USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Уночі Волинь атакували близько 50 БПЛА та 5 ракет, – ОВА

9 Липня 2025 08:05
Цієї ночі наша область зазнала масованої ворожої атаки. Фактично усе летіло на Луцьк. Загалом в повітряному просторі Волині перебували близько 50 БПЛА та 5 ракет.

Про це повідомив голова Волинської ОВА Іван Рудницький.

Наразі інформація про влучання уточнюється.

За його словами, наразі триває ліквідація пожеж на складських приміщеннях одного із підприємств Луцька, а також гаражного кооперативу.

Читати ще: Росія вночі випустила по Україні понад 740 дронів та ракет, основна ціль – Луцьк

Очільник ОВА також заявив, що станом на зараз немає повідомлень щодо постраждалих чи загиблих.

«Силам безпеки й оборони області – честь та подяка», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у ніч на 9 липня Луцьк та громада зазнали найбільш масованої ворожої атаки з застосуванням БПЛА та ракет.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus