USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Увесь Луцьк загасне на годину

25 Березня 2014 11:19
Усі свідомі, небайдужі до свого майбутнього люди світу вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату, повідомили у відділі інформаційної роботи.

Година Землі 2014 має на меті продемонструвати урядам країн світу, бізнес-організаціям та людям, що дії проти глобального потепління не тільки необхідні, але й можливі.

Щорічна акція "Година Землі" - це більше, ніж година! Розуміння кожною людиною необхідності щодня, робити невеликі кроки для зменшення споживання непотрібної електроенергії, економії води та інших природних ресурсів – це рух назустріч майбутньому без зміни клімату, майбутньому, у якому людина живе в гармонії з природою.

Вимкнувши світло і непотрібні електроприлади в квартирі, кожен з нас заощадить половину кіловата, паливо на вироблення цієї кількості електроенергії не спалюватиметься, і відповідно, в атмосферу не буде викинуто приблизно 200 грам вуглекислоти. У масштабах країни це складе більше 10 тисяч тонн.

ВИМКНІТЬ СВІТЛО НА ОДНУ ГОДИНУ 29 БЕРЕЗНЯ О 20:30!

Розкажіть рідним, друзям та колегам про Годину Землі ! Долучайте свою організацію до проведення акції, йдеться у тексті звернення організаторів..

ГОДИНА ЗЕМЛІ – це легко! Кожен з нас може зробити свій внесок!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
кеп Показати IP 25 Березня 2014 11:28
А я ще включу на годину так ламп з дисяток
1я1я до кеп Показати IP 25 Березня 2014 22:16
Шкода, що мозок в магазині не продається, але ти все одно його би не купив - не додумався ((((
fghbjnml Показати IP 25 Березня 2014 11:38
Безглузді заклики безглуздих акцій! Культуру користування підвищувати потрібно а не вимикати там щось на годину!
Ок до fghbjnml Показати IP 25 Березня 2014 11:57
Чудово, озвучте Ваші пропозиції
Анонім до Ок Показати IP 25 Березня 2014 14:38
акция: годину без повітря -збережем кісень... для кого?
с Показати IP 25 Березня 2014 12:05
а хтось спитав у громади у Луцьку чи вони хочуть долучитись до акції. дібіли а не влада
Igorock Показати IP 25 Березня 2014 12:10
А ще світовий уряд з метою покращення екологічної ситуації на планеті планує скоротити населення Землі до 5 мілліардів. Долучаймося!!!!
О+О Показати IP 25 Березня 2014 12:14
Усі коментарі з агресією. Чому люди такі злі... Як на мене доречна акція і чому не підтримати?
х Показати IP 25 Березня 2014 12:48
Акція для чокнутих!
Гость Показати IP 25 Березня 2014 13:20
Акція до дурних і чокнутих я також підтримую вищі коменти. Вам,що нема чим зайнятись придурки.
Джулія Показати IP 25 Березня 2014 20:24
Я підтримую цю акцію.
my_gift Показати IP 25 Березня 2014 20:34
Чомусь мало хто думає, що планета не така вже й велика. І загиджуючи з часом все більшу територію, ми самі скорочуємо термін перебування на ній людства...
Думало до my_gift Показати IP 26 Березня 2014 21:10
Чомусь мало хто думає. Крапка.
Пропозиція Показати IP 25 Березня 2014 21:06
Вимкніть світло і займіться сексом :-)))))))
Думало до Пропозиція Показати IP 26 Березня 2014 21:09
Чомусь мало хто думає. Крапка.
555 Показати IP 25 Березня 2014 21:47
коли жінку свою будеш трахати незабудь світло виключити гондураси придумуєте кожний день щось нове і нове позу з жінкою поміняй краще!!!
777 Показати IP 25 Березня 2014 22:14