USD 39.55 39.80
  • USD 39.55 39.80
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.90

Вареник з бринзою: нардеп Вірастюк вульгарно прокоментував жіноче фото

28 Грудня 2021 21:56
Серед «Слуг народу» не лише Микола Тищенко знається на кулінарії. Нардеп-стронгмен Василь Вірастюк підписав фото жіночої промежини фразою «вареник із бринзою».

Такий коментар він залишив на сторінці тренера Андрія Стригуна. Той опублікував фото дівчини, яка підтягує ноги до голови так, що у фокусі опиняється зона бікіні.

«Вареник із бринзою», – прокоментував Вірастюк. Нижче він уточнив, що хоч «вареник із бринзою, але на смак ніби з оселедцем».

До гастрономічної дискусії долучився президент Федерації стронгмена Сергій Конюшок і додав, що «напхати» у «вареник» можна що завгодно.
До слова, курйозна ситуація днями сталася з іншим політиком-силачем. Градоначальник Києва, колишній чемпіон світу з боксу у важкій вазі Віталій Кличко під час новорічного привітання обмовився та побажав українцям добре зустріти 2222 рік.

«З гарним настроєм зустрічаємо новий… 2220-й… 2222-й рік!», – сказав Віталій Кличко у своєму зверненні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
Лучанка Т Показати IP 28 Грудня 2021 22:07
От здивували! Що ще можна чекати від відбитих мізків?
Що? до Лучанка Т Показати IP 29 Грудня 2021 09:00
Що ще чекати від вибору мудрих 73%?. Ну хіба що карточки на хліб, цукор і мило. Ха ха ха.
Недалекі 56% до Що? Показати IP 29 Грудня 2021 12:25
Однотурові телепні вибрали в президенти олігарха і одного з засновників проросійської партії регіонів Порошенка. 73% це не рейтинг Зеленського, а антирейтинг брехуна і агента кремля Порошенка.
Що? до Недалекі 56% Показати IP 29 Грудня 2021 13:21
Цим телепням телевізор мізки відняв, от і все. Вибрали вони фейкового преза з серіалу. Відсутність мізків, от і все.
123 до Недалекі 56% Показати IP 30 Грудня 2021 10:26
розумні люди на презид. вибори взагалі не ходять, бо це цирк
Анонім до Що? Показати IP 29 Грудня 2021 20:52
В дупу запхай собі ті відсотки.
Суспільство до Що? Показати IP 30 Грудня 2021 09:28
Параноя лікується?
Що? до Суспільство Показати IP 30 Грудня 2021 10:53
У вас дуже запущена стадія, але клаван вас всіх підлікує. Будете останнє продавати, щоб не голодати, тоді через желудок дойде, може...
Вася до Лучанка Т Показати IP 29 Грудня 2021 09:39
А яку реакцію можна чекати, викладаючи таке фото? Що там на першому плані - те і прокоментували. Якщо мадам таке подобається - то і куй з нею, всім пофік. Але право кожного на вільне виявлення думок ніхто не забирав. Рахує мадам що її "честь" і "достоїнство" ображені - хай звиздує в суд) Чи ви нам ще раз хочете озвучити шедевр кококошних мізків "Так, я одягаюсь як лядь. Але хочу щоб ви мене сприймали не як лядь"?)
Народна прокуратура до Вася Показати IP 29 Грудня 2021 12:01
Добре сказано. Лаконічно і вичерпно
Аааа до Вася Показати IP 29 Грудня 2021 15:35
Ана нє такая!
А вдург до Вася Показати IP 29 Грудня 2021 15:36
А якщо то "яжемать" ? То така то мала всі права, і зараз має права вимагати вибачення!
Анонім до Лучанка Т Показати IP 30 Грудня 2021 13:06
Фото жіночої промежини... Лучаночко Т, невже фото твоєї промежини?
Лучанка Т Показати IP 28 Грудня 2021 22:15
Поділись, ідіот, зі своєю дружиною!
Дідо до Лучанка Т Показати IP 29 Грудня 2021 10:17
Дівчатка просто підлікуйтесь, зараз оце все лікують, грибкові захворювання, молочниці, і т. д. Тоді й такі телепні як Вірастюк про сир з сельодкою і знати не будуть.
Лучанка Т Показати IP 28 Грудня 2021 22:18
Вірастюк, у мене свої асоціації: купа лайна, і в мізках теж!!!
Ох до Лучанка Т Показати IP 29 Грудня 2021 08:58
Ох і рвануло у вас. А насправді, що Вірастюк, що та шм*ра, що фото вареника на загал викладає, то два сорта одного і того ж лайна.
Kika Показати IP 28 Грудня 2021 22:39
Веталь молодец , развеселил а Васе такой вареник может только сниться ….
лучанин Показати IP 28 Грудня 2021 23:44
Публічний доступ - публічні коментарі. Не подобається - не показуйте, ніхто вам нічого не винен.
Шарій Показати IP 29 Грудня 2021 08:12
В них ще є депутат Галушка, він теж жіночі вареники баче лише на фото
Анонім Показати IP 29 Грудня 2021 09:28
А нічо такий вареник, гарний..)
Психолип до Анонім Показати IP 29 Грудня 2021 20:55
А де можна знайти оригінал фото? Знайомий питає.
Дідо до Психолип Показати IP 30 Грудня 2021 16:11
Згинь ананька.
Василь Показати IP 29 Грудня 2021 11:54
А виставити вареник на загал , то не вульгарно??? А коментувати , то тут у всі зачепило честь і гідність , як він міг таке сказати …
Ботокс бункерний до Василь Показати IP 29 Грудня 2021 13:24
Тут походу про задіту гідність підвиває одна й та мандам, в якоїсь чомусь так потужно зрезонувало... Але чому, може сама така є, але хоче поваги?
Пиня Лох до Ботокс бункерний Показати IP 29 Грудня 2021 13:47
Може то її вареник з оселедцем набув такої слави?
Пиня лох 100% до Пиня Лох Показати IP 29 Грудня 2021 14:59
Скоріше за все. Або ця панночка також має проблеми з чистоплотністю.
МАЙЯ Показати IP 29 Грудня 2021 13:53
І ПРАВИЛЬНО ВУЛЬГАРНУ БАБУ ПРОКОМЕНТУВАВ!!! А, ВЗАГАЛІ, НА ТАКУ. Ш А Л А В У ШКОЛА ЧАСУ, ПИШУ ЛИШЕ ЗАРАДИ ВІРАСТЮКА...
Олексiй Показати IP 29 Грудня 2021 14:35
А шо не так?
Анонім до Олексiй Показати IP 29 Грудня 2021 15:25
Задєта жєнская чєсть, ана ні такая, ана ждьоть трамвая!
Сором Показати IP 29 Грудня 2021 18:20
Що нація деб%$#на, що її очільники - деб%$#ли. Одна виставляє на загал все, що має, а інший язика розпускає відключивши мозок.
Тереза до Сором Показати IP 29 Грудня 2021 20:53
Взагалі-то фото зробив і виставив у себе на сторінці тренер цієї спортсменки. Це раз. І, по друге - чоловіки, які зараз розумують і міряються своїми мисливськими ковбасками, не забувайте - у ваших матерів, дочок, сестер, між ногами те саме, що і у дівчини на фото. Ви мамі теж таке скажете?
Гнилий ботокс до Тереза Показати IP 29 Грудня 2021 22:22
Тільки ось ця особь на фото, це сама натуральна бл*дь. А моя мама, дівчина і сестра, навіть в кошмарах такогой вчинку не зроблять. Тому просто включи мозги, якщо вони в тебе є... але скоріше всього що немає.
Лучанка Т до Гнилий ботокс Показати IP 30 Грудня 2021 09:57
Взагалі, дивує, що ви так активно налаштовані проти жінок. Може звернутись до психотерапевта?
Гнилий ботокс до Лучанка Т Показати IP 30 Грудня 2021 10:59
Я жінок люблю, і маму, і жіну і сестру, і колежанок по роботі, і сусідку. Але хіба то на фото жінка? То б*ядь, яку не те що жінкою, людиною не назвеш, скотиною хіба що.А ВАС БАЧУ ПРАВДА ДУЖЕ ЗАДІВАЄ? ПРОВЕДІТЬ АНАЛІЗ СВОГО ЖИТТЯ, ПОВЕДІНКИ, ВЧИНКІВ. Можете до психолога зайти, і він вам пояснить, що скоріше за все ви така ж, як та що на фото... тому вас так це задіває
Терапевт не психо до Лучанка Т Показати IP 30 Грудня 2021 12:26
Яка ж ви примітивна.
А! до Тереза Показати IP 29 Грудня 2021 22:23
А ту кур*у то тренер так вибрив і загнув?
Лучанка Т до Тереза Показати IP 30 Грудня 2021 09:51
Повністю Вас підтримую! Нажаль, по шляхетність чоловіків вже можна забути.
Ау? до Лучанка Т Показати IP 30 Грудня 2021 11:01
Шляхетність? Дивно, а яке шляхетність має відношення до повії, що на фото?
Вуль гарне фото Показати IP 29 Грудня 2021 19:51
А Вася типіл, що вліз в зелену трясовину.
1 Показати IP 29 Грудня 2021 22:43
Вірастюку абсолютно однаково на те, про що він говорить, він влада. І у владу йшов для збагачення. Що ще хто хоче почути
Правда Показати IP 30 Грудня 2021 07:07
Коля-котлета(мітбол),Вася-вареник,Лєна-скумбрія...слідуючий Вова-голубець.Ось так і живемо,тішимось і радіємо,яке щастя навалило...
Дійсно до Правда Показати IP 30 Грудня 2021 11:02
Але це щастя ми самі ж і вибрали. Вляпались по саме нехочу.
Педолесбофобкиня до Дійсно Показати IP 30 Грудня 2021 13:30
Бачили очі, що вибирали. А забули, то є кліп Вова і Боря Моїсєєв танцюють і цілуються.
Остюк Показати IP 31 Грудня 2021 23:32
вірастюк з бринзою