USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Вакарчук не пустив ЗМІ на з'їзд партії «Голос»

9 Червня 2019 14:05
У суботу, 8 червня, у Києві відбувся з’їзд політичної партії Святослава Bакарчука «Голос». Однак, він був закритим для преси.

Про це повідомила громадська активістка Олена Яхно на своїй сторінці у Facebook, передає Інформатор.

«Пресу на поріг з’їзду не пустили! І правильно! Журіки – окремо, Славко – окремо», – іронізує Яхно. Чи потрібна була акредитація на вхід з’їзду і хто перешкоджав журналістам пройти на захід, Яхно не повідомляє.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
eкс гітарист Показати IP 9 Червня 2019 14:10
Тепер Славкоизі своїм гОлосом буде грошики вкладені в нього заробляти.
виборець Показати IP 9 Червня 2019 14:22
От вони у всій красі технічні партії і кандидати! Все з ними зрозуміло :)))
! Показати IP 9 Червня 2019 14:32
В інтернеті є трансляція зїзду партії "Голос". ТАК що все норм тут.
Петя Показати IP 9 Червня 2019 14:42
Вакарчук это р***ль с повадками конюха, возомнивший из себя интеллигента
Лучанин до Петя Показати IP 10 Червня 2019 09:18
Пєтя це діагноз
Упс! Показати IP 9 Червня 2019 15:18
Ще нічого ,а вже зазвіздівся...А чого тоді в політику преться ,бо це публічна справа , не набігається від тих журиків
Виборець Показати IP 9 Червня 2019 15:59
Скажи, хто твій друг і я скажу хто ти ! Побоявся Славко, шо дехто з друзів чи гостей зіпсує перед камерами весь колінкор, а потім встиду не обберешся ! Ми ж то догадуємося з ким " Голос " пазли складатиме !
Навуходоносор Показати IP 9 Червня 2019 21:32
Ну че пристали к человеку? Вакарчук слово держит, он уже тысячи раз повторял, что "не сдастся без боя". Видимо, сначала будет бой, а потом уже и сама сдача. Все в традициях нашего парламентаризма. Судя по его политическим заявлениям - неплохого рок - исполнителя страна может потерять, а политика может и не приобрести.
Анонім Показати IP 9 Червня 2019 21:41
Вакарчук - кращий, преЗЕдент втрачає рейтинги кожен день, один виповз нового обличчя кучми чого тільки вартий