USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Українці матимуть 9-денну відпустку

11 Листопада 2014 17:29
Кабінет міністрів підготував розпорядження про перенесення робочих днів у період новорічних свят. Про це йдеться в проекті розпорядження уряду "Про перенесення робочих днів у 2015 році", - інформують Факти.

Згідно з повідомленням, Кабмін рекомендує керівникам підприємств, установ та організацій перенести у 2015 році робочі дні з п'ятниці 2 січня - на суботу 17 січня; четверга 8 січня - на суботу 31 січня, п'ятниці 9 січня - на суботу 14 лютого.

Національний банк у святкові дні має визначити спеціальний режим роботи банків. Згідно з розпорядженням Кабміну, на новорічні свята українці зможуть відпочивати 9 днів.

Головну новорічну ялинку України відкриють на Софійській площі столиці ввечері 19 грудня, в день Святого Миколая. Цьогорічна головна ялинка буде справжньою, а не штучною.

«Є кілька варіантів ялинки, одна заввишки 21 метр, друга 22 метри, і ще, одна людина з Бучі готова подарувати ялинку, заввишки 24 метри. У нас є вибір. Ми замовили проект, провели тендер і виготовили для неї підставку», - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
дідо Показати IP 11 Листопада 2014 17:43
У період економічного спаду потрібно навпаки більше працювати. Вихідні -це дороге задоволення.
Вацык Показати IP 11 Листопада 2014 17:57
Даже, Гондурас,такое себе не позволит !
Нам до Гондураса... до Вацык Показати IP 12 Листопада 2014 12:14
Гондурас - 133 місце в світі за рівне корупції а Україна - 144. Так що не ображайте більш розвинуті країни.
сірий вовк Показати IP 11 Листопада 2014 20:28
Бог позбавив цих дурнів розуму. В країні війна, а тут ціла декада вихідних. Ну що тут скажеш!?
Анонім Показати IP 11 Листопада 2014 21:37
Стрелять так стрелять, бухать так бухать, скакать так скакать...:)
Анонім Показати IP 11 Листопада 2014 22:05
Жах! А коли працювати!!! Банкет під час чуми? Що вже зовсім думати розучились? На порозі війна, а нам побільше вихідних ... Так і країну профукати нічого не стоїть ... Коли у наших вибраних мізки включаться не тільки на дерибан , а іна роботу. Слава Україні!!!
Наталка Показати IP 11 Листопада 2014 23:22
Буде можливість зібратися родиною:)!!!
Анонім до Наталка Показати IP 12 Листопада 2014 06:48
Ти ціни бачила, а перед святами вони будуть набагато більшими, от і будемо збиратися.......
ВВ до Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 11:44
Відвикайте по свинськи жерти. Дебільні святкові традиції щоб аж столи ломились від жрачки, обжираються, що аж не лізе, а потім ще добру частину продуктів на смітник викидають. Вбухають купу грошей марно, а потім скиглять які ціни великі, але ж треба повипендюватись перед кумами і родичами, хто крутіший.
Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 05:47
Можно успеть набухаться и прокапаться... Слава Украине! Нам слава!