USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Українці зможуть дізнатися про призначення субсидії онлайн

22 Серпня 2018 18:00
Відтепер українці можуть дізнаватись про те, чи призначена їм субсидія та який її розмір, на сайті subsidii.ioc.gov.ua. Про це на засіданні уряду повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє УНН.

“Щоб дізнатись призначена чи не призначена вам субсидія, тепер не потрібно зв’язуватись із органами соціального захисту населення. З липня 2018 року розмір своєї субсидії можна дізнатись онлайн — на сайті subsidii.ioc.gov.ua”, — повідомив Рева.

Як уточнив міністр, Мінсоцполітики відкрило доступ до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій. На сайті українці можуть ввести свою поштову адресу і дізнатися, чи призначена їм субсидія та який її розмір за опалювальний й неопалювальний сезони.

“Єдиний держреєстр отримувачів субсидій створено вперше. Він дасть змогу ефективно контролювати кожну гривню, виділену з держбюджету на допомогу населенню у сплаті комунальних послуг, підвищити адресність допомоги й покращити ефективність програми житлових субсидій”, — додав Рева.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
скептик Показати IP 22 Серпня 2018 18:09
ПРИВІТ ДЕБ"ЛАМ !!!!!!!!! МОЄЇ ВУЛИЦІ У ТОМУ ПОШУКУ ВЗАГАЛІ НЕМАЄ !!!!!!!!!!!!!!!!
Степан до скептик Показати IP 1 Січня 2019 12:42
Свйт не працює
опа Показати IP 22 Серпня 2018 20:18
цей сайт постійно лежить(((
хопхейлалалей Показати IP 24 Серпня 2018 19:41
нема мого міста у пошуку............. капець
поц Показати IP 31 Серпня 2018 16:16
навіщо дурити.
Анонім Показати IP 31 Серпня 2018 18:26
І моєї вулиці немає.для чого робити такий сайт якщо він не працює.невмієте робити неберіться взагалі.то сервер перегружений то ще щось
анонім Показати IP 5 Вересня 2018 08:58
Все чудово працює!!!! Є і населений пункт і вулиця!!!!
Анонім Показати IP 7 Вересня 2018 17:57
Сайт не працює, обманюють людей.
злИЙ Показати IP 8 Вересня 2018 21:41
НЕМА ВУЛИЦІ
КАПЄЦ Показати IP 8 Вересня 2018 21:42
вулиці нема також.НЕПРАЦЮЄ
сонечко Показати IP 9 Вересня 2018 23:15
на сайті - субсидія призначена, але я її чомусь не отримую ))) ЧОМУ???
оксана Показати IP 17 Вересня 2018 15:47
не можу ввести номер будинку, постійно вибиває(((
Валентина Показати IP 23 Вересня 2018 23:11
Все працює,все зрозуміло і доступно.Дякую!!
Сергей Показати IP 5 Жовтня 2018 22:08
Всем привет. Сайт гавно недоработанное - то улицы нет, то номера дома несуществует.
степан Показати IP 18 Жовтня 2018 20:07
половина все одно получає субсидії незаконно
Світлана Показати IP 19 Жовтня 2018 09:13
Знайшла інформацію швидко.Працює.
Ріпка Станіслав Васи Показати IP 22 Жовтня 2018 21:05
Призначення субсидії. М. Охтирка, пров. Миру 41 Сумська область
Анастасія Показати IP 23 Жовтня 2018 20:57
Все працює!
Анна Показати IP 24 Жовтня 2018 22:00
Не можу знайти села! Сайт повна лажа!!
Міша Показати IP 30 Жовтня 2018 10:27
Не можу ввести номер будинку, постійно вибиває..
Ігор до Міша Показати IP 1 Грудня 2018 19:18
Так само, номер будинку і викидує
Любов Показати IP 4 Листопада 2018 08:42
Якщо відмовлено в субсидіі,то буде написано не діюча чи відмовлено?
Лидия Ивановна Красн Показати IP 4 Листопада 2018 19:42
как узнать назначена мне субсидия на отопительный сезон 2018-2019 годы
Саєвич Оксана Михайл Показати IP 13 Листопада 2018 18:31
Як дізнатися чи призначена субсидія на опалювальний період
наталя Показати IP 16 Листопада 2018 18:57
хочу дізнатися чи є субсидія
Оля Показати IP 17 Листопада 2018 18:16
Чи є субсидія
Ярослава Показати IP 23 Листопада 2018 23:55
Івано-франківська обл долинський рн с.княжолука вул.Шевченка 63
Алла Показати IP 26 Листопада 2018 22:37
чого так довго дурять цих бідних людей вже листопад пройшов а субсидії немає ні за жовтень ні за листопад знову буде як минулого року в кінці січня дали субсидію це так працюють в м.Полонному Хмельницької обл.
Михайло Показати IP 28 Листопада 2018 20:42
Скільки можна дурити Івано-Франківськ.
олекс Показати IP 30 Листопада 2018 21:55
сайт працює в нормальному режимі.
наталія Показати IP 4 Грудня 2018 13:47
сайт не працює
Хоманець Анна Показати IP 7 Грудня 2018 21:31
с.Дорошівці Заставнівський р-н. Чернівецька обл.вул.Украінська 59
Наталья Показати IP 8 Грудня 2018 10:00
Як дізнатися відмовлено в субсидіі чи ні,якщо на сайті написано не діюча?Це відмова чи ні?
Анатолій Показати IP 13 Грудня 2018 12:18
Сайт не працює
марія Показати IP 17 Грудня 2018 18:10
коли будуть видавати на дрова за травень якщо дадуть хто зараз привезе дров якщо сніги впали по коліна
Оля Показати IP 21 Грудня 2018 21:03
Яка маячня. Знущання над українцями вже сьогодні в 21 столітті.
Олександр Показати IP 16 Січня 2019 19:46
Сайт не працює - жодна вулиця в місті не заводиться (вулиці не знайдено) м.Костопіль Рівненської обл.Намагався і через інші посилання - те ж саме??? Відзвітувались про доступ онлайн- а де ж він???
Маряна Показати IP 17 Січня 2019 12:17
Сайт не працює