USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

В Україні - нове свято: День гідності та свободи

13 Листопада 2014 14:14
День гідності та свободи в Україні заснував Петро Порошенко. Про це інформує Українська правда.

Президент підписав укази про відзначення щорічно 21 листопада Дня Гідності та Свободи, 22 січня – Дня Соборності України.

Про це інформує прес-служба глави держави у четвер.

"Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності", - сказано в повідомленні.

"Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Мені, як президенту України, залишається лише документально засвідчити це і підписати Указ про День гідності та свободи, який українці віднині і навіки будуть відзначати 21 листопада", - зазначив Порошенко.

Зі слів президента, 22 січня, як і раніше, країна святкуватиме День Соборності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
.. Показати IP 13 Листопада 2014 14:24
Так, зробила Петрика президентом ця революція...а ЩО він зробив для нас???? ох і живемо ж ....по-новому))
+ до .. Показати IP 13 Листопада 2014 17:18
Да не в Петрику справа!!! Тоді ще кандидати були Яценюк, Кличко... думаєте краще було б?! З ціми хто зараз керує - краще НІКОЛИ не буде, запам'ятайте!!!
Хлоп Показати IP 13 Листопада 2014 14:27
Ой як гарно нам, як гарно...нове свято - саме те, що нам зараз треба! Ще Бандерштат літній та зимовий треба!
Робітник Показати IP 13 Листопада 2014 14:34
а вихідні в ці дні будуть?)
я Показати IP 13 Листопада 2014 14:37
Придурок, краще б подумав про хлопців які гинуть на сході і запровадив нову реформу-зарплату депутатам-прожитковий мінімум, а зекономлене- на допомогу тим хто воює на сході
Анонім Показати IP 13 Листопада 2014 14:37
Так це буде робочий день, чі вихідний?
Анонім до Анонім Показати IP 13 Листопада 2014 15:45
У мене 365 вихiдних.Так що менi як i бiльшостi землякiв по барабану.
-- до Анонім Показати IP 13 Листопада 2014 17:18
кому що...
МАМА ДО Я Показати IP 13 Листопада 2014 16:05
ОДНОЗНАЧНО З ВАМИ ЗГІДНА
Ольга Показати IP 13 Листопада 2014 16:54
Гарне свято,воно нам потрібно.Ми повинні не забувати з чого почалась зміна країни.Окрема подяка за фото,так гарно прапор виглядає!Слава Україні!
Дончанин до Ольга Показати IP 13 Листопада 2014 16:58
коментар було видалено
Ольга до Дончанин Показати IP 13 Листопада 2014 17:04
Я не розумію.що тут рявкають всякі дончани,такі розумні?Закрийте свою пельку,не ваше діло,що ми добились Майданом.Наше діло закінчити розгрібати те лайно,яке на Сході! Бо ж ваші мешканці бігали з прапорами чужої країни,кликали рятівника! !І для таких як ти я ніколи не буду доброю!!!!!!!!!!!
Дончанин до Ольга Показати IP 13 Листопада 2014 17:32
коментар було видалено
Аліса до Ольга Показати IP 18 Листопада 2014 13:51
коментар було видалено
тема до Ольга Показати IP 13 Листопада 2014 17:15
Зміна? А що змінилось? Ціни понизили, корупцію подолали, хабарників позбулись...? Не буду вже перераховувати що набули!:(
екскурсовод до Ольга Показати IP 13 Листопада 2014 17:23
початок кінця, а не зміна країни - так правильно, згадаїте мої слова навесні!
тема Показати IP 13 Листопада 2014 17:13
і будуть у цей день відмічати початок стрибка у ...прірву!:(
Хлоп до тема Показати IP 13 Листопада 2014 19:04
Тодi вже святкувати 19 сiчня))
ДО Ольга Показати IP 13 Листопада 2014 17:57
Ну чого ти така дура?
Арарат Показати IP 13 Листопада 2014 18:05