USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

В День Закоханих лучан «гойдатимуть» в арт-галереї

11 Лютого 2013 13:42
Мистецька акція для тих, хто любить відзначати свята нестандартно, відбудеться в День Закоханих у арт-галереї «Луцьк». Симбіоз поезії, кіно- та образотворчого мистецтва пропонують лучанам організатори.

Масова «закоханість» у мистецтво відбуватиметься 14-ого лютого у самісінькому центрі міста. Мистецька майстерня «Гойдалка» влаштовує Бал Амурів. Зокрема, на балу відбудеться виставка картин і хендмейду від митців Луцька, а шанувальники поезії зможуть насолодитись та навіть взяти участь у батлі еротичної поезії з митцями художнього слова Волині. Організатори також влаштують перегляд фільму Еторре Скола «Бал», а також запланована святкова «валентинова» дискотека.

Також охочі закохані пари зможуть безплатно сфотографуватись в галереї та посмакувати кавою з печивом. Під час Балу будуть також різноманітні забави, пророцтва та конкурси з подарунками. Вхід на Бал Амурів - вільний.

Організатор акції Альона Приймачук розповіла: «Ідея створення саме такої Гойдалки, у стилі балу, прийшла після перегляду фільму Еторре Скола «Бал», де люди просто танцювали, розмовляли,знайомились, закохувались , займались коханням. Це все починалось і закінчувалось в одній кімнаті, яка нагадувала саме життя. Ми вирішили подарувати ту легкість спілкування і миттєвого захоплення людьми, просту красу кожного моменту, а на додачу згадати романтичну передачу нашого дитинства «Кохання з першого погляду». Крім того, смачне частування та атмосферна музика буде фоном до виставки робіт луцьких майстрів хенд-мейду».

Дійство відбудеться 14 лютого о 18:00 у приміщенні арт-галереї «Луцьк», що на вулиці Богдана Хмельницького, 1.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
сеня Показати IP 11 Лютого 2013 16:53
бажаючі зайнятися коханням колективно просимо відгукнутися. Вхід вільний. паспорт обовязково,притончік у приймачук.
фу до сеня Показати IP 12 Лютого 2013 10:28
кожен думає у міру своєї розпущеності. а дехто не думає, а какає в коментах)) мої співчуття)))
до Сені до сеня Показати IP 12 Лютого 2013 10:50
кому що болить)

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus