USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

В луцького перевізника вночі згоріло 4 автобуси, ще 3 пошкодив вогонь

20 Грудня 2019 09:20
В ніч з 19 на 20 грудня у Луцьку сталась пожежа на території ТОВ ВТП «Санрайз». Вогонь знищив 4 пасажирських автобуси, ще 3 автомобілі постраждали від вогню.

Як зазначила в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини начальник відділу управління ДСНС у Волинській області Ірина Варварук, повідомлення про пожежу надійшло о 3:19. За адресою провулок Дорожній, 4, вирушило дві бригади надзвичайників, які вже о 3:32 пожежу локалізували, а о 3:50 ліквідували повністю.

Попередньо відомо, що вогонь знищив два автобуси ЗАЗ А10, один автобус марки «Богдан» і бус Mercedes Sprinter. Також вогонь пошкодив ще 3 автомобілі, які стояли поруч.

Ймовірна причина виникнення пожежі – коротке замикання, проте остаточну причину встановить поліція.

З власних джерел ІА Волинські Новини стало відомо, що на момент пожежі охорона відволіклась або спала, тому вогонь встиг знищити частину автобусів. На території підприємства є відеонагляд, відповідні матеріали передадуть слідству для встановлення обставин.

Як повідомили у пресслужбі ГУНП у Волинській області, на місці пожежі працювала слідчо-оперативна група. Відомості щодо інциденту внесуть у ЄРДР за частиною 2 ст. 194 ККУ ( йдеться про умисне знищення або пошкодження майна).

За інформацією 12 каналу, згоріли два автобуси, які працювали на маршруті №2, та дві приміські маршрутки.

Зазначимо, ТОВ ВТП «Санрайз» одне з підприємств, яке погодилось на встановлення валідаторів та перехід на електронну оплату проїзду. Підприємство обслуговує маршрути 1, 2, 8, 10, 12, 16, 17, 21, 22.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Анонім Показати IP 20 Грудня 2019 09:28
Підпалили ?
Правда Показати IP 20 Грудня 2019 09:34
Почалась конкуренція з кримінальним підтекстом.Коротке замикання...однако...
Анонім Показати IP 20 Грудня 2019 09:37
От не знаю чому, але здається мені, що це результат кривого встановлення валідатора. Або ж комусь дуже не подобається "Санрайз".
Народна прокуратура Показати IP 20 Грудня 2019 09:45
"Санрайз" це перший приватний перевізник,який пішов назустріч місту і встановив валідатори. Дуже підозріла пожежа, напевне, мала місце "вільна ринкова конкуренція" з тими, хто не хоче сприймати нові правила
Любі свині Показати IP 20 Грудня 2019 09:49
Мо це валідатор з розуму зійшов?
факт до Любі свині Показати IP 20 Грудня 2019 10:04
це у дописувачів бурна хфантазія :)
Хідео Кодзіма Показати IP 20 Грудня 2019 10:46
"Рука кремля" однозначно!
Лисий пуця до Хідео Кодзіма Показати IP 20 Грудня 2019 11:06
Ні, то кінець епохи бідності.
скептик Показати IP 20 Грудня 2019 10:59
помста конкурентів за встановлені валідатори
скептик до скептик Показати IP 20 Грудня 2019 11:34
я навіть здогадуюсь хто
лоргі Показати IP 20 Грудня 2019 11:01
шкода тої 2 зеленої. цікаво чи страховка все відшкодує
скептик Показати IP 20 Грудня 2019 11:05
помста за встановлені валідатори
Хамло Показати IP 20 Грудня 2019 11:06
Вчора зі слів водія біля Цуму зайшло в маршрутку близько 30 чоловік, з них готівкою оплатили за моїм підрахунком 5-7 пасажирів, і 7 карткою, враховуючи пільговиків. Увага питання: як довго перевізник протримається з такою рентабельністю? Або готуємось ходити пішки, або до підвищення цін за проїзд. А кому дякувати за дебільну реалізацію хорошої ідеї?
Психопланетарій, Лип Показати IP 20 Грудня 2019 11:14
До підприємства "Санрайс" можливо і немає претензій щодо підпалу, звісно підпалювати самі себе не будуть, це смішно. А ось до охорони чи сторожів в мене та думаю, що у правоохоронніх органів питань дуже багато. Як би хоч одного сторожа чи охоронника колись притягнули до відповідальності за безвідповідальне ставлення до несення служби, та ще через суд наклали збитки завданні під час несення даною охороною служби, то дійсно би ця охорона не спала вся "вдризг п"яна". Доповнення, що охорона чи сторож під час несення ними служби є матеріально-відповідальними особами за збереження майна власника, який найняв цю охорону або сторожів.
скептик до Психопланетарій, Лип Показати IP 20 Грудня 2019 11:33
не сміши мої тапки. охринонець скаже, що він бділ, а коли це сталось, то перевіряв територію в іншому кінці
сон за гроші Показати IP 20 Грудня 2019 11:36
яка плата така й охорона
Лучанин Показати IP 20 Грудня 2019 11:58
Може бути що конкуренти відомстили за те що перші погодилися встановити валідатори, може бути що стан транспорту дозволяє йому самоліквідовуватися, а може бути що й валідатор спричинив пожежу. Принаймні вчора сам бачив як один тролейбус пішов в депо через відмову всіх валідаторів та розповідали що в іншому тролейбусі валідатор не показував баланс на картці. ВН, було б цікаво взнати статистику виходу валідаторів з ладу зі слів, а краще за підтвердженням, працівників депо та водіїв автобусів, диспетчерів тощо. Також прохання повідомити мешканців Луцька коли запрацює мониторинг транспорту.
Лучанка Показати IP 20 Грудня 2019 12:31
Конкуренти думають, що підпалами вони когось налякають?? Смішно! Перевізник собі нові автобуси купить!
Анонім до Лучанка Показати IP 20 Грудня 2019 15:09
Гроші на нові автобуси з часом закінчаться. Страховка також швидко стане надто дорогою для того, в кого страховий випадок гарантовано та регулярно, та ще й часто виникає.
111 Показати IP 20 Грудня 2019 12:46
Це підтвердження того, що перевізники в Луцьку обнагліли до ручки. Запізно влада взялась наводити порядок в перевезеннях. Поки в міжосібних розборках почались квіточки. Далі будуть ягідки. А в результаті за все заплатять пасажи, бо зроблять проїзд по 8 грн, мовляв виходячи з реальності, коли не стане кому займатись перевезеннями через декілька місяців.
Луччанен Показати IP 20 Грудня 2019 15:32
Напевно грім вдарив?
Катя Показати IP 20 Грудня 2019 16:49
Там такі відра їздили, дивно як не розсипались. А ніхто не пам'ятає, як Голєв піднявся, скількох в банку кинув? А плачете над його нещасною долею
124 Показати IP 20 Грудня 2019 18:40
29 лет налоги не платили, символически.
Пилип Орлик Показати IP 21 Грудня 2019 09:35
Короче в Луцьку розпочались знову 90 роки, а може вони не припинялись. А охороннику, якщо в ту ніч там був охоронник та ніс службу, бандюги сказали, якщо хочеш жити то чіши звідси, ти нічого та нікого не бачив. Зрозуміло, що це цілком спланована акція, шляхом підпалу майна власника і правоохоронцям необхідно цю пригоду трактувати як терористичний акт або диверсія щодо П/П "Санрайс". Думаю, що життя одне, і охоронник нічого не скаже, бо дуже заляканий.
єнот потаскун Показати IP 26 Грудня 2019 20:27
Путін підпалив))))