USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

В Європі – рекордна ціна на газ за 13 років

19 Червня 2021 22:04
Ціна на газ в Європі досягла 13-річного максимуму – 29,575 євро за МВт/год.

Про це написав глава Української ГТС Сергій Макогон на сторінці у Фейсбуці.

«Вартість газу на європейському хабі TTF досягла 13-річного максимуму», – повідомив Макогон і опублікував відповідний графік.

За словами Макогона, ціна на газ зросла майже вшестеро з літа 2020 року.
Нагадаємо, що Міненерго очікує зростання цін на газ. Через дефіцит палива на європейському ринку газ продовжить дорожчати, але для населення його вартість не зміниться до травня наступного року.

Також в Міненерго пов’язують високі ціни на газ з ПП-2. Росія провокує дефіцит газу в Європі, щоб примусити до реалізації Північного потоку-2, вважає глава відомства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Петро Показати IP 19 Червня 2021 22:30
Отож.. В Європі йде вимір на енергоємкість (мегавати чи калорії), а в нас за прокачане повітря платим. В кубах..
скептик Показати IP 19 Червня 2021 22:41
яке відношення має газ українського видобутку до цін на газ у еуропі ?
До СкЕПТИК до скептик Показати IP 20 Червня 2021 02:21
Ви (не)шановний прожили ,я гадаю,досить щоб розуміти,що відносини мають бути ринкові.
Анонім до До СкЕПТИК Показати IP 20 Червня 2021 12:20
Де Ви бачите ринок? За кордоном можливо, але не у нас. Монополіст складає ціну, а прокладки роблять на копійки дешевше. І це назвали ринок газу. Не смішіть.
скептик до До СкЕПТИК Показати IP 20 Червня 2021 22:42
лікуйся , хлопче. оце я прийду на твій город, викопаю твій буряк і продам тобі по ринковій ціні. оце ринок по-УРКАїнськи. газ і земля, з якої його добувають, є власністю народу, а не купки обнаглівших злодіїв-олігархів
скептик до До СкЕПТИК Показати IP 20 Червня 2021 22:50
до речі, ти в курсі , що власником волиньгадьзбуту є 5 кіпрських шарашкіних контор ? тобто баблосіки за український газ втікають на Кіпр
А у нас газопровод Показати IP 19 Червня 2021 22:47
Вот!
скептик до А у нас газопровод Показати IP 20 Червня 2021 08:15
и у нас запас на газ - РАЗ
Дідо Показати IP 20 Червня 2021 08:58
А ми дурні з партнером по газу посварилися через йолопів
Василь Показати IP 20 Червня 2021 10:36
"на європейському ринку вартість газу збільшується,але для населення вартість не змінюється до травня наступного року....."Ще навіть осінь не настала ,а вже курчат порахували!!!В Різдво будемо рахувати ціну газу,коли на вулиці буде хоч -10град.На графіку за 12 і 13 ,18роки чітко видно.що приблизно буде.