USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Онлайн-карта поширення коронавірусу в Україні та світі: скільки захворіли, видужали, померли

29 Березня 2020 19:24
За допомогою спеціальних сервісів поширення коронавірусу в Україні, регіонах та в світі можна відслідкувати в режимі реального часу.

Дані оновлюються автоматично і доступні для перегляду відразу.

На порталі щогодини оновлюється інформація – є дані, скільки лікарень готові приймати хворих на коронавірус, на скільки вони місць, скільки людей госпіталізували з підозрою на коронавірус і скільки підтвердилося випадків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Микола Показати IP 16 Березня 2020 13:55
Тільки що до мене приходив хлопчина перевіряти газовий лічильник. Я не впустив у квартиру. Він пообіцяв мені великі проблеми. Невже у волиньгазі не розуміють, що ці перевіряльники є універсальними рознощиками хвороби?
Миколі про сучасне р до Микола Показати IP 27 Березня 2020 17:00
А Ахметови і Медведчуки, і т.д. і т.п чужими руками - руками ікраїнців і під час пандемії гроші будуть збирати.... Самі зарилися на карантин по ВІЛЛАХ СВОЇХ, а рабам своїм, тобто нам дали вказівку- ФАС!!!
Я до Микола Показати IP 29 Березня 2020 22:20
На 100% впевнений, що той хлопчина працює в Волиньгазі, так само, як і ми з вами. Вони ж в себе на сторінках повідомлять, що в карантин, і що показники і т.д. приймають тільки онлайн. Скоро так почнуть ходити і називатись, що з Обленерго, Водоканалу... Ніхто зараз не ходить! P.S. Цієї ночі, в нашому багатоквартирному будинку злодії намагались відкрити квартиру, Слава Бону, вчасно почули і налякали.
анонім Показати IP 16 Березня 2020 17:14
чому на волині так мало ліжкомісць? всього 24?
Юлія Показати IP 18 Березня 2020 10:05
Нажаль тут інформація оновлюється не кожну годину, як було сказано. Станом на сьогодні в Україні зафіксовано 14 випадків захворювань.
Лучанка Показати IP 27 Березня 2020 16:39
На порталі щогодини оновлюється інформація - неправда! На цю хвилину на сайті дані на 7 год. ранку.
мдя до Лучанка Показати IP 27 Березня 2020 17:24
Україна - центр всесвіту? І час саме її широти має бути на тому сайті?
Анонім до мдя Показати IP 28 Березня 2020 18:50
Інформація для мдя! Сайт, про який іде мова https://app.powerbi.com/view?r=eyJrIjoiN2M1MTY1MDktZTY5Mi00OTE0LWFiMDAtMjM4NTY0YWU2MmI3IiwidCI6IjI4OGJmYmNmLTVhYjItNDk2MS04YTM5LTg2MDYxYWFhY2Q4NiIsImMiOjl9&fbclid=IwAR3fFlfumkoDFAW7PfLbStoXLyZm44EGLiK76aVxtJg8hftSSMeFuQruwa8 . Потрудіться зайти, а потім коментуйте.
рабам олігархів Показати IP 27 Березня 2020 17:03
дано вказівку збирати бабло і під час пандемії
Хамло Показати IP 28 Березня 2020 20:43
Новина тіпа свіжа, а коменти частково "торішні"... Про інфіковану дівчинку семирічну з Г. Полонки - виявляється фейк. Зі слів місцевих жителів.
Людмила Показати IP 1 Квітня 2020 14:53
Добрий день. Чому змінили формат мапи? Тепер немає відомостей по лікарнях, лиш загальні дані по областях.
Юля Показати IP 3 Квітня 2020 13:25
Я дивлюсь новини тут https://about-covid-19.live/карта-коронавірусу/