USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку з наступного тижня курсуватимуть 3 нові екологічні автобуси

13 Грудня 2020 14:32
Ще три сучасні та комфортні автобуси курсуватимуть у Луцьку з 15 грудня.

Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук у фейсбуці.

Нові екологічні автобуси придбало підприємство «Санрайз», і з вівторка вони вже курсуватимуть на міських маршрутах.

«А в січні місто отримає наступну партію нових тролейбусів в кількості 6 штук, які будуть спрямовані на найбільш проблемні маршрути», - додав Ігор Поліщук.

Як повідомлялося, два таких автобуси вже курсують Луцьком з 1 грудня. Автобуси відповідають стандарту Євро-5, оснащені газовими двигунами, з низькою підлогою для зручного користування та пасажиромісткістю 80 місць, в тому числі 42 для сидіння.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанин Показати IP 13 Грудня 2020 15:01
Непогано. Думаю, поки з газовими двигунами навіть краще ніж електро!
Арафат Показати IP 13 Грудня 2020 19:57
Хто це мінусує? Барани, що тащаться від смердючих еталонів?
Джихат до Арафат Показати IP 14 Грудня 2020 00:22
Ті хто не любить двигуни внутрішнього згоряння!
Горнична Показати IP 14 Грудня 2020 00:00
Курсуватимуть три, а на фото 5!
В'ячеслав до Горнична Показати IP 14 Грудня 2020 19:18
Правильно, 5. 2 вже з 1 грудня їздять, а з цього тижня ще 3 нові.
дідо Показати IP 14 Грудня 2020 06:22
Треба новий транспорт закуповувати і тариф зробити 10 ₴,щоб бідні не їздили без причини.
Анонім до дідо Показати IP 14 Грудня 2020 10:18
Точно! Нічого бідноті панам очі мусолити, нехай пішки ходять. А то захотілось їм, щоб громадський транспорт виконував свою функцію.
Лучанин Показати IP 14 Грудня 2020 06:59
Мінусує, ботоферма!
Отакої Показати IP 15 Грудня 2020 08:46
Транспорт має бути муніципальним і доступним,а гроші громади поповнювати бюджет міста,все інше маніпуляції.А нас все "годують"новими тролейбусами,які майже повністю перевозять пільговиків і є збитковими,а громада доплачує.Це абсурд.