USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.15
  • PLN 9.85 10.00

В Україні ліквідували мільйонну ботоферму партії Порошенка, – УП

2 Серпня 2022 14:31
Служба безпеки ліквідувала мільйонну ботоферму, яка працювала для дискредитації Президента Володимира Зеленського та "розхитування суспільно-політичної ситуації" на замовлення однієї з політсил.

Про це з посиланням на СБУ, ОГП, Нацполіцію та співрозмовника в правоохоронних органах пише Українська правда.

За даними джерел УП, йдеться про політсилу п’ятого президента Петра Порошенка "Європейську солідарність".

За даними спецслужби, "зловмисники поширювали дезінформацію", критикуючи владу.

Пропагандистські "потужності" цієї ботоферми використовували і представники російських спецслужб. Зокрема, через ботів вони поширювали фейкові новини щодо ситуації з фронтів та проводили інші інформаційні диверсії.

Читати ще: Волинянин показав, як працює ботоферма у Facebook: хто користується і за скільки

Серед останніх "операцій" СБУ назвала поширення контенту про нібито конфлікт між керівництвом ОП і Головнокомандувачем ЗСУ, а також проведення кампанії з дискредитації першої леді.

Правоохоронці нарахували, що для "розгону деструктивного контенту" ділки адміністрували понад мільйон власних ботів, а також численні групи в соцмережах з аудиторією майже 400 тисяч користувачів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Луч Показати IP 2 Серпня 2022 14:49
Не може бути порошенко не такий )))
Павло до Луч Показати IP 2 Серпня 2022 15:36
звичайно, Петро безгрішний. Знову клятий Зєля нагадив йому в штанці
Петро до Луч Показати IP 2 Серпня 2022 15:38
Нє, не такий. Він набагато гірший. Контора "мінкумСтеця" не ним створювалась за державні кошти, а ВР
Луч до Петро Показати IP 2 Серпня 2022 16:27
Це сарказм))
театр абсурду Показати IP 2 Серпня 2022 15:13
V vs VI...запасаємось попкорном)
Петро до театр абсурду Показати IP 2 Серпня 2022 15:43
Чекаєм нової поїздки в Берлін зі сніданком в Лондоні, біля головбанкіра всіх часів Лєрки "золотої ручки"
Не ліквідований бот Показати IP 2 Серпня 2022 17:01
Пруфи є? Навряд чи. Схоже на чергове бла-бла-бла, яке нам годують у "Єдиному марафоні".
Остап Вишня Показати IP 2 Серпня 2022 18:33
Чергова туфта для людей з низьким рівнем інтелекту. Психічно здорова людина може уявити собі мільйон ботів з одного центра. Це точно розраховано на недоумків. Переконаний що ні Порошенко, ні Європейська Солідарність поняття не мають про існування такої ферми.
Ще не зовсім свідоми до Остап Вишня Показати IP 2 Серпня 2022 21:17
Думаю, має поняття. Є така партія!!! Є така ферма!!!!
Остап Вишня до Ще не зовсім свідоми Показати IP 3 Серпня 2022 12:07
Найбільша ботоферма в Україні працює на офіс президента та Зеленського. Михайло Подоляк розсилає ботам темники і виплачує гонорар з чорної каси Зе-команди. Невідомо скільки там співпрацює ботів, але очевидно що їх більше ніж всіх інших разом взятих. Основна мета розхвалювати Зеленського і його оточення.
Ще не зовсім свідоми Показати IP 2 Серпня 2022 19:41
Петю давно вже потрібно разом зі закарпатським медведем вітею володьовичем в одну камеру. Не як за зраду, а як за злодіїв
Клава Показати IP 2 Серпня 2022 21:25
А чому він бовтається між Лондоном,Цюрихом і Барселоною. а не сидить поруч із Медведчуком у камері слідчого ізолятора Львівського СБУ ???
Консператор початків Показати IP 3 Серпня 2022 08:16
Було б смішно, коли б слуги свою ферму видали за ЄСовську
Правда Показати IP 3 Серпня 2022 08:38
Чергова "відволікалочка"для людей,щоби не задавали питань,особливо про підготовку до зими,газ...ціни...А також щоби не заважали "каптьорщику"ОП,майже головнокомандувачу "керувати"...
Анонім до Правда Показати IP 3 Серпня 2022 10:51
А ферму швидко замінили, як я бачу
Козак до Правда Показати IP 3 Серпня 2022 11:03
То не відволікайся! продовжуй молитися на Петюню
Сім картка Показати IP 3 Серпня 2022 10:31
Прийміть врешті-решт закон про SIM карти, які мають продаватись виключно при пред"явленні паспорта (як це в Європі давно працює). Тоді побудувати бот ферму і прив"язати 5 тисяч акаунтів (через SIM карти ) теоретично можливо, зате в 1000 раз буде довше і складніше. Плюс СБУ зможе вирахувати тих фіз осіб, на яких ці SIM карти зареєстровані. Тоді буде видно, звідкіля "вуха ростуть" - чи "ЄС", чи агенти рфб чи ще хтось....
Yes Показати IP 3 Серпня 2022 22:29
Я нарешті зрозумів, куди зник посаджений мільярд дерев Зеленського. Їх вирубав мільйон ботів Порошенко!
Правда Показати IP 4 Серпня 2022 07:38
Довбень,а не козак.Там написано щось про особистість...