USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В гостях у волинському маєтку Януковича-молодшого. РЕПОРТАЖ

13 Березня 2014 08:19
Активісти "Самооборони" побували у маєтку на Волині, в якому мешкав син Віктора Януковича.

Для комфорту високопоставлених гостей тут звели чималенький маєток з гелікоптерним майданчиком, - пише IA ZIK з посиланням на заступника керівника "Самооборони" Івана Мирку.

12 березня активісти на двох десятках автомобілів завітали до курортного селища Гряда біля волинського озера Світязь. Згідно з їхньою інформацією, для культурного відпочинку владної еліти на узбережжі озера звели елітний маєток.

Активістів до маєтку від райцентру Шацьк супроводжувала машина ДАІ. Місцеві жителі стверджують, що у цьому маєтку в селищі Гряда бачили сина екс-президента. Як відомо, влітку 2011 року Віктор Янукович (молодший) брав участь у гонці по бездоріжжю, які закінчилися на волинському Світязі.

Сам маєток вражає. Тут – до десятка садиб підвищеного комфорту, доріжки посипані галькою, доглянуті газони. Це все – елітні фінські будиночки із дерева «Хонка». На базі обладнаний гелікоптерний майданчик.
)


«Уявіть собі, наскільки це все брехливе. На базі роблять вигляд, що гадки не мають, що це за об’єкт», – каже Іван Мирка.

Працівники міліції, які оперативно приїхали до маєтку, також стверджували, що не знають власників.

Тим часом усередині будиночків усе готове для прийому дорогих гостей. Меблі огорнуті целофаном.

«Це зроблено винятково для того, щоб базою в будь-який момент могли скористатися Азаров і Янукович-молодший», – каже Іван Мирка.

«На тлі цього розкошу особливо кидається у вічі обідраний дитячий табір навпроти», – додав він.

«Ми попросили допомоги у директора Шацького національного парку для повернення маєтку у державну власність. І пообіцяли приїхати до нього, аби він таки допоміг», – додав Іван Мирка.
)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 48
Світязь Показати IP 13 Березня 2014 08:40
Де докази, документи тощо...? Самі придумали і роздувають "новину", пошукайте краще, може ще одне Межгір'я знайдете у лісах Волині?! А то як же Волинь і без "великих" подій!:) А Мирка свого батька не хоче спитати, як правильно хабарі брати?:)
Орест до Світязь Показати IP 13 Березня 2014 14:15
Згідно вказівок нової влади, якщо когось з можновладців бачили в тому чи іншому маєтку - маєток миттєво відчужується на користь представників нової влади :)
Сектор Газа до Орест Показати IP 13 Березня 2014 14:35
Це гідне місце де треба було повісити Клімчука. Усе конфіскувати як безхозне!!!
Так як є... Показати IP 13 Березня 2014 08:44
Вахлачари... на шо було ті бронежелети на тягувати...
Я Показати IP 13 Березня 2014 08:46
Шановний п. Мирка почни спочатку з себе та свого батька, а тоді проводь охоту на відьом. Написали що небудь і видають за сенсацію..Перш за все треба це все чимось доказати , а не одна баба сказала....
Орест до Я Показати IP 13 Березня 2014 14:20
Та їм ніякі докази непотрібні. Ви що, не ймете їм віри? Тоді Ви - тітушка, російський засланець. За грати! І, повірте, навіть задля того, щоб кинути Вас за грати, ніякі докази їм не знадобляться.
Патріот Показати IP 13 Березня 2014 09:03
Такі розкоші напевно нажиті нечесним шляхом. Нехай би провів шановний пан Пирожик незалежне журналістське розслідування.
Орест до Патріот Показати IP 13 Березня 2014 14:36
Тепер ці розкоші чесно привласнять представники нової влади :)
Андрій Показати IP 13 Березня 2014 09:03
Нісенітниця!!! Голота...працюйте...!!!
Патріот до Андрій Показати IP 13 Березня 2014 09:05
Дурень зомбований!
Андрій до Патріот Показати IP 13 Березня 2014 09:21
Це ти дурень, що Ви тут такого надзвичайного побачили..???!!! База як база! Доведіть юридично...відсудіть в дохід держави...тоді будете кричати!!! А то звикли тільки кістки перемивати, та рахувати не своє...низько!!!! Ідіть працювати!
Орест до Андрій Показати IP 13 Березня 2014 14:31
Андрію, не переймайтесь - то пан Патріот відрекомендувався :)
настя Показати IP 13 Березня 2014 09:06
дебіли краще б чимось займались а то собі їздять і шукають . І ще яка невихованість матюкаються. це мабуть люди без освіти і виховання. Ви не показуйте а заберіть і покажіть куди і на що пішли кошти.
Сивая кобыла Показати IP 13 Березня 2014 09:09
"«Уявіть собі, наскільки це все брехливе. На базі роблять вигляд, що гадки не мають, що це за об’єкт», – каже Іван Мирка. Працівники міліції, які оперативно приїхали до маєтку, також стверджували, що не знають власників." :)
Василь Показати IP 13 Березня 2014 09:18
А Ви що в землянках живете?!
Петро до Василь Показати IP 13 Березня 2014 11:37
Ні, вони у краївках живуть, напевно. Дісно, спочатку треба розібратися, що там до чого, а потім вже "сенсаційні" новини робити.
Аня Показати IP 13 Березня 2014 09:19
До Насті,а ти напевно з освітою України університету.Ти теля неотесене. Доця такого злодюги,як вони ти що вже заробила собі таку хатинку.Чим ти заробила важко працювавши,хто тобі таку зарплату в нашій країні платив по 100 тисяч доларів,що ти ахищаєш бандитів і злодюг.Не теба їхати в Донецьк тут у нас полішучок таких як ти вистачає.Забрати на фіг все і передати у фонд держави.Підняти людЯм зарплати і пенсії. А тобіНастя не подобається на фіг в Росею,бо закордон скоро вас нікого не прийме
Юрій до Аня Показати IP 13 Березня 2014 09:30
Шановна, прочитавши Ваші коментарі складається враження, що Ви з оточення Леніна та Дзержинського в 1917-24 р.р. А Ви не рахуєте, що необхідно дотримуватись законів, працювати на розквіт країни, будувати "здоровий" менталітет, а не здійснювати пропаганду "МАХНОВЩИНИ"?! Чи може Вам більше буде імпонувати жити в суспільстві без судів, правоохоронних органів..і т.д.....таке собі Сомалі - хто сильніший той правий? Тоді повірте сили будуть не настороні правого сектору та самооборони.... В даний час все йде не так, як повинно бути при формуванні цивілізованого суспільства(((
Орест до Аня Показати IP 13 Березня 2014 14:38
"Персен" заспокоїть.
Лучанин Показати IP 13 Березня 2014 09:28
Нехай раніше повернуть вкрадені бронежилети бо це злочин. А Мирка нехай раніше пролюструє свого батька з його маєтком
Орест до Лучанин Показати IP 13 Березня 2014 14:41
Батька не можна - то ж батько активіста :)
Аня Показати IP 13 Березня 2014 09:46
До Юрія.Ти видно синок бандита чи олігарха чи мента чи прокурора вам і живеться добре і вольготно. А,що в нас були якісь правоохоронні органи, що захищали людей чи вас олігархів і злодіїів.Вони і зараз такі ж самі. А,якщо ми працювали і працюємо чесно,то маємо такі маєтки і стільки мільйонів баксів.Ми гнемо спину на таких,як ти, ми є вашими рабами.Не було і не буде ніякої справедливості і закону- закон це ви можновладці.Все гниле. Бог -це є закон і скоро все скінчиться,бо до цььго йде.Він буде судити і буде все по справедливості. Бо ніхто не кається і не думає зупинятися,щоб жити по закону.Отож то воно і є.Потрібно все міняти,но люди самі цььго не зроблять-це факт.Зробить Господь, а це буде кінець.Вашим маєткам і долярам.Не сховаєтесь,не збрешете,ніхо вас не прикриє
Орест до Аня Показати IP 13 Березня 2014 14:43
Ганнусю, не бризкайте жовчю - бо Господь прийде й по Вас :)
Олеся Показати IP 13 Березня 2014 10:04
Прийшло бидло необтесане неграмотне до влади і керують! Данильчуки, Гузі, Пірожики Мирки. Прокляття Вам і вашим рідним до здоху
Патріот до Олеся Показати IP 13 Березня 2014 10:07
Пирожик мені не друг, але він таки розумний.
лучанка до Олеся Показати IP 13 Березня 2014 10:16
Боже яка ненавість. я теж багато кого не підтримую але Данильчук всеж таки розумний хлопець а Гузь то є хамидло і пустобол, ховається за спинами разом з Бондарем.Не треба клясти нікого це гріх великий,бог сам ім воздаст.
я Показати IP 13 Березня 2014 10:12
Мирка, нещастя, з батька почни, да й сам не кращий
Орест до я Показати IP 13 Березня 2014 14:45
Ви що! Він же активіст, отже - святий :)
до всіх Показати IP 13 Березня 2014 11:04
Я не розумію, як можна захищати злодіїв, тих, хто "так сильно" на словах турбувався за народ, а сам бісився із жиру! Вже так, як керувала"сім'я", не може ніхто зрозуміти. Ви бачили все по телевізору! Як можна захищати таких людей! А Пирожик, звісно, розумний! Молодець, що не байдужий і працює на Україну! Як викладач знаю Івана Мирку - інтеліґентний. розумний УКРАЇНЕЦЬ! Давайте не обливайте брудом тих, хто намагається боротися проти корупції і за справедливість! Починайте і починаймо самі! Покажемо, як треба це робити!
Орест до до всіх Показати IP 13 Березня 2014 14:47
Та вже показують. Автомобілі Януковича активісти дерибанять так, що аж гай шумить.
Ukrainec Показати IP 13 Березня 2014 11:47
Все написано дуже добре, але є одне но. Значить давайте все у всіх заберемо бо , все нажите нечесним шляхом - гроші заробив, а декларацію не подав (незалежно 100 грн чи 1 млн грн), перейшов дорогу у невстановленому місці і т.д. Це все смішно. Немає чесних людей, або тих що повністю дотримувалися букви закону. Потрібно змінити, скасувати, створити нові закони, і їх виконувати.
Орест до Ukrainec Показати IP 13 Березня 2014 14:49
Може, для початку навчитись дотримуватись тих законів, що є? Бо ламати, як відомо - не будувати, та як жити на уламках?
Ukrainec до Орест Показати IP 13 Березня 2014 18:51
Ага , всі дотримаємось .... Всі вони майже написані внаслідок лобіювання чиїхось інтересів. Жити за ними можна, але як ? Так як і до того ? Ні , дякую, нажилися. Якщо ще хтось не знає, то скажу , що ми живеме ще в феодальній системі управління.
Ukrainec Показати IP 13 Березня 2014 11:49
На рахунок награбованих статків - то тут питань немає, потрібно доказувати., або просто "просити " власників робити "вливання" в державний бюджет, а далі рух коштів потрібно контролювати, щоб вони випадково не попали знову в чиюсь широку кишеню
Луцьк до Ukrainec Показати IP 13 Березня 2014 13:55
Нема ніякої довіри до нових керманичів нової-старої влади. Дувлюся на те, що робиться і таке відчуття, що "шило на мило" змінили, ще й гірше стало.
Орест до Ukrainec Показати IP 13 Березня 2014 14:53
Хто контролюватиме рух коштів? Оті, що впхалися в керівництво державою за допомогою перевороту? Оті, що накрали менш за попередню владу лише тому, що були трохи далі від годівниці, а тепер залізли в неї з ногами? Не смішіть.
ллл Показати IP 13 Березня 2014 12:12
БИДЛО!!!!
1234 Показати IP 13 Березня 2014 12:48
Дал*айоби в камуфляжі ідь в армію послужіть
Jek Показати IP 13 Березня 2014 12:55
Ділять шкуру ще не вбитого ведмедя
Справедливий Показати IP 13 Березня 2014 16:01
Бачив особисто. Дійсно пафосно. Правильно, а злітно-посадковий майданчик облаштувати під ролердром для дітей. Нехай літом катаються.
Лучанин до Справедливий Показати IP 13 Березня 2014 16:19
Де ти той пафос побачив? Звичайні будинки, просто зроблено на совість, а не тяп -ляп!
Лучанин Показати IP 13 Березня 2014 16:09
А чого не зайшли до маєтку кума Ющенка???????? Це недалеко, самісінько в ЗАПОВІДНІЙ зоні!!! А, ну звичайно, крали тільки в ПР, а решта ну дуже чесні! Така вибірковість наших довбаних активістів скоро усім очі відкриє!
Максим Показати IP 13 Березня 2014 16:16
Так, шикарно, дорого, але нічого надзвичайного я там не бачу. Зараз таку обстановку може собі дозволити навіть процвітаючий підприємець.
Не бидло до Максим Показати IP 13 Березня 2014 20:48
Ти сам у це віриш?
Максим до Не бидло Показати IP 14 Березня 2014 00:25
Не те що вірю, а знаю. Мій кум, звичайний базарник, має басейн в своєму триповерховому будинку ще з 2007 року, теж всюди каміни, дорога сантехніка, хіба що без мармуру.
Не бидло до Максим Показати IP 14 Березня 2014 06:25
Дуже радий за твого кума.
Анонім Показати IP 13 Березня 2014 18:53
мирка бери батька комуняку і під київ надачу тягнибока
Сильва Показати IP 25 Березня 2014 01:03
Ага,и почему же если это правда,за которую вы все так боретесь,эта информация не получила широкой огласки?