Українцям повинно вистачити газу на всю зиму
Україні повинно вистачити газу на весь опалювальний сезон, але при умові жорсткої економії.
Про це заявив віце-прем'єр-міністр Володимир Гройсман, - передає прес-служба Кабміну.
Ситуацію вдалося стабілізувати завдяки тотальній економії – щонайменше на 30% в кожній області - блакитного палива по всій Україні. "У цілому, виходячи з отриманих з регіонів планів щодо скорочення споживання газу, ми вкладаємося у відведені державою газові ліміти. Якась область має можливість зекономити більше 30%, якась - менше. Зараз ми проводимо моніторинг щоб зрозуміти, які області об'єктивно зможуть виконати представлені ними плани, а які можуть зробити навіть більше", - наголосив Гройсман.
У кожній області створили регіональні кризові енергетичні штаби, які повинні знайти реальні та можливі способи зниження споживання газу найбільшими споживачами блакитного палива.
Нагадаємо, Україна вже знайшла, в кого купити половину необхідного на зиму газу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це заявив віце-прем'єр-міністр Володимир Гройсман, - передає прес-служба Кабміну.
Ситуацію вдалося стабілізувати завдяки тотальній економії – щонайменше на 30% в кожній області - блакитного палива по всій Україні. "У цілому, виходячи з отриманих з регіонів планів щодо скорочення споживання газу, ми вкладаємося у відведені державою газові ліміти. Якась область має можливість зекономити більше 30%, якась - менше. Зараз ми проводимо моніторинг щоб зрозуміти, які області об'єктивно зможуть виконати представлені ними плани, а які можуть зробити навіть більше", - наголосив Гройсман.
У кожній області створили регіональні кризові енергетичні штаби, які повинні знайти реальні та можливі способи зниження споживання газу найбільшими споживачами блакитного палива.
Нагадаємо, Україна вже знайшла, в кого купити половину необхідного на зиму газу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
Буде тепло
Показати IP
20 Серпня 2014 10:04
Для населення масово закуповується за кордоном горох і квасоля!
Куфайка до Буде тепло
Показати IP
20 Серпня 2014 10:13
Вато, а ти знаєш, що ти дірява?
титушко
Показати IP
20 Серпня 2014 10:38
ну вот гройсманы с воды перешли на газ,значит хватит всем,
Буде тепло Куфайці
Показати IP
20 Серпня 2014 11:05
НЕ смерди! Видно, що вже наївся тої квасолі з горохом.
Водію стало зле: у Луцьку авто вʼїхало у стовп
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
На Волині попрощалися з 20-річним Героєм Валентином Агеєнком
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси. Що відомо
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Смерть дитини в Olympic Village: ексдиректорку дитячого табору затримали в Чорногорії
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
60% молодих британців хотіли б повернення країни у ЄС
Сьогодні 08:29
Сьогодні 08:29

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.