USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Сказали, на скільки збільшать зарплати вчителям

13 Вересня 2016 18:06
Українським вчителям обіцяють суттєво підвищити зарплату. Крім того, саму професію педагога обіцяють зробити престижною, - йдеться у сюжеті "Сніданку з "1+1".

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Новий бюджет на 2017 рік, який Кабмін почне розглядати вже цього тижня,

передбачає підвищення заробітної плати вчителівна 30%.

До слова, середня зарплата в Україні за останнє півріччя вже збільшилась. Згідно з даними Державної служби статистики,

українці в середньому стали отримувати майже на тисячу гривень більше. Найвищі зарплати наразі мають кияни -

4200 – 5000 гривень. А от найменший дохід у жителів Чернівецької області – близько 3 тисяч 200 гривень.

Нагадаємо, як повідомляло Інформацйне агентство Волинські Новини, внаслідок оптимізації малокомплектних шкіл на Волині 20% вчителів відправлять на пенсію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Вова Показати IP 13 Вересня 2016 18:19
Тобто дружина отримувала 3000 грн а стане отримувати 4000 грн. Отримувала 120 дол. а буде 150 дол. Боюсь у Гройсмана краватка дорожча.
Анонім до Вова Показати IP 13 Вересня 2016 19:59
Ні Вова, боюся твоя дружина отримувала 120 дол., а після підняття зарплати на 30 % і наступного скачку доллара, дивлюся з "оптимізмом у майбутнє" мабуть доларів 80!!!!!((((((((((((
Вітя до Анонім Показати IP 14 Вересня 2016 09:16
Якщо не 50 доларів
Фокс В.М. Показати IP 13 Вересня 2016 18:19
"....передбачає підвищення заробітної плати вчителів на 30%...." Шановні мужновладці , ви по курсу долара " опустили " наші зарплати в 3 -3,5 рази, а як зросли ціни ? А тепер даєте подачку збільшивши на 30% . Дуже суттєво , я за вас " молитимуся " чекайте ...
Людина Показати IP 13 Вересня 2016 18:29
А Волинь в зарплатний список взагалі не потрапляє? В нас реальна зарплата набагато нижча від вказаної чернівецької. А є шанси що вона хоч до неї підніметься?
аяяй. Показати IP 13 Вересня 2016 18:56
А на медиков опять нету денег:-)
Олексій Показати IP 13 Вересня 2016 22:18
Дякую, уже слідчим підняли. Головне по телевізору розказати, а по факту нуль.
Держслужбовець Показати IP 14 Вересня 2016 08:59
Вже нам "підвищили" (в доларах немає і того, що було в 2013-му), от тільки фінансування через зміни до бюджету організувати "забули" - для дупутатів 55 днів канікул - то святе, тепер маємо постійну затримку і неповну виплату зарплати! По новому!
Анонім Показати IP 14 Вересня 2016 10:03
Ой не плачте вчителі. Поки сама педагогом не стала завжди їх шкодувала. ЗП у вчителів 3 або 6 тисяч гривень. Зайнятість півдня. Ввечері в більшості репетиторства 50-80 грн за год. Плюс 56 днів календарної відпустки з оплатою від 7 до 15 тисяч. Я розумію, що це при курсі долара не багато. Але пробачте, коли я працювала бухгалтером я сиділа з 9 до 19.І навіть по суботам. Квітів ніхто мені не дарував. Цукерок на день вчителя також. ЗП була 4500. А ще це така радість допомагати людям щось пізнавати . Так що не плачте.
правда до Анонім Показати IP 14 Вересня 2016 12:11
Ну дуже цікаво! З БУХГАЛТЕРА в Педагоги. Сама працюю бухгалтером.Зарплата не велика, та роботу люблю. А ви розсказуєте сказки. Це ви плачете.
Анонім до правда Показати IP 14 Вересня 2016 14:20
В мене дві освіти. Бухгалтер професія не моя.
Учні Показати IP 23 Вересня 2016 21:47
А вчитель тепер більше і знати. Чи вимог до вчителів немає тіьки зарплату підвищують??? А іншим працівникам і мінімальну чому не підвищують нашим батькам ?????????????