USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

В Україні хочуть збільшити штрафи за перевищення швидкості

9 Вересня 2020 09:27
У Міністерстві внутрішніх справ пропонують збільшити штрафи для власників авто, які несуть відповідальність за порушення швидкісного режиму більш ніж на 50 км на годину, майже в сім разів.

Про це заявив під час брифінгу заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає Auto24.

Таке нововведення передбачено законопроєктом № 2695, який народні депутати вже прийняли в першому читанні. «Ми запропонували штраф 3 400 гривень. Це при тому, що в Європі за таке порушення штраф може досягати і 300, і 500 євро», – сказав Геращенко.

Він також нагадав, що зараз власники авто, водії яких перевищили швидкість на понад 50 км, платять тільки 510 грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
123 Показати IP 9 Вересня 2020 09:46
А в Європі... А в Європі заробітну плати в євро а не в гривнях. Рівняються вони до Європи по штрафах, по зп порівняйтесь!
Анонім Показати IP 9 Вересня 2020 11:32
Ми запропонували штраф 3 400 гривень. Це при тому, що в Європі за таке порушення штраф може досягати і 300, і 500 євро» - ну не диб***? То нічього що в Європі з.п. 4000€ а в Україні 5000гр. То нічього, що в Європі, людина може два штрафи заплатити в місяць за перевищення, заплатити за квартиру, комуналку, харчуватися, заправляти автомобіль, вдягатися і відкласти на відпочинок. А в Україні, якщо людина буде їхати на жигулю, мінти без мигалок, стоячи в кущах зловлять її на радар, заплатить два штрафи в місяць то 3400гр вмре з голоду! Ви зарплати до Європейських підніміть, а тоді все інше пропонуйте!
Кен до Анонім Показати IP 9 Вересня 2020 13:22
А з якого переляку та людина на жигулю пре , як дурне ? А якщо екстренна ситуація то такий штраф можна легко в суді скасувати.
123&Анонім Показати IP 9 Вересня 2020 12:36
Їдь без порушень!!! З приводу зарплати - до роботодавця!!!!!!!
Не байдужий до 123&Анонім Показати IP 9 Вересня 2020 13:18
Так говорить людина,яка ніколи не їздить своїм транспортом
Анонім Показати IP 9 Вересня 2020 13:20
За таких як ти в цій країні всі проблеми, тебе нагтнають, а ти кричиш правильно, давайте ще. А потім дивуємся, чому електрика сама дорожча в Європі, чому найбідніша країна в Європі, за то чиновники, держслужбовці найбагатші!
Кен до Анонім Показати IP 9 Вересня 2020 13:32
Ти хоть один штраф скасував в суді?
ммм Показати IP 9 Вересня 2020 14:21
так їдьте по правилах і ніяких проблем а то розкричались шо такі бідні