USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Українці, які не мають стажу для пенсії, можуть отримувати соцвиплати

18 Січня 2021 14:45
У Міністерстві соціальної політики України розповіли про те, що українці, у яких немає 15 років трудового стажу, пенсію не отримають.

Проте, як повідомляє Микола Шамбір, радник Міністра соціальної політики України, в ефірі UA: Суспільне, такі українці зможуть отримувати соціальні виплати, передає Діло.

Допомогу від держави зможуть отримати тільки ті громадяни, у яких зовсім немає доходів. При цьому сума допомоги становитиме не більше одного прожиткового мінімуму. На сьогоднішній день – це 1769 гривень.

Решта пенсіонерів отримають від держави допомогу в сумі, якої не вистачає до прожиткового мінімуму.

«Якщо ми говоримо, що таке пенсія, це страховий продукт. Некоректно говорити, що він може бути без достатньої кількості стажу. Є пенсія, а є програми державної підтримки. Після 65 років можна звернутися за виплатою для малозабезпечених», – говорить Шамбір.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 18 Січня 2021 15:39
Цим ви заохочуєте людей не заробляти стаж. Що 1769 грн без стажу. що тих же 1769 грн із стажем 35 років. Невже важко додуматись - заохочуйте людей заробляти стаж. Наприклад додавайте 5% до пенсії за кожен рік понад 35 років стажу.
К.лучанин до Анонім Показати IP 18 Січня 2021 18:18
Вони заохочують заробляти в тіні принижуючи цим самим людей що заробляли стаж! Заробіток в тіні дуже популярний в Україні, люди вимушені так заробляти , мовляв, скільки того життя. Але ж , як мовиться, багатіти треба у БОГА, на той світ ще ніхто нічого не забрав. Така істина життя!
Бога нема до К.лучанин Показати IP 20 Січня 2021 09:03
Який бог яка істина ??? Заробляйте гроші протягом життя відкладайте 10% від впшого доходу, не надійтесь на цих олігархів і тим більше на бога тільки на себе
Тамара Показати IP 18 Січня 2021 16:55
То краще не робити
Тетяна Показати IP 18 Січня 2021 19:46
Чому інвалідам 3групи загального захворювання,при стажі 39років і пенсією 2.100гривен не додали ніяких коштів до існування,бо цим інвалідам всього лише 56років,як їм виживати при цьому,що в країні все дорожчає,світло,газ,тут же подорожчають і всі продукти харчування.
Вона до Тетяна Показати IP 19 Січня 2021 10:40
А хіба люди з інвалідністю потрібні нашій державі.
Надія Показати IP 18 Січня 2021 22:55
У мене трудова книжка з 16 років. Навчання в проф.тех.училищі.3 роки З 1980 року до 2004 працювала на фабриці, потім 2 роки на службі зайнятості, 6 років у школі. Як буде нараховуватись стаж, якщо ще був СССР? Чи буде в мене пенсія в 60 років?
Вася Показати IP 19 Січня 2021 12:29
Пенсия у Вас Надя буде --государство незабуте Вас.
Валентина Показати IP 20 Січня 2021 15:05
У мене чоловiку не хватило 3 роки стажу, щоб пiти на пенсiю в 60. Мав получати соц в плату до 63. Збирав документи з лютого, потiм локдаун, потiм знов не працювали суц служби. Документи,здав в кiнцi липня, першу допомогу отримав в листопадi та в груднi. А з Нового 2021року соц помощь зняли. Тепер йому потрiбно знову десь шукати роботу.
Галина славянка до Валентина Показати IP 17 Березня 2021 20:45
У моего мужа такая же ситуация - пособия платят *аж* 420 грн...
Елена Показати IP 24 Березня 2021 14:57
У меня стаж - 14 лет. У моего мужа был стаж 35 лет. Муж умер в 52 года, не успев получить ни одной пенсии. Куда пошли его отчисления за 35 лет? И почему я не могу получать пенсию вместо него? Он бы хотел именно так, а это его деньги, а не государства.