USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Від удару машину розвернуло і відкинуло у стовп: деталі ДТП у Луцьку за участю патрульних. Відео

24 Грудня 2021 11:18
У центрі Луцька службова автівка патрульної поліції врізалася у припаркований Renault. Автомобілі зазнали значних механічних пошкоджень.

Як повідомила у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини власниця Renault, у яку влетіло авто патрульних, автомобіль стояв припаркований за усіма правилами. Проте сила удару настільки була велика, що автівку розвернуло і вона врізалась у стовп.

«Моє авто стояло на парковці, та від удару його змістило орієнтовно на 5 метрів, розвернуло і вдарило у стовп. Удар був дуже сильним. Велике щастя, що автівку зупинив стовп і вона не вилетіла на проїжджу частину і не призвела до більшої біди. З нової машини, яку я нещодавно тільки купила, нічого не залишилось, розірвало навіть колесо. Мене ще здивувало ставлення поліції, яка на мої сльози говорила, що пів України взагалі автівки не має і щоб я винила погодні умови», - розповідає Оксана, яка ще й досі не може прийти до тями.
Наразі побита автівка таки стоїть у центрі, адже жінка живе у багатоповерхівці і просто не має куди її евакуювати.
Читати ще: У Луцьку авто патрульних влетіло у припаркований Renault. Відео

У пресслужбі патрульної поліції прокоментували інцидент, повідомивши, що поліцейські рухались на виклик та не впорались з керуванням. За даним фактом склали адмінматеріал за ст.124 КУпАП.

Мар'яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
скептик Показати IP 24 Грудня 2021 11:39
наша служба и опасна, и трудна. и на первий взгляд как будто би видна
Людина Показати IP 24 Грудня 2021 11:49
Коней їм видати і то поні!
Стовп. Показати IP 24 Грудня 2021 11:57
Уже нiхто, нiкуда,не спiшить.
Лучанин Показати IP 24 Грудня 2021 11:57
Все їм сходить з рук** Ніколи їхнньої вини немає* Рухались на виклик* Ну й що? Правила для них не існують? А якби там люди були???? А головне поліція вчить водіів як рухатись не слизькій дорозі! Жах!
555 до Лучанин Показати IP 24 Грудня 2021 18:05
Якось двояко виходить: довго їдуть - хреново, поспішають - машини гроблять.... І так недобре і так недобре
петр Показати IP 24 Грудня 2021 11:59
в пух и трах
Лід Показати IP 24 Грудня 2021 12:06
Я повсюди.
Історія Показати IP 24 Грудня 2021 13:02
Біда , а не поліція.
Прокурор Показати IP 24 Грудня 2021 13:02
Поліцейський, що позбавив жінку нового авто, платити не буде. Поліцейське авто застраховане, порадьте пані Оксані хорошого адвоката і терпіння у судовій боротьбі з "рідною" поліцією...
Луцьк до Прокурор Показати IP 24 Грудня 2021 23:30
Ви,пане прокурок,так впевнені,що в поліції є гроші в страховій?)Що вона не просто на бумагах та страхова?!Хлопці однозначно будуть платити,бо в поліції лише на бумагах "застраховані" авто - зеро зеро..
джем Показати IP 24 Грудня 2021 13:25
Ой та не сильно ту машину побили. З Америки "биткі" ще більші привозять.
Нострадамус Показати IP 24 Грудня 2021 13:27
Тише едешь- дальше будешь... Принаймнi на виклик би тодi точно доixали...
Микола Показати IP 24 Грудня 2021 13:44
Зараз не поліцейські а барани за кермом в більшості, одне в планшеті грається, друге їде і заглядає, на швидкість не заважають, їм упирям можна все, скільки треба було їхати щоб так авто побити? Під 100 по ходу
до миколи до Микола Показати IP 24 Грудня 2021 14:27
А ти йди сам попробуй упирьом не бути. Але ж мені попроще щось написати ,по скавуліти.Будь "мужиком" ,а не бабою на печі.
Диспетчер Жужанна Показати IP 24 Грудня 2021 13:49
Їхали на виклик до самогонників, поспішали, щоб перепало що, але не судьба.
Петрович Показати IP 24 Грудня 2021 14:26
Цікаво скільки років практики водіння у цих поліцейських! Це жах)))
Іруня Показати IP 24 Грудня 2021 14:43
Щастя, що в тій машині нікого не було і поряд теж. Власницю машинки шкода, не для того вона її придбала щоб такі упирі били її і потім розказували хто як живе. Наказати їх, поганців, привселюдно і щоб відшкодовували по повній а то й вдвічі, наукою буде іншим.
Правдоруб Показати IP 24 Грудня 2021 14:45
Постає логічне запитання якщо вони такі чесні то як вони навчалися в автошколі здавали теоретичні і практичні екзамени в сервісному центрі. Якщо проаналізувати всі ДТП з патрульними то окремі автошколи треба позбавляти ліцензій!!!!
666 до Правдоруб Показати IP 24 Грудня 2021 15:12
Теж цікаво, чи платили як всі 200 бакінських, чи своїм безкоштовно?
Народна Злочинність Показати IP 24 Грудня 2021 14:56
То все грузини винуваті, не провели українцям реформу поліції
Саша Показати IP 24 Грудня 2021 15:16
Застраховане автоцивілкою! А авто коштує 500 тис., хто компенсує різницю? Я думаю їй робляний биток непотрібне!
dmd до Саша Показати IP 25 Грудня 2021 00:58
Це 6-літній каджар, він не вартує пів ляма
1 Показати IP 24 Грудня 2021 16:23
А) машину за 7-10к баксів (умовно) купили а 30 грн. за стоянку жаба давить заплатити? Вночі не місто а суцільні стоянки, що центр, бічні вулички то взагалі #упа, біля новобудов повна #упа. Б) коли до вас будуть їхати (вас грабують, пожежа, неадекват напав....), то ви будете навпаки кричати ---чого так повільно? де ви були? і ти їх будеш чекати як найдорожчих людей в світі бо тобі ніхто крім них ніхто не допоможе, і тобі пофіг буде який #раний кусок заліза вони подорозі вхлам розбили щоб до тебе доїхати В)За куском заліза нема чого верещати, бо це є #раний кусок заліза, головне люди цілі
Куні до 1 Показати IP 24 Грудня 2021 17:33
Це писав напевно всраний пластиковий поліцай, толку з поліції не то що нуль а мінус 1000, за останній час декілька друзів зверталися до поліції і просто дико шоковані ледачістю, тупістю і продажністю поліцаїв, вони ....
1 до Куні Показати IP 24 Грудня 2021 21:39
,ні, не вгадав, до поліції жодного відношення, працюю держ.сектор, до поліції звертався з різних справ-особистих, громадських ( до патрульних, дільничих, слідчих), вирішення проблем приблизно 50/50, але навіть після такого результату таких дурниць - неадеквати, ліньтяюги, тупі, продажні - заявити вголос не можу і не буду. І коли ти сам захочеш звернутись до поліції - не дзвони, не пиши, не заходь - там жеш "#всрані пластикові поліцаї", сам себе рятуй.
Куні до 1 Показати IP 24 Грудня 2021 22:57
Не кажіть мені що робити і не будете послані на... Консультант знайшовся кабінетний
1 до Куні Показати IP 25 Грудня 2021 09:52
,не вгадав, не кабінетний,і до дідо, Якщо хтось володіє інформацією про незаконні дії поліції , будь-які, порушення ваших прав, можеш написати навіть "жеруть під час виконання" - заява в прокуратуру, дбр, огп, СБУ - дивись скільки інстанцій, там заяви приймають і розглядають, не футболять, в інших випадках це просто #іздьож, наш поліський #іздьож, і цей #іздьож тільки на форумах можна розганяти бо сісти і написати -нема що. На рахунок податків горло не дери, невідомо скільки ти їх платиш, бюджетники платять в рази більше за фопів, деяких виробничників,бо зарплати білі.
Дідо до 1 Показати IP 24 Грудня 2021 23:37
Вони на мої податки теж живуть і жеруть, і буду телефонувати. А те що більшість з них живе за рахунок грабунку народу, то про це й мови немає.
Анонім Показати IP 24 Грудня 2021 17:35
Нехай людині купляють нову в салоні.
Аня Показати IP 24 Грудня 2021 17:48
На 5 метрів відкинуло? Що за сказочніца!? Вже є відео і там просто розвернуло машину. Якщо ДТП з поліцейською машиною це не означає, що можна "приукрасити"!
До Аня Показати IP 24 Грудня 2021 19:20
Нічого не треба прикрашати! Поліцейські воділа найбільше порушують Пдр !!!
Ира Показати IP 25 Грудня 2021 06:36
Одни летели, другая- паркуется х*р зна де. Мозгов нет у курицы. Нормальлный там свое авто вдоль обочины в центре не поставит. Думать надо вперед, вокруг долбодятлов тьма. Я свое берегу, лишних денег нет.
Сергій до Ира Показати IP 25 Грудня 2021 12:59
Одна курка розповідає другій, як треба берегти своє. Я б подивився, як ти кукурікаєш коли б з нищили би щось твоє. Де такі тупі люди беруться?!
Правда Показати IP 25 Грудня 2021 08:38
Мало того,що вони так кермують,вони ще і законодавство зовсім не знають і не хочуть.Хто стикався,той підтвердить.Останні роки люди просто стали побоюватись цих стражів і краще не викликають...довіра мізер.
море Показати IP 25 Грудня 2021 09:32
Паркуватись треба на стоянках
море Показати IP 25 Грудня 2021 10:05
поліція має прибути на виклик по місту до 15 хв.,якщо ні ,то на них чекає дисциплінарне стягнення або зняття премії,"спешка"... маємо результат...
Ник до море Показати IP 29 Грудня 2021 07:07
Серьёзно? А почему же тогда они приезжают минимум за час? А за городом вообще не соизволят приехать. Всегда ссылаются что нет свободного экипажа, видать все на кормушках стоят.
Дауни Показати IP 25 Грудня 2021 17:57
. Бануті на голову