USD 40.55 40.85
  • USD 40.55 40.85
  • EUR 40.75 41.00
  • PLN 10.12 10.28

В Україні зросли ціни на фрукти: що здорожчало найбільше

19 Лютого 2022 08:27
В Україні в середині лютого здорожчали деякі фрукти.

Як інформує УНІАН з посиланням на Мінфін, у січні апельсини Єгипет можна було купити в середньому за 32,70 грн/кг, а в лютому ціна виросла до 34,90 грн/кг. Апельсини Туреччина за цей період здорожчали на 1 грн – до 35,90 грн/кг. Разом з тим значно знизились ціни на апельсини Преміум – з 43,57 грн/кг до 31,45 грн/кг.

Мандарини Єгипет подорожчали з 33,40 грн/кг до 37,90 грн/кг, а мандарини Клементин – з 57,80 грн/кг до 65,90 грн/кг. Мандарини Туреччина здешевшали на 1 грн – до 33,90 грн/кг.

Серед цитрусових також зросли в ціні лимони – у січні коштували в середньому 31,41 грн/кг, а в лютому – 36,28 грн/кг.

Банани подорожчали більше ніж на 2 грн, зараз вони коштують 31,70 грн/кг.

Майже не змінились в ціні яблука. Яблука українські в січні продавали за 10,35 грн/кг, зараз – 10,67 грн/кг. Яблука Айдаред здорожчали з 12,1 грн/кг до 12,90 грн/кг.

Разом з тим виноград подешевшав з 142,71 грн/кг до 135,30 грн/кг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 19 Лютого 2022 08:42
Клятий Порошенко на війні наживається.
АнонімМУМУ до Анонім Показати IP 19 Лютого 2022 10:05
Вже не знаєш, що і куди впихнути і імпорт від власного не відрізняєш?! Воно і не дивно … :)
Анонім Показати IP 19 Лютого 2022 10:05
ні ні він "святий "ваш порошенко він стільки забарижив за час правління що вам і неснилось.
Анонім до Анонім Показати IP 19 Лютого 2022 12:13
Де докази про "забарижив"? Скільки, коли, чим це зафіксовано? А доказів 0,0000%... Тому просто не виставляйте себе дурнем.
АноніМУ до Анонім Показати IP 19 Лютого 2022 12:56
Та ні, при Пороху Україна зростала і процвітала :))) Але як ви швидко Яйценюхів, Турчинових, Пагубіїв, Тягнибоків і Ко… позабували і нічого з них не питаєте! :))) Так і далі і по колу буде, а ви радійте… Тут плакати треба, що ви нічого не розумієте!
Анонім до АноніМУ Показати IP 19 Лютого 2022 14:02
Ніхто нічого не позабував, - Порох армію відновив, Томос одержав, міжнародних союзників згуртував, да і економіка стабільно росла... Так що все памятаємо, - Порох наступний президент.
Анонім до Анонім Показати IP 19 Лютого 2022 19:52
Не дай Боже .ще раз
Анонім до АноніМУ Показати IP 19 Лютого 2022 14:04
То що МУМУ, обі*рався? Докази проти Порошенка, за три роки зеленої влади, якісь є ? Ухахаха, ох і обіс*ався ти лапоть.
Melissa Показати IP 3 Серпня 2022 14:04
Почему вы все ссоритесь сейчас? Кто за президента, кто против? Враг то у нас один и он никуда не делся. Мне кажется у вас очень много свободного времени, которое вы бы гораздо продуктивней провели чем выясняя отношения.