39
Занурення коштує 40-60 доларів, відпочинок - 400-500 доларів. На жаль для українців це великі гроші, але за європейськими мірками це недорого
123 до Хлоп Показати IP 27 Серпня 2017 00:24
Це ж, Свобода. Хай земля йому буде пухом.
777 Показати IP 27 Серпня 2017 00:27
Плавав би на Світязі, як всі Українці в ластах і масці був би живий може. Хай з богом спочиває.
правдива Показати IP 27 Серпня 2017 09:21
Чомусь всі мовчать як тишком-нишком депутати, міністри та інші владці попіднімали собі зарплати!!! Свого часу, коли починались бойові дії на Сході, було оголошено про затягування пасків, країні економічно важко, знімали премії, надбавки... А зараз що? Ви лише подивіться які вони собі поробили зарплати, інтенсивність, премії... Це жах і всі мовчать, мовчки проковтнули і радіють 3200, а там мільйонами отримують!!!
Які до правдива Показати IP 27 Серпня 2017 11:45
в с..ку 3200? "чтстими" там виходить 2600,а ціни на все захмарні, плюс всі ж не помітили, що масу народу попереводили на половину ставок, як тільки "підняли" ту с..ну мінімалку. Якщо рік тому, до цього офігенного "пАкращенн" на зарплату ще можна було якось прожити то зараз ніяк.
Кхе до Які Показати IP 27 Серпня 2017 14:49
То це вже перемога чи ще зрада?