USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

В Лисичанську знешкодили групу снайперів

26 Липня 2014 14:49
Сили АТО знешкодили групу снайперів під час зачистки Лисичанська.

Про це інформує Еспресо.TV з посиланням на прес-центр АТО.

"Позиції бойовики обладнали у добре укріпленому залізобетонному бункері. Десантники, блокувавши укріплення, за допомогою вибухівки пробили доступ до приміщень ДОТу. Терористичний снайперський загін знищили", - інформують у прес-центрі АТО.

Також, під час зачистки Лисичанська виявили великий арсенал різноманітної зброї та боєприпасів бандитів.

Трофеями військовослужбовців стали вантажівка «Камаз», завантажена ракетами до зенітно-ракетного комплексу "Стріла-10", чимало різноманітної стрілецької зброї, мінометів та гармат. Своїм головним трофеєм українські десантники вважають снайперські гвинтівки нового покоління, виготовлені у Російській Федерації.

Нагадаємо, у четвер, 24 липня, сили АТО визволили Лисичанськ від бойовиків і пізно ввечері підняли національний прапор над міською радою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Слава Україні! Показати IP 26 Липня 2014 15:36
Героям Слава!
Анонім до Слава Україні! Показати IP 26 Липня 2014 20:51
Героям х...й!
Дончанин Показати IP 26 Липня 2014 16:09
"Позиції бойовики обладнали у добре укріпленому залізобетонному бункері" - и это в оставленном городе городе? На какого вуйка, только что вышедшего из леса, рассчитана информация о том, что РДГ для своего базирования используют ДОТ?
Лучанин до Дончанин Показати IP 26 Липня 2014 16:44
Не засмічуйте ефір!! З своїми коментами ідіть працювати до кисельова,і х****о вам ще й медальку дасть)))(((
Дончанин до Лучанин Показати IP 26 Липня 2014 18:18
Существует такая передача, как "Бессобон". Так вот, ее автор и одновременно ведущий выиграл кучу исков в украинских судах против украинских СМИ, утверждавших, что он в своих передачах клевещет на Украину.
Українець до Дончанин Показати IP 26 Липня 2014 18:22
шел бы ты на х*** милок.
Дончанин до Українець Показати IP 26 Липня 2014 19:58
коментар було видалено
Українець до Дончанин Показати IP 26 Липня 2014 20:24
Питання в тому, що до майдану я відношусь не однозначно, а до брехливих гандонів таких , як ти, які тупо нагло брешуть захищаючи маразматичні путінські ідеали, які на здорову голову не налазять, вкрай негативно. Ти по життю ущегбний, про що можна говорити. Кісєль-шоу
Щось не так до Дончанин Показати IP 26 Липня 2014 18:32
И ничего он не выиграл фейк это а ты тролль.
1221 Показати IP 26 Липня 2014 18:31
Передача называется Бесогон, а ты мудила или мудило парашное или парашнойо?
Дончанин до 1221 Показати IP 26 Липня 2014 18:44
Поправку по названию принимаю (я на такие вещи внимания мало обращаю). А вот по поводу остального - ты способен только ругаться, ибо возразить нечем.
1221 до Дончанин Показати IP 26 Липня 2014 19:44
Не считаю дахже нужным возражать, смысла не имеет, твоя ложь это твоя работа, а правда или истина тут вообще ни причем. Этого тебе не понять. Ты бесполезный дурак.
Анонім Показати IP 26 Липня 2014 20:24
Бандеры больше не чего не могут как только посылать!
Українець до Анонім Показати IP 26 Липня 2014 20:57
не чего пишется "ничего" Отрицательное местоимение, форма винительного падежа от ничто.