USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

В Україні найнижчі в Європі тарифи на світло

15 Вересня 2017 21:05
Тарифи на електричну енергію в Україні є найнижчими в Європі. Натомість, в енергетиці планують переходити від планової моделі економіки до ринкової, що, своєю чергою, вплине на ціноутворення за послугу.

Про це повідомив у ході засідання Координаційного центру щодо забезпечення введення нового ринку електричної енергії голова Нацкомісії з регулювання енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк, передає УНІАН.

"Довгий час, протягом 25 років були дуже теплі і батьківські слова про захист споживача. І зараз тарифи на електроенергію в Україні найнижчі в Європі", - сказав Вовк.

Він зазначив, що ухвалений Верховною Радою закон "Про ринок електричної енергії" дозволить перейти від планової економіки в енергетиці до ринкової, в результаті чого споживач зможе отримати конкурентну ціну на якісні послуги.

"Ми впевнені, що в результаті буде встановлено справедливу ціну на стабільні якісні послуги", - зазначив Вовк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анатоль_ Показати IP 15 Вересня 2017 21:13
Може треба економити на світлі? Га, браття-українці?
Фіма до Анатоль_ Показати IP 15 Вересня 2017 21:55
А може спочатку почнемо з європейських зарплат і пенсій.....
Петро до Анатоль_ Показати IP 15 Вересня 2017 22:25
Може краще економити на баригах і монопольщиках енергоринку? Антимонопольний комітет підтвердив 3-х разова перевищення тарифів на тепло і енергію. Що сама дешева - фейк. Йде підготовка до чергового "покращення". Скільки часу потрібно щоб заробити кВат в Європі, США і в нас? ( от і вся різниця) Де і в якій країні ще дається субсидія, щоб оплатити цю "дєшовку"?
пенсіонер до Анатоль_ Показати IP 16 Вересня 2017 09:31
У мене пенсія 1380 грн. Щоб ви Браття усі поздихали!!!! Питання є?
Лучанка Показати IP 15 Вересня 2017 21:55
А про наші зарплати в порівнянні з європою, ніхто не хоче написати??
XXX Показати IP 15 Вересня 2017 22:01
Я вважаю, що для початку - потрібно починати палити скати.
Петро до XXX Показати IP 15 Вересня 2017 22:26
А може палити краще Бариг?
волинянка до Петро Показати IP 16 Вересня 2017 09:32
Це до тебе хитрожопий
Сусід Показати IP 15 Вересня 2017 22:36
Як вже дістали ці депутати та чиновники. Дивляться які ціни за комуналку в європі. порівнюють з українськими тарифами. а це нічого що у них зарплата в євро??? нічого що в тих країнах середньогалузева зарплата мін 4000 євро??? Порівняти: вартість поїздки на відпочинок на 2-ох у Туреччину 4**** в Україні вартує 18000 грн, а в європі у той же готель - 1200 євро. Непогано правда, якщо перевести на грн. Але зп становить 4000 євро путівка 1200 Є = грубо 30 % до заробітної плати. В україні середня з/п приблизно 6500 грн путівка 18000 грн. тобто людині треба працювати 3 місяці і ніц не їсти не с....и аби зібрати кошти на відпочинок. Кого ми вибрали???? висловити недовіру і....
Ангст Показати IP 16 Вересня 2017 11:45
Зарплати теж найнижчі.
скептик Показати IP 16 Вересня 2017 12:05
якісні послуги енергопостачання ? це не в УРКАїні !!!!!! напруга в мережі - в когось 110 вольт, у когось 250 вольт. про частоту струму взагалі можна не говорити, тому що вона не відповідає нормативам. мережі зношені, кошти розкрадаються, у відновлення основних засобів ніхто не інвестує. треба порівнювати вартість електроенергії по відношенню до доходів людей, тоді можна говорити про дешеві чи дорогі тарифи.