USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ватикан поклав на Путіна відповідальність за мир в Україні

26 Серпня 2017 16:23
Після візиту до Росії держсекретар Ватикану кардинал П'єтро Паролін наголосив, що Саме на Москві лежить відповідальність за мир у низці регіонів світу.

Росія "несе велику відповідальність за розбудову миру", заявив він у п'ятницю, 25 серпня, в ефірі радіо Ватикану, повідомляє Deutsche Welle.

Глава уряду католицького міста-держави наголосив, що українське питання має викликає "значну стурбованість" у Ватикану.

"Перш за все Святий Престол наполягає на вирішенні гуманітарних аспектів, починаючи з важливої ініціативи Папи для України (…) Однією з тем є звільнення ув'язнених", - наводить слова Пароліна сайт радіо Ватикану.

Друга людина в ієрархії Ватикану наголосила, що російська влада повинна поставити інтереси миру над усіма іншими. Він зазначив, що саме про це говорив на зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним, яка, за його словами, пройшла конструктивно.

Прокоментував кардинал і зустріч із патріархом РПЦ Кирилом та заявив про "нову атмосферу між російською православною та католицькою церквами".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Пилип Показати IP 26 Серпня 2017 17:09
Путiн приде- порядок наведе!
Лопатою по ваті до Пилип Показати IP 27 Серпня 2017 09:35
Карлон опустив нижче плінтуса рассєю, принизив своїх же громадян, забрав майбутнє саме в своїх підданих ... так що нікуда цей УРОД вже не прийде, нічого не наведе, тільки в пекло з собою побільше затягнути хоче!!!
скептик до Пилип Показати IP 27 Серпня 2017 11:11
на смітник історії він прийде після Гаагського трибуналу
бритва оккама Показати IP 26 Серпня 2017 17:30
хай ватикан візьме на себе відповідальність за мир у світі...
Лопатою по ваті до бритва оккама Показати IP 27 Серпня 2017 09:39
А чому це Ватикан повинен на себе брати відповідальність ? Хіба на Сході зброя Ватикана, його танки, гаубиці, "зелениє чєловєчкі" ? Ні, це все з - за парєбріка, з паРаши. Так що, до чого тут твій висер незрозуміло зовсім. Кривава паРаша і її сцарь -блядімір блядіміровіч повинні у кривавих кровопролиттях в Грухії, Молдові, Україні, - тільки вони і більш ніхто !!!
скептик до бритва оккама Показати IP 27 Серпня 2017 11:14
ну аякже ж. це ж Ватикан організовує теракти, розпалює міжнаціональну ворожнечу по всьому світу, а не ісламісти під проводом путлєра і йому подібних
111 Показати IP 26 Серпня 2017 17:38
А Путін поклав на Ватікан
Лопатою по ваті до 111 Показати IP 27 Серпня 2017 09:42
Те що ви, купка місцевих троляків - путінських жополдизів"Пилип Показати IP 26 Серпня 2017 17:09, бритва оккама Показати IP 26 Серпня 2017 17:30, 111 Показати IP 26 Серпня 2017 17:38" посилене висераєте на волинських сайтах, зовсім нічогог не означає, крім того що ви продажні шкури, посилено працюєте на ублюдочного карлона. Але карлону вже хана, тупо хана, він і сам це зрозумів.
скептик до 111 Показати IP 27 Серпня 2017 11:15
були такі в історії людства, що клали на все. вони дуже погано закінчили
Небайдужий Показати IP 27 Серпня 2017 09:52
Вже на цього ублюдка пальцем показують, відкрито.... А що буде далі ? Мавзолей, або як Чаушеску.
скептик до Небайдужий Показати IP 27 Серпня 2017 11:16
скоріше йому світить доля мілошевича