USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Україну поділили на чотири «карантинні» зони: Луцьк – у «червоній»

31 Липня 2020 18:54
Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій поділила Україну на «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону» зону за рівнем поширення коронавірусного захворювання. Цей розподіл почне діяти з 3 серпня.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, передає Главком.

У «червону» зону потрапили міста Луцьк і Тернопіль, а також Кіцманский район Чернівецької області.

У «помаранчеву» зону увійшли:

міста Івано-Франківськ, Львів, Бережани Тернопільської області,

Луцький та Любешівський райони Волинської області,

Тисьменицький район Івано-Франківської області,

Миколаївський, Перемишльський та Пустомитівсткий райони Львівської області,

Бучацький район Тернопільської області.

У «жовту» зону потрапили міста Вінниця, Могилів-Подільській, Нововолинськ, Житомир, Бердичів, Малин, Новоград-Волинський, Берегово, Мукачево, Ужгород, Хуст, Чоп та Яречме, а також:

Вінницький, Калинівський, Крижопільський, Немирівський та Тульчицький райони Вінницької області,

Горохівський, Кверцівський, Локачинський, Маневицький та Турійський райони Волинської області,

Любарський, Пулинський, Романівський та Черняхівський райони Житомирської області,

Берегівський, Великоберезнянський, Виноградівський, Воловецький, Іршавський, Міжгірський, Мукачівський, Перечинський, Рахівський, Свалявський, Тячівський, Ужгородський та Хустський райони Закарпатської області,

Богородчанський, Городенівський, Косівський та Наддвірнянський райони Івано-Франківської області,

Жовківський, Яворівський та Кам'яно-бузький райони Львівської області,

Бережанський, Гусятинський, Козівський, Лановецький та Чортківський райони Тернопільської області,

Глибоцький, Путильський, Сокирянський, Сторожинецький та Хотинський райони Чернівецької області.

Уся інша територія України, зокрема і Київ, потрапила у «зелену» зону.

Раніше Кабмін опублікував нові правила адаптивного карантину, які почнуть діяти з 1 серпня. Всі регіони поділено на зелену, жовту, помаранчеву і червону зони.

Інтерактивну карту розподілу «карантинних» зон в Україні можна переглянути за посиланням.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
All Показати IP 31 Липня 2020 19:29
Відповідно з понеділка ніяких маршруток і тролейбусів...
К.лучанин до All Показати IP 31 Липня 2020 22:12
ВІдповідно з понеділка нічого не змінюється !!! Почуй спочатку міськраду , а потім строчи пости, а то вже чогось плюсують з переляку без розбору . Кого це вже так ковбасить на плюси? Аж смішно стає.
Кот Показати IP 31 Липня 2020 19:58
Побавились, та й вистачить
Лучанин Показати IP 31 Липня 2020 20:12
Правильно,тільки закриття маршруток і порт сіті допоможе нарешті позбавити темпи росту ковіду в Луцьку
К.лучанин до Лучанин Показати IP 31 Липня 2020 21:30
Яке правильно? Фільтруй інформацію. Хто дані дає про "інфікованих" , доплати і премії отримує ? Не знаєш? Задумайся ,проаналізуй дані і зрозумієш звідки вітер дме.
Анонім до К.лучанин Показати IP 1 Серпня 2020 22:48
+! Все вірно. Дохтори накручують статистику! А сектанти барановірусу мінусують. Цій авантюрі нема ні кінця ні краю.
Гiсть Показати IP 31 Липня 2020 20:28
Киiв зелена зона. Це як? Там же бiльше хворих нiж будь де. Це вже полiтикою пахне...
pattern до Гiсть Показати IP 31 Липня 2020 20:50
Має значення к-сть хворих на 100тис. населення. ) Луцьк менший у разів 15, а хворих в києві більше у разів 4 всього. )
Олександр до pattern Показати IP 31 Липня 2020 21:16
Ага, в Києві - 8241, в Луцьку - 903. Трошки не чотири, заради справедливості. Але так, на одиницю населення в Луьцку більше. Але якщо взяти останні дні, то дійсно - 4-5 разів різниці. Але ж не лише це - ми давно на останніх місцях за кількістю взятих аналізів й заповненістю койкомісць. Чия це вина???? А також згадаємо тих померлих від чого завгодно, яким ставили ковід, згадаємо про бігання за людьми з проханням, щоб вони погодилис яна ковід у діагнозі (чи такого нема?). У великій області це не так помітно... Вважаю, що наших очільників управління здоровя треба гнати - вони свою роботу провалили (зате на ковід в легкій формі всі перехворіли)
хехъ до Олександр Показати IP 1 Серпня 2020 06:28
В крупных городах приезжих в разы больше, чем в маленьких, следовательно, и зараженных тоже. Не учитывать это смешно. Однако, паники там никто не поднимает)). В некоторых из них и в маршрутках люди не одевают маски... Многое притянуто за уши, только в каких целях?
Олександр Показати IP 31 Липня 2020 20:44
А йдеться ж не лише про захворювання - про кількість ліжкомісць, кількість взятих проб. Це чиї недоліки??? Премій багато виписали?
К.лучанин Показати IP 31 Липня 2020 21:09
Комусь дуже захотілось загнати Луцьк у "червону" зону. Я вважаю і переконаний що зроблено це ЗУМИСНО! Порівняйте приміром Луцьк та Київ і хоча б Львів, який близько до Луцька !!! Київ у зеленій зоні - це насмішка. А Рівне у якій зоні? Луцьк також є транзитним містом для виїзду за кордон. Очевидно сюди ще приліпили недавній , так званий теракт. Все це робить тільки влада, з огляду ще на місцеві вибори. Кількість інфікованих які подають , це можуть бути дуті цифри і не заслуговують на довіру. Політикою аж тхне тут і більше нічого!
Антикарантин Показати IP 31 Липня 2020 21:09
Радіти від карантину можуть лише бюджетники і пенсіонери (надіюсь не всі)...нічого, позакривають заклади, зменшаться надходження до бюджету і прижмуть й вас, побачу яку пісню співатимете, коли їстоньки захочеться, ...а не буде!
маша Показати IP 31 Липня 2020 21:28
Люди повинні гідно жити, а не ховатися від міфічного коронавірусу. І що це за розрахунки: Волинська область хворих 3783(+48),а на Рівненщині --- 6024(+82) на 31 липня при майже одинаковій кількості населення. Тоді чому ми в різних зонах?
Анонім Показати IP 31 Липня 2020 21:46
Знову все закрити (((печально. Шановні можновладці скажіть будь ласка як жити людям які працюють в трц, на базарі, в кафе, водіями на що їм жити??? Вони й так 3 місяці сиділи без засобів існування! Як добиратись нам простим людям до своїх місць роботи не маючи своїх авто? Майте совість!!! Вам виділяють гроші для боротьби з епідемією! Що ви зробили для хоча б того щоб забезпечити лікарні всім необхідним? Задайте собі це питання!!!
Шурік до Анонім Показати IP 31 Липня 2020 22:07
Всьо на премії, на компенсації, на відкати за "халати". Навіть не кажіть - кому судилося, той заробив і ще заробить
Яна Ст. Показати IP 1 Серпня 2020 11:31
Ніяких маршршруток. Подивіться,що робиться:люди заходять у транспорт без мвсок,ржуть,а водій нічого не каже. Половина маршрутки не одягає маску як слід,а коли роблю зауваження–посилають. Це нормально? Людям так начхати,що вони можуть померти! Як це так!
Олексій Показати IP 1 Серпня 2020 11:34
Школи закрити,маршрутки,ресторани,торгові центри—там ж осередок заражень буде. Особливо діти. За них болить серце.
Толя Показати IP 9 Серпня 2020 18:29
Хай но жрати не буде що тоді вся верхушка ховатимиць по норах. Білорусь без карантину і вроді не вимерла.