USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

В Україні смертність майже вдвічі перевищує народжуваність

21 Січня 2021 23:42
У 2020 році українців поменшало на 300 тисяч осіб. Таку статистику оприлюднив Держстат.

Про це повідомили в ефірі «Сніданку з 1+1».

Так, зазначається, що кількість українців найбільше зменшилась у листопаді – на 41 тисячу людей. Також, згідно зі статистикою в нашій країні смертність майже вдвічі переважає над народжуваністю. За останніми даними в Україні нараховують 41 мільйон 630 тисяч людей.

Нагадаємо, наприкінці січня минулого року уряд провів електронний перепис населення і нарахував трохи більше 37 мільйонів українців. Таким чином Україна одна з пів десятка країн світу, де кількість населення скорочується найстрімкіше. До цього переліку ООН потрапили Болгарія, Латвія, Литва та острови Волліс й Футуна.

Варто зазначити, що Всеукраїнський перепис населення уряд вирішив провести аж у 2023 році. Раніше його планували на 2020 рік. Саме такий перепис повинен надати об’єктивну інформацію про кількісний і якісний склад населення країни в цілому та на всіх рівнях її адміністративно-територіального устрою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Нострадамус Показати IP 22 Січня 2021 00:17
При такому життi не дивно...
Країна 404 Показати IP 22 Січня 2021 01:28
Рухаємось в бік європейського сонця. Як сніговик.
Дідо Показати IP 22 Січня 2021 02:32
Вас зітруть з лиця землі. А при комуністах населення росло.
Анонім Показати IP 22 Січня 2021 08:10
З такими «успіхами» через років 100 день незалежності не буде кому святкувати.
Степан (Крымчанин) до Анонім Показати IP 22 Січня 2021 09:11
Оптимист! Через 5-10 лет существование самого праздника будет под ОООчень большим вопросом.
" до Степан (Крымчанин) Показати IP 22 Січня 2021 09:37
і що ж ви москалі будете тоді робити? на кого нападати і з ким воювати?
Лучанин до Степан (Крымчанин) Показати IP 22 Січня 2021 10:11
Як там з водою крис чанін? Буде чим камні с нєба запивати ?
Патріот до Лучанин Показати IP 22 Січня 2021 10:41
Кримським вином, якого немає!
ВІРУС Показати IP 22 Січня 2021 11:11
КУРЯТЬ ,П'ЮТЬ,СИДЯТЬ В ІНТЕРНЕТІ,РОБЛЯТЬ КАР'ЄРУ. Ї....СЬ НА ХОЧУТЬ.ЗВІДКИ ВІЗЬМУТЬСЯ ДІТИ?
Степан (Крымчанин) Показати IP 22 Січня 2021 13:17
На первый взгляд определение "крысчанин" кажется неприятным. Но, если подумать, то оно фактически отвечает реальному состоянию вещей. Крысы бегут с корабля, которому суждено погибнуть. Крымчане и сбежали. Иными словами вы сами определили дальнейшую судьбу.
Лучанин до Степан (Крымчанин) Показати IP 22 Січня 2021 16:44
Зрадників ніде не поважають, а щурів-зрадників тим паче. Зрадили нормальний корабель на піратсько-гопніковську баржу з психічнохворим плешивим "капітаном". Повторюсь..мені соромно, що ти вчився зі мною в одній школі
Ігор луцький до Степан (Крымчанин) Показати IP 22 Січня 2021 18:22
Для більшості адекватних людей щур,це бридке створіння,яке переносить всяку заразу.І нічого дивного,що вам подобається таке порівняння.