USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

УКРОП переміг у Луцьку: остаточні дані

26 Жовтня 2015 13:50
За станом на 13.35 26 жовтня у Луцьку пораховано 100 відсотків бюлетенів.

Такі дані паралельного підрахунку голосів оприлюднила Волинська обласна регіональна парторганізація політичної партії «Українського Об’єднання Патріотів – УКРОП».

Дані по Луцьку до облради:

УКРОП – 35,02 %

ВО «Батьківщина» – 7,99 %

БПП «Солідарність» – 11,65 %

«Радикальна партія» Олега Ляшка – 4,99 %

«Наш край» – 2,38 %

ВО «Свобода» – 11,02 %

«Самопоміч» – 7,86 %

«Аграрна партія» – 0,98 %

Громадський рух «Народний контроль» – 6,89 %

«Громадянська позиція» – 2,22 %

«Європейська партія України» - 2,01 %

Дані по Луцьку до міськради:

УКРОП – 29,82 %

ВО «Батьківщина» – 7,46 %

БПП «Солідарність» – 16,69 %

«Радикальна партія Олега Ляшка» – 5,95 %

«Наш край» – 1,5 %

ВО «Свобода» – 9,61 %

«Самопоміч» – 8,66 %

«Аграрна партія» – 0,6 %

Громадський рух «Народний контроль» – 6,46 %

«Громадянська позиція» – 2,34 %

«Європейська партія України» - 1,6 %

Луцький міський голова:

УКРОП – Олександр Товстенюк – 31,9 %

БПП «Солідарність» – Микола Романюк – 38,77 %

ВО «Свобода» – Сергій Кудрявцев – 7,34
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Igor Показати IP 26 Жовтня 2015 14:33
Жесть...
Анонім Показати IP 26 Жовтня 2015 14:53
Весьма похоже на то, что «Аграрна партія» получила в свои руки карт бланш.
Прожажні виборці Показати IP 26 Жовтня 2015 15:12
а вистачить коштів на 2 тур
Борбеор Показати IP 26 Жовтня 2015 15:14
Цікаво, хтось з них має якусь освіту? Знає, що то за термін "Депутатський запит"? А ходити і кричати "Я власть!" і водку хляти ума не треба
Я за Показати IP 26 Жовтня 2015 15:43
які молодці, лучани, скільки ще буде зроблено, ось побачите, тому не робіть поспішних висновків
Слава Україні! Показати IP 26 Жовтня 2015 15:52
Слава Україні! Перемогу патріотам!
Анонім до Слава Україні! Показати IP 26 Жовтня 2015 17:11
В Киеве на на одном из избирательных участков вывесили портреты Путина и Медведева.
Андрій до Анонім Показати IP 26 Жовтня 2015 19:35
Це для того щоб кожен хто проходив поряд, казав: "О, х....о вісить".
Андрій Показати IP 26 Жовтня 2015 19:26
Партія УКРОП - 35%, 29% і Товстенюк - 32% - це більш-менш зрозуміло. Партія Свобода - 11%, 9% і Кудрявцев - 7% - це теж зрозуміло. А от БПП "Солідарність" - 11%, 16%, а Романюк - 39% виникає питання. Або БПП опускав Романюка на рівень 15% і не опустив, або Романюк тягнув-тягнув уверх БПП і не витягнув.
Петро Показати IP 26 Жовтня 2015 20:32
Роботу треба довести до логічного завершення: перемогти на другому етапі виборів на посаду міського голови Луцька!!! Все зробити,щоб жлоба відірвати від корита,а після виборів гарненько розслідувати скільки він накрав. УКРОПИ можуть зробити добро для Луцька та Украіни,якщо не підуть у протистояння з іншими демократичними силами-особливо з''Солідарністю'',"'Свободою'',"'Батьківщиною''...