USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Усіх керівників виконавчої влади на місцях змінять, - Кабмін

11 Лютого 2015 15:24
Кабінет міністрів України доручив всім центральним органам виконавчої влади змінити всіх керівників на місцях

Про це сьогодні під час розширеного засідання уряду заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, - повідомляє Еспресо.TV.

Він констатував, що зміни наверху не призвели до жодних змін на місцях. "Половина чиновничого апарату, яка працювала до Майдану, працює й досі за тими самими правилами", - сказав Яценюк.

"Під час останнього засідання ми дали чітке доручення всім центральним органам виконавчої влади щодо кадрової зміни керівників на місцях, тому що навіть ті, які поприходили рік чи півроку тому, вже прилаштувались... Вже навчились жити за старими правилами", - сказав Яценюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
123 Показати IP 11 Лютого 2015 15:36
Сказане ніби і неправильно і поза законом, але якщо чесно то давно пора хоча б щось поміняти- ОСОБЛИВО НА МІСЦЯХ районних царків - земельників, пенсійників, "безробітніх", головлікарів, водників всяких, соціальників і т.д.Про інших вже і не говорю-небезпечно зараз. ПІДТРИМУЮ!!!!!!!!!!!!
321 до 123 Показати IP 11 Лютого 2015 16:31
Що б ще ти так "царював" за таку зарплату і такі вимоги до посади!
cпостережливий Показати IP 11 Лютого 2015 15:38
СЕНЯ ВІДКРИВ ДРУГИЙ КОНВЕРТ
точно Показати IP 11 Лютого 2015 15:39
Хай покажет приклад.
v Показати IP 11 Лютого 2015 15:39
Bravo
Не вiрю Показати IP 11 Лютого 2015 15:40
Не вiрю що колись замiнять загреву.
балакун Показати IP 11 Лютого 2015 15:41
Керівник стане замом, а зам - керівником. Ось і вся ротація по-українські(((
Освiта до балакун Показати IP 11 Лютого 2015 15:44
плахотна стане керiвником, а загрева замом?
Анонім Показати IP 11 Лютого 2015 15:47
А що робити з тими які своє звільнення будуть у продажних судів оскаржувати
321 до Анонім Показати IP 11 Лютого 2015 16:33
Чому в продажних? в демократичних. оновлених, європейських. і не сумнівайтесь. є ж ЗАКОН!!!!
38 до Анонім Показати IP 12 Лютого 2015 01:24
Прямо в суді давати повістки в АТО!
управлiння Показати IP 11 Лютого 2015 15:53
Арсенiю Петровичу попросiть Квiта Змiнити ЗАГРЕВУ та ПЛАХОТНУ - вони двi хапуги та корупцiонерки!!! Освiта Волинi на гранi краху!
333 до управлiння Показати IP 11 Лютого 2015 16:31
А взагалі де таку непотріб як та загрева відкопали. Є ж нормальні розумні люди?
Анонім до 333 Показати IP 11 Лютого 2015 16:37
Подякуйте Карпюку та Максимяку за просування по карьєрнiй драбинi цiєї особистостi.
сірий вовк Показати IP 11 Лютого 2015 15:54
"А вы друзья как не садитесь, а в музыканты не годитесь". Кролік - давай досвіданья, не може бути на посаді прем'єра популіське тріпло, навіть якшо воно англійську знає. Жаль шо в країні ще залишається куча баранів які йому індульгенцію дали, ну нічо - голод і холод швидко отверезять.
Світлана Показати IP 11 Лютого 2015 16:09
Реформатор х*єнов
Лучанин Показати IP 11 Лютого 2015 16:28
То висуньте свої кандидатури на місце Яценюка, чи розому і освіти хватає тільки щоб брудом все поливати?
Анонім до Лучанин Показати IP 11 Лютого 2015 18:41
Ну, естественно, Яценюк - великий экономист! Ведь это надо суметь довести курс гривны менее чем за год с 8 до 25.5 грн за доллар.
екскурсовод до Лучанин Показати IP 11 Лютого 2015 20:34
Був лише один премєр за якого був стабільний курс та ціни і який знав, що потрібно для цього робити, проте вигнали, знайшли "кращого", а цей пустив все на самотьок і тільки обкрадає народ.
Лучанка Показати IP 11 Лютого 2015 16:38
Ой не вірю я в це голослівне говоріння Яценюка. І,що Сидора -хабарника і Кошеля і Божидарника олігарха-хабарника змінять і всіх йому подібних і їх синків поруч з ними в цих кріселках.Ой не вірю.А директорів шкіл совдеповських,що їх партійні татки повсували директорами і вони рулять собі в кармани,жирують, віли будують, мертві працюють, шкільна їдальня кормить всю сімю,гроші,що здаються в кармани на розходи директорам, ремонти шкільні будівельні бригади роблять їм в квартирах батьків, вчителі рабами працють на вілах директорів, живемо кучеряво і кому яке діло. Була партія комуністична жили ми кучеряво, бо ми заслужили,а зараз вакханалія і ми при ділах. Брехня то вся світова
вчитель Показати IP 11 Лютого 2015 18:12
Доки Стрільчук з Глинянчук будуть знущатись в Любомлі з освіти!
Директор до вчитель Показати IP 12 Лютого 2015 15:32
До тих пір поки Ви будете їм співати хвалебні оди!!!
вчителька із села до вчитель Показати IP 14 Лютого 2015 19:44
всі мовчать...клято мовчать... а я не можу зняти свою зароблену зарплату в банку надра- проте всім було сказано зарплату тільки в надра.а нашому відділі освіти навіть реклама(стенд)цього банку-о як можна!!!!!!!!!!!!!!!!дитині не можу пояснити,що не можу зняти гроші, студент...............однак допомогла начальнику і його керуючій банку дружині------------------хліб на запись беру у магазині,наче у війну.......................поможи Господи нам освітянам!!!!!!! і нікуди недостукаєшся...нічого......звернулася в ГЕНПРОКУРАТУРУ -нехай розберуться