USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

В Україні підвищили акциз на сигарети

8 Грудня 2017 11:06
Верховна Рада прийняла закон про збільшення тютюнового акцизу у 4,5 рази до 2025 року. За законопроект №6776-д ввечері у четвер, 7 грудня, проголосували 252 народних депутата, передає zn.ua.

Зміни передбачають збільшення акцизів на тютюнові вироби на 29,7%.

Крім того, законопроект передбачає підвищення акцизного збору на тютюнові вироби на 29,7% у 2018 році, а у наступні роки - на 20% до €90 за тисячу сигарет до 2025 року. Зараз ця сума становить 596 грн, або близько €20.

Передбачається, що ці заходи дозволять збільшити надходження до держбюджету на 12,4 млрд грн, у тому числі на 11,7 млрд грн за рахунок тютюнового акцизу.

Нагадаємо, у кінці минулого року Рада підвищила акцизи на пиво, міцний алкоголь і сигарети.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Справедливий Показати IP 8 Грудня 2017 11:19
Підтримую 100% Кидайте курити панове! Це не товар першої необхідності!
Я до Справедливий Показати IP 8 Грудня 2017 11:38
А Ви кинути дихати не пробували?
до я до Я Показати IP 8 Грудня 2017 13:00
а ти перестати трандіти не пробував? такі як ти роблять сморід своїм палінням та засмічують недопалками місто!
Я до до я Показати IP 8 Грудня 2017 13:39
Вас, шановний, мабуть погано виховали!!! Чому Ви мені "Тикаєте"?Це -по перше! По друге, я палю у встановлених місцях, де є урни, а сморід від мого куріння все-таки менший ніж від авто. А у Вас є автомобіль? Якщо є то Ви набагато більше забруднюєте навколишнє середовище, як я. А якщо авто немає, то "ескюз мі"! А взагалі то курять мільйони українців, і будуть курити далі, але будуть платити з нещасних зарплат ще більші кошти. Дорожчає все газ, світло....... Покращання. Ви апелюйте до можновладців, а не до курців!!!
Анатоль_ Показати IP 8 Грудня 2017 11:45
Я в шоці від зростання цін, брати мої!
Кіндрат Панасович до Анатоль_ Показати IP 8 Грудня 2017 14:34
я тоже в шоці брате мій!
Макс Показати IP 8 Грудня 2017 12:03
Надо закупиться
Остромисл Показати IP 8 Грудня 2017 12:34
Нічого. Будемо курити молдавські і денееровські.
Яр Показати IP 8 Грудня 2017 17:24
А чому нікого не цікавить, що в тому ж законі ще було про обмеження ввезення товарів з-за кордону? Раніше без розтаможки можна було купити річ до 150€, тепер можна буде купити на 150€ товарів всього за календарний місяць.