USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

В Україні проведуть аудит ліжок в лікарнях через грип та СOVID-19

20 Лютого 2025 22:23
В Україні зростання захворюваності на ГРВІ, грип та COVID-19 може зберігатися впродовж 3-4 наступних тижнів. В лікарнях проведуть додатковий аудит ліжок.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка.

Він підкреслив, що за минулий тиждень захворіли понад 206 тисяч людей, серед них 60% – діти. У лікарнях перебувають 5,4 тисячі пацієнтів з ускладненнями.

У 16 областях перевищено епідемічний поріг. Найскладніша ситуація – у Хмельницькій області. Значне перевищення фіксується у Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Рівненській, Тернопільській, Черкаській та Чернівецькій областях.

Читати ще: Побільшало хворих: на Волині 32 школи перейшли на дистанційне навчання

«Наразі ситуація контрольована, але маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв. Доручив керівникам обласних департаментів охорони здоров’я та центрів контролю і профілактики хвороб перевірити забезпеченість лікарень необхідними ліками, провести додатковий аудит ліжок для госпіталізації у стаціонарах та реанімаціях, продовжити щоденний епідмоніторинг», – повідомив міністр.

Симптоми грипу та COVID-19

Грип починається з різкого підйому температури. Респіраторні симптоми, такі як кашель, утруднене дихання, виділення слизу та біль у горлі, додаються згодом. COVID-19 навпаки – починається з респіраторних симптомів.

Для профілактики грипу та COVID-19 радять вакцинуватися. Проводити щеплення проти грипу можна не лише на початку, а і впродовж усього епідсезону. Всі області забезпечені вакциною проти COVID-19.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus