USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Українці, які не споживали газ, все одно будуть платити за його транспортування

12 Лютого 2020 19:54
Українці з нульовим споживанням газу платитимуть мінімальну вартість за його транспортування.

Про це заявив очільник Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), Валерій Тарасюк на брифінгу, передає УНІАН.

«Вчора Нацкомісія схвалила вже акт, згідно з яким люди, у яких нульове споживання, отримуватимуть мінімальну платіжку, тобто будуть платити мінімальні кошти за транспортування. Наприклад, будинок буде отримувати (платіжку, - ред.) на 20 грн на місяць за транспортування», - сказав він.

За його словами, зовсім нічого не платити за обслуговування газових мереж не можна, оскільки споживач має платити за можливість доступу до інфраструктури.

«Транспортування - це обслуговування мереж, це не плата за користування. Це плата за те, щоб газ завжди був підведений, і завжди був під тиском, і щоб в будь-який час відкрили конфорку і він працював, щоб працювала аварійна служба, техніки ... Плата за транспортування була, є і буде", - наголосив Тарасюк.

11 лютого НКРЕКП схвалила проект постанови, якою встановлюється мінімальна плата за послуги з розподілу газу для нових побутових споживачів і споживачів, які не споживали газ у минулому році. Остаточне затвердження документа після проходження обговорення може відбутися на початку березня.

Зокрема, мінімальний рівень споживання становитиме: 39 куб. м - для споживача, який використовує природний газ тільки для приготування їжі, 126 куб. м - для споживача, який використовує природний газ для підігріву води та приготування їжі, 314 куб. м - для тих, хто використовує газ комплексно, у тому числі для опалення.

Українці з січня 2020 року почали отримувати окрему платіжку з нарахуваннями за доставку газу газорозподільними компаніями. Платіжку за транспортування газу отримали в тому числі споживачі, які не користуються газом в домогосподарстві, а також нові споживачі.

У жовтні 2019 року НКРЕКП внесла зміни у порядок формування тарифів облгазів на розподіл газу таким чином, щоб плата визначалася не за фактичними обсягами споживання, а за спожитим за минулий рік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
скептик Показати IP 12 Лютого 2020 20:05
брєд собачий. керуючись такою логікою я маю запровадити для нафтогазу плату за розподіл грошей з моєї кишені.
Богдан Сташинський Показати IP 12 Лютого 2020 20:08
Хто врятує звичайних людей ???
читач Показати IP 12 Лютого 2020 20:16
Починаючи з 2009року грабунок,знищення народу України відбувається шаленими темпами
хохо Показати IP 12 Лютого 2020 21:11
почгіть з якості газу. підсмалює каструлі або котел глючить і вибиває що наз г..мно. потім беріть гроші з людей. не пусквйте повітря трубами чи що там...
Тарас Показати IP 12 Лютого 2020 21:49
То я 15 років назад сам провів газ до свого будинку , за свої кошти купив 30 метрів труби, оплатив все, а тепер ще маю платити за це знову!!!! Й виявляється , як мені сказали в Волинь газі , ці 30 метрів труби які я купив й проклав до свого будинку вже НЕ МОЇ !!!!!! Піз ець повний .....
Дід Панас Показати IP 12 Лютого 2020 21:51
Ще за електрику і за транспортування води будуть платіжки. Ви ж до мереж підключені.
Йван до Дід Панас Показати IP 13 Лютого 2020 13:08
А ще певно “турбооежимні” логіки запропонують платити якусь інфраструктурну плату автоперевізникам, залізниці і автодору, бо якось там курсує автобус, зашкарублий поїзд і є розбита ямами дорога, - неважливо, чи ви цим користуєтесь - інфраструктура ж є. Так само за теле- і радіозв"язок — неважливо чи є у вас і чи користуєтесь ви телевізором, радіо, інтернетом, мобільним зв"язком, бо ж сигнали в ефірі передаються. Ну, і так далі... Що це таке?
Тарас Показати IP 12 Лютого 2020 21:52
Й ще одне, а чого ніхто не говорить про якість газу, адже ще 10 років назад мені вистачало на мій будинок 250кубів, а цієї при найтеплішій зимі 450 кубів леть вистачає. Й ви мені скажіть як за одну ніч може нагоріти 10кубів, а на наступну 6 кубів газу !!!!!
Мор Показати IP 12 Лютого 2020 21:55
А нахер тогда нужен этот нафтогаз Чем он занимается
Дід Панас до Мор Показати IP 13 Лютого 2020 00:05
Дешевше напряму в Росії купити, навіщо мені українська труба. Най російська буде.
Дід Панас Показати IP 12 Лютого 2020 21:58
"За його словами, зовсім нічого не платити за обслуговування газових мереж не можна, оскільки споживач має платити за можливість доступу до інфраструктури" з яких це пір, мені чхати як ви його доставляєте. Я плачу за продукт, а доставка це ваші справи.
Дід Панас до Дід Панас Показати IP 13 Лютого 2020 00:03
Чекаємо на абонплату електрики і води. До мереж підключені.
Дід Панас Показати IP 12 Лютого 2020 22:00
Я газ підводив до труби сусіда підключався яку він сам проклав, йому за транспортування по його трубі заплатять чи як?
Шаріій Показати IP 12 Лютого 2020 22:07
Я вже про це казав. В ютюбі.
Прохожий Показати IP 12 Лютого 2020 22:18
Маячня повна! Давайте ще введіть плату за обслуговування маршруток в місті. З кожного мешканця. Навіть якщо він не користується маршрутками все одно має платити, щоб коли раптом схоче проїхатися - маршрутка була відремонтована і їздила по маршруту! Коли вже цей грабі припинеться!
Андрій Показати IP 12 Лютого 2020 23:14
виходить при Петрові газ був дешевший і платіжка була одна. А зараз 2 платіжки = вища ціна. "Зробим вас іще адин раз"
Андрій Показати IP 12 Лютого 2020 23:17
А в супермаркеті давайте введемо плату за доставку продуктів. І платити будемо навіть, якщо купувати товару не хочемо. Бо раптом виникне бажання купити банана - а він осьдечки, на поличці, тільки руку простягни.
саник Показати IP 12 Лютого 2020 23:45
електроенергiя також по проводам iде
Сталін Показати IP 13 Лютого 2020 07:06
Таааак! За повітря треба срочно брати а то замахали тут дихати безкоштовно!!!!
Психопланетарій, Лип Показати IP 13 Лютого 2020 08:20
Прийшов ну дуже розумний та почав з повітря робити гроші, але чомусь за це повітря платить гроші простий люд.
Правда Показати IP 13 Лютого 2020 08:31
Так дійсно,ще буде абонплата(обслуговування)за електроенергію,воду(там буде до 5 платежів),гарячу і опалення централізоване.Так що все попереду.Чекайте зниження тарифів,чекуни...
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 13 Лютого 2020 08:41
Коли мільйонера Коболева, котрий сидячи на газовій трубі, і який отримує зарплату в декілька мільйонів грн. на місяць, запитали: "чому у вас така велика зарплата, коли пенсія в Україні в межах 1668 грн.?". Знаєте, що він без сорому відповів: "я невинний у цьому, мені таку зарплату призначили, нехай на моє місце прийде інший, також буде отримувати таку велику зарплату, якщо прийде?". Гарно сказано для людей, з гідністю. Для Коболева народ України, ніщо.
Правда Показати IP 13 Лютого 2020 09:10
Як казала одна героїня "Газеты надо читать...".Бо керівник Луцьводоканалу поінформував,що плата буде і за трубу,підведену до будинку і за обслуговування і за комерційний вузол обліку і багато чого відповідно до законодавства.З ОСББ там трохи інша ситуація.Ми ще не знаємо,яка буде плата за теплову енергію і гаряче водопостачання,але здогадуємось.А на часі плата за управління будинком(управлінцю або компанії),нижчою вона не буде точно...
123 Показати IP 13 Лютого 2020 16:03
хочете за транспортування ну включіть суму до газу не розділяйте не робіть ще одну війну в народі. смітники є вони забувших чинуш чекають.
Арт Показати IP 13 Лютого 2020 18:43
Скоро за хліб в магазині зроблять дві платіжки: одна - за хліб, друга - за його транспортування. Маразм міцнішає!
лучанка Показати IP 13 Лютого 2020 22:37
мої батьки відмовились від газу 2роки тому,вдома все на електриці.Прийшла платіжка за транспортування,звернулась мама в ту службу,а їй кажуть''ну або будете платити багато років по мінімуму(не користуючись взагалі газом),або можете відрізати трубу і за це заплатіть зі своєї кишені 5тис.грн.То або так держава тебе ''*рахне'',або так
С18 Показати IP 13 Лютого 2020 22:43
Волиньгазпостач пора підірвати! Герої, до зброї!
12 Показати IP 14 Лютого 2020 09:42