USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вчителям пообіцяли підвищення зарплат

31 Серпня 2016 13:23
Уряд закладе у бюджет 2017 підвищення зарплат вчителів.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду, - інформує Еспресо.TV.

"Фінансування освіти ми будемо закладати, як один із пріоритетів, але треба пам'ятати і про заробітну плату вчителя. Тому ми закладатимемо у бюджеті 2017 року підвищення заробітних плат українським вчителям - це базова позиція, яку ми будемо відстоювати, будемо боротися і це буде тільки початок",- сказав Гройсман.

На своїй сторінці у Фейсбуці Гройсман анонсував також зміни системи оплати праці та пенсійного забезпечення:

"Ми закладемо у бюджет 2017 підвищення зарплат вчителів і пропонуватимемо зміни системи оплати праці, пенсійного забезпечення. Але це повинно відповідати реальному економічному стану в Україні", - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Марія Показати IP 31 Серпня 2016 13:58
Пан прем'єр вважає що теперішні зарплати суддів,відповідають економічному стану?
аяяй. Показати IP 31 Серпня 2016 14:10
А про медиков опять забыли?!
Лучанка до аяяй. Показати IP 31 Серпня 2016 18:09
Їм можна взагалі не платити зарплату, вони її самі заробляють: лікарю ДАЙ! Медсестрі за інєкції - ДАЙ! Санітарці за винос утки 20 грн ДАЙ ! Шановні, це ми йдемо до реформування охорони здоров'я?
аяяй. до Лучанка Показати IP 31 Серпня 2016 22:29
Будешь платить страховые взносы,тогда пожалеешь еще о нашей бесплатной медицине,и не будешь писать такую чушь,Умница!
ТОля Показати IP 31 Серпня 2016 14:30
А пенсіонерам? А мінімальну збільшити?7 А то зараз вчителям збільшить на 100 -500 грн а ціни вверх і пенсіонеру як хочеш так і живи. Такі реформи вже ми живемо ого го. Зробіть як у суддів зарплату а то кинуть лапу понюхати
111 Показати IP 31 Серпня 2016 14:43
Робота судді це не робота вчителя..
Правда Показати IP 31 Серпня 2016 15:42
Та скільки вже можна.Їм і так кожен рік піднімають зарплати. Чи зарплата 3500 -4000 грн. це для них мало, порівняно із зарплатами в інших сферах і пенсіями?
Очевидець до Правда Показати IP 31 Серпня 2016 17:01
Хах, аж смішно... І справді, вчителям кожен рік зарплату піднімають... І що саме цікаво, про це у всіх новинах повідомляють. А як при цьому збільшенні зарплати щось нове вираховують, або якусь доплату забирають - про це ніхто ні словом ні духом! І після кожного їх "збільшення зарплати", чомусь ця зарплата не збільшується, а зовсім навпаки іде в мінус! А щоб отримувати зарплату, як ви кажете, 4000 грн потрібно мати не менше 22 год навантаження і пів життя стажу!
Викладач до Правда Показати IP 31 Серпня 2016 18:43
А ви, Правда, сходіть на один день у клас де 34 учні. Попробуйте. А 3500 тисячі получає молодий педагог в якого тижневе навантаження 26 годин. Ви рахуєте це багато???
Суддя Показати IP 31 Серпня 2016 16:22
Звичайно, робота вчителя в сто разів важча.
Учитель Показати IP 31 Серпня 2016 17:18
Чому ж тоді ви не пішли працювати в школу?