USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

В Індії під виглядом вакцинації від COVID-19 випробовували на людях новий препарат

26 Лютого 2021 19:09
Скандал через вакцинацію від коронавірусу спалахнув в індійському місті Бхопал. Там на місцевих жителях випробовували новий препарат, тоді як люди думали, що їх вакцинують від коронавірусу.

Про це повідомляє Корреспондент.net.

Зазначається, що декілька днів тому в центр міста приїхав фургон, в якому всім охочим пропонували зробити щеплення від COVID-19 і отримати за це 750 рупій (близько $10). Однак пізніше з’ясувалося, що місцеві жителі стали учасниками дослідження вітчизняного препарату.

Люди говорили, що пропозиція вакцинуватися і отримати за це гроші була «занадто привабливою», тому багато хто не зміг встояти.

Через декілька днів за інформацією від активістів місцеві жителі дізналися, що насправді вони брали участь зовсім не у вакцинації, а в тестуванні однієї з вакцин вітчизняного виробництва. При цьому препарат отримала тільки половина учасників випробовування, іншим ввели звичайний фізрозчин.

Деякі з мимовільних учасників експерименту все ж допустили, що, можливо, їм пояснили відразу все правильно – просто вони не змогли цього зрозуміти. Як заявила одна з жінок, яка отримала укол: «Я пішла туди через жадібність, все-таки 750 рупій – все одно ми звикли вмирати... і моє життя не має значення».

До слова, багато людей в цьому регіоні не мали можливості працювати під час локдауну, а запропоновані $10 – удвічі більше, ніж вони отримували за день важкої роботи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus