USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У працівника райвідділу поліції на Волині – коронавірус. Медики приїхали тестувати його колег. Фото

18 Квітня 2020 12:13
В одного з працівників Ківерцівського районного відділу поліції лабораторно підтвердився діагноз коронавірус.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Відомо, що захворів працівник середнього віку. Він почував себе добре, але мав підвищену температуру. Головний лікар обласної інфекційної лікарні Руслан Морочковський зазначив, що вчора, 17 квітня, в медзаклад дійсно поступив чоловік, в якого лабораторно підтвердився коронавірус.

Руслан Морочковський підтвердив інформацію про те, що пацієнт є працівником правоохоронних органів, проте не конкретизовував якого саме району чи відділку. Також він зазначив, що пацієнт перебуває в середньому стані важкості.

Для того, аби перевірити колег, з якими він контактував, 18 квітня в райвідділок прибула бригада медиків.

Один з працівників поліції на умовах анонімності розповів, що працівників зібрали всіх разом, чимало людей не дотримуються дистанції, чим наражають одне одного на небезпеку.
ІА Волинські Новини звернулось за коментарем до очільника департаменту охорони здоров’я Волинської ОДА Ігоря Ващенюка, проте він підтвердити чи спростувати інформацію не зміг та повідомив, що наразі нею не володіє.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
лучанин Показати IP 18 Квітня 2020 12:38
а чим Ващенюк володіє, пора вже йлму йти працювати простим санітаром в інфекційну лікарню нехай там себе покаже
121 Показати IP 18 Квітня 2020 12:38
А чого тільки колег тестують? А його дружина, діти, сусіди, друзі, знайомі, родичі.....
Цікавий Показати IP 18 Квітня 2020 12:59
Вчора у Нововолинського поліцейського виявили, але керівник сказав що це фейк! Ну-ну, спостерігаємо як ч/з день - два це підтвердиться лабораторно, а покі вірус - в масси! Якась безвідповідальна поліція!
Валентин Показати IP 18 Квітня 2020 13:06
Для чого той Ващенюк потрібен.urod
Та ви шо!!! Показати IP 18 Квітня 2020 14:50
Там давно вже але тоді люди будуть їх на фіг посилати!!! уявіть до вас підходить поліцай з якимось вимогами претензіями мізерними а як наслідок інфікує вас короною!!!
Анонім Показати IP 18 Квітня 2020 16:06
В поліції взагалі безлад. Ніхто особо карантину не дотримується. Керівництву все одно на працівників.... Збирають наради натовпом... засобами захисту забезпечуєшь себе сам..... Не має що казати.....
Анонім до Анонім Показати IP 18 Квітня 2020 16:45
Начальники поліції є самодури, мудрих, які керують, враховуючи обставини, вже давно нема
Цить до Анонім Показати IP 18 Квітня 2020 18:48
То кінець епохи кумівства.
:) Показати IP 18 Квітня 2020 19:32
Поліція, точніше керівники, яких розвелось забагато, тепер крім флешмобів у фейсбук типу "передаю естафету" нічого не робить. За що ми їм платимо, щоб весь робочий день в соцмережах висіли?
Водій Показати IP 19 Квітня 2020 05:25
Підхватив сто пудов якщо чергував на жобринському перехресті біля проліска,бо як зупинять то сунуть голову аж в машину,давай їм усі документи,а не перевірку температури,медика і близько не бачив!!!!!
Справедливо до Водій Показати IP 20 Квітня 2020 20:15
Краще б він тобі в сраку всунув, бидло ти з пониженим інтелектом. Поліцейські та медики менше хворіли б, якби такі як ти притрухи дома сиділи.
Ваня Показати IP 19 Квітня 2020 08:30
Я в шоці, 10 рил з ківерцівського вп проводили в луцьку 17 квітня обшук ....якщо вони рознесли заразу
Сергій Показати IP 19 Квітня 2020 08:36
А федь відправила людей на обшук... полетить чиясь голова якшо позаражали людей
Реалія Показати IP 19 Квітня 2020 09:37
При проведенні тесту підтвердилося - 13 випадків))) На самоізоляцію нікого не відправляють - поки небуде явних ознак! Ото порозносять ту заразу по хатах!!! Реформа!!!!
SOS Показати IP 20 Квітня 2020 11:08
О то це квіточки! ось механік зі швидкої, за вказівкою директора і виконуючи вказівку Старовижівського чиновника, померлого з діагнозом короновірус забирав з інфекційної лікаорні майже голоми руками, і надалі пішов розносити вірус - додому, сусіди, перехожі і ще працвники швидкої які спільно працювали з ним після того 4 дня, (є відео в ЗМІ), міська лікарня ... Необхідно щоб відповідні органи надали правово оцінку непрофесійним діям таких керівників, і притягнути до відповідальності за поширення хвороби .
Справедливо Показати IP 20 Квітня 2020 20:06
Краще поліцейських на карантин відправити а тих піз.....нів що так активно розкидають своїми залишками інтелекту в поліцію працювати