USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В Україні змінять тарифи на електроенергію для населення

18 Червня 2021 12:15
Міністерство енергетики наступного тижня представить оновлену постанову про спеціальні зобов’язання на ринку електроенергії (ПСЗ), яка передбачатиме диференційовані тарифи для населення.

Як передає УНІАН, про це під час години запитань у Верховній Раді до уряду сказав міністр енергетики Герман Галущенко.

«Ми хочемо побачити стабільність тих тарифів на електроенергію і зробити диференційований підхід, який дасть можливість забезпечити соціально вразливий прошарок населення», – сказав він.

Галущенко додав, що ця стабільність у тарифах на майбутнє дасть можливість для побутових споживачів запланувати і вжити заходів з енергозбереження.

Міністр енергетики уточнив, що вразливі верстви населення, які споживають до 100 кВт-год електроенергії на місяць, отримають зниження тарифу, а для інших тарифи будуть переглянуті.

«З 1 липня буде новий механізм, він передбачає диверсифікацію тарифів залежно від категорії населення ... ми бачимо, що ми можемо захистити соціально вразливі верстви населення. Ми виділяємо населення, яке споживає до 100 кВт», – сказав він.

«Проект постанови передбачає захист тієї категорії населення, яке споживає до 100 кВт-год на місяць через зменшення тарифу», – додав він.

Нагадаємо, 28 квітня Кабінет міністрів прийняв рішення про ще одне продовження дії єдиної фіксованої ціни на електроенергію для всього населення в розмірі 1,68 грн за кВт-год до 30 червня 2021 року.

Як ми писали, ринкова ціна електроенергії для населення удвічі вища, ніж нинішня в розмірі 1,68 грн за кВт/год.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
sms Показати IP 18 Червня 2021 13:36
Прошу озвучити собівартість.
! до sms Показати IP 18 Червня 2021 13:54
нижча на 73% голосів!
""" до ! Показати IP 18 Червня 2021 16:40
Ух ти ж порохоботище.
скептик до sms Показати IP 18 Червня 2021 17:54
хто ж тобі правду скаже
Сова до sms Показати IP 18 Червня 2021 22:43
Сволочи,милостиво обдирают народ,на 10о квт они даруют скидку!по кпкой цене?Уже78 коп себе на карман ложат!
О! Показати IP 18 Червня 2021 13:48
Як тут не дякувати. Дякуємо, слуги ви наші, дякуємо!!!
так таки так! до О! Показати IP 18 Червня 2021 14:03
та й собі не забудьте подякувати! самі ж обрали слуг-отож й радійте. .що слуги живуть краще господарів!
О! до так таки так! Показати IP 18 Червня 2021 15:03
Я ні і інших переконував...
Анонім Показати IP 18 Червня 2021 14:06
Після слів про "захист соціально вразливого прошарку ( навіть не споживачі, а прошарок), захотілося заплакати. Який же молодець цей міністр, так піклується за людей. Тепер дуже хочеться побачити скільки кВт виділять на інший, напевне самий масовий "прошарок". Отут вліплять по-повній. Адже у 21 столітті при наявності такої кількості електроприладів брати за основу 100кВт - це ....... . Ми Вам дуже вдячні.
О! до Анонім Показати IP 18 Червня 2021 15:05
Так саме в тому задум, що в Україні менше 100 квт. споживає мізер домогосподарств. Всі інші більше 100 квт., - а тому кожен з нас олігарх...
Анонім до О! Показати IP 18 Червня 2021 16:01
Всі на стадіон, зробимо нас ще раз разом, кожен з нас препиздент.
скептик до О! Показати IP 18 Червня 2021 18:01
бомж з однією лампочкою в підвалі споживає менше 100 кВт-год. ВСІ РЕШТА - БУРЖУЇ КЛЯТІ !!!!!! БАЧ, більше однієї лампочки світять !!!!!!!! 1 лампочка потужністю 100 Ватт за місяць споживає : 0,1 х 24 х 30 = 72 кВт.год
Анонім Показати IP 18 Червня 2021 23:50
Теперь умножьте это решение на закон про автоматическое списание задолженности со счетов - и Ура! Декоммунизация в каждый дом - у каждого второго украинца отберут проклятое советское наследие: квартиру, полученную при оккупантах.
Voker Показати IP 19 Червня 2021 16:37
Якщо, можна було забрати голоси... Пан Президент вернувся в квартал.. Може я щось не розумію...ну пояснить мені, дайте приклад хоча б одного закону, який би полегшить життя населення...хоча б один???