USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Відкриття Луцького зоопарку: нові пропозиції, аншлаг з відвідувачами

18 Жовтня 2015 16:33
Луцький зоопарк за один день прийняв стільки відвідувачів як зазвичай за місяць. Справжній фурор спричинив оновлений звіринець. На його відкриття приїхали директори інших зоопарків з подарунками, а відвідувачі шикувалися у довжелезну чергу.

Відкриття реконструйованого зоопарку в Луцьку відбулося сьогодні, 18-го жовтня.

Оновлений зоопарк - це 35 об’єктів, серед яких: адміністративні приміщення, ветеринарна клініка, ведмеже та левове містечка з оглядовими майданчиками, павільйон з відкритими вольєрами для приматів, парнокопитних, дикого кабана, дитячий контактний зоопарк, та багато іншого.



До слова, проект реконструкції співфінансували за кошти Європейського інституту Сусідства та партнерства в рамках Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. Загальний бюджет проекту складає 2,58 мільйона євро, з яких 1,528 мільйона - бюджет Луцька і 1,36 мільйона - кошти гранту від ЄС.



Нагадаємо, оновлення Луцького зоопарку стало можливим у рамках проекту «Модернізація зоопарків в Замості та Луцьку, а також опрацювання концепції створення рекреаційної зони в Жешуві з метою розвитку транскордонного природного туризму».

«Тепер стало дуже класно, тепер тут справді цікаво пройтися і подивитися на тварин. Видно, що їм створили хороші умови, й вони себе гарно почувають. Дуже сподобалося, що у нас тепер є тигри і левам таку віллу створили», - із захопленням розповідає відвідувач зоопарку Андрій.
Задоволені лучани кажуть, що у зоопарк вдалося вдихнути життя сповна.

«Зоопарк просто чудовий, а нові вольєри - розкішні. Тут і вазончиків нових понасаджували, я уявляю, якими вони будуть через рік, коли все виросте і розцвіте. Ми сюди щороку приходимо з дітками. Ось і сьогодні купили хліба та згодували його звірам і птахам. Тепер ми частіше приходитимемо», - ділиться враженнями лучанка Надія.
Її семирічний синочок Святослав просто в захваті від побаченого.

«Мені тут цікаво, я люблю дивитися на звірів. І левів я бачив, вони величезні. Ми любимо годувати тваринок, тоді вони до нас добре ставляться», - розповідає хлопчик.
Не приховує неабиякої радості і директор звіринцю Людмила Денисенко. Вона каже, що у своє дітище вклала чимало зусиль, і тепер про Луцький зоопарк дізнається вся Україна.

«Сьогодні нас вшанували своєю присутністю девʼятеро директорів зоопарків з усієї України. Це вперше із часу заснування звіринця, з 1979-ого року, тут присутні керівники такого рівня. Це свідчить про довіру, про те, що нас визнають. Більшість з гостей приїхали сюди з подарунками, привезли нових тварин. Зелені мавпочки, червона мавпа, африканські страуси – нові жителі нашого зоопарку. На майбутнє ми плануємо тут зробити соціально-культурний центр, аби виховувати в наших краян культуру ставлення до природи.

До нас повертаються родинні свята, такі як день гарбуза, день матері, перелітних птахів тощо. Попереду зима, складний період, тому не може йти мови про придбання нових тварин» - розповідає Інформаційному агентству Волинські Новини Людмила Денисенко.

Та додала, що планів щодо розвитку чимало, мовляв, сезон у 2016-му році буде цікавим, насиченим та потішить відвідувачів новими мешканцями звіринцю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
пр Показати IP 18 Жовтня 2015 16:54
тупая советская показуха Коли перед выборами
пррррр до пр Показати IP 18 Жовтня 2015 18:55
Критикувати багато розуму не треба. Сам щось можеш зробити?
Не депутат до пррррр Показати IP 19 Жовтня 2015 15:33
Реконструкція Луцького зоопарку досить радісна новина для всіх мешканців Волині! Передвиборча компанія - однозначно, так як потрібно своє мягке місце пригріти ще на 5 років... питання - "Сам щось можеш зробити?" взагалі недоречне так як немає такої задачі перед звичайним мешканцем (не будемо змішувати розуміння обовязками перед роботою і бажанням), влади, грошей від Євпропи, за допомогою яких можна робити собі передвиборчу рекламну компанію... Давайте взагалі зоопарк не будем повязувати з брудною політикою як на місцевому рівні так і на рівні країни.
рп до пр Показати IP 18 Жовтня 2015 20:59
в тебе мабуть дітей немає!! половину профінансували поляки, а домовився хто? Пушкін? чи ти? Романюк на свому місці, діти щасливі, батькам добре, є де піти раз на місяц.
Лучанка Показати IP 18 Жовтня 2015 17:40
Який графік роботи зоопарку для відвідувачів?
Анонім до Лучанка Показати IP 20 Червня 2016 22:10
якій розклад роботи зоопарку
IGOR Показати IP 18 Жовтня 2015 18:42
Оновлений зоопарк сподобався, але територія для розвитку досить маленька. Потрібно рівнятись на Рівненський зоопарк. Для цього Луцьким депутатам нової каденції потрібно передати зоопарку територію, що була відведена під іподром, термін аренди якої закінчується.
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2015 18:51
Гарні фото, а працівники зоопарку - молодці. Реорганізація звіринцю розпочалася не рік тому, а коли директором стала Людмила Денисенко. Сформувала відданий рооті штат, з’явилася перспектива включити реконструкцію в міжанродну проект. І от - сьогодні результат. Пристойний. І. сподіваємося, далі буде.
хомяк Показати IP 18 Жовтня 2015 20:03
гето для тварин, давай краще для політиків
Алла Ф Показати IP 18 Жовтня 2015 20:57
Таке враження, що наші люди живуть з однієї метою - обгадити вчинки інших. Дуже вдячна усім організаторам та виконавцям грандіозного завдання за виконану роботу. Зоопарк може стати одгим з пунктів туристичного маршруту Луцьк древній й молодий. Наснаги Вам і хороших спонсорів. Оскільки розумні люди розуміють, що утримати таку кількість тварин, лише за зібрані кошти від відвідувачів - дуже складно.
Хлоп Показати IP 18 Жовтня 2015 20:57
Чи сподобався зоопарк захисникам тварин з Нового Луцька? Щось пана Полiщука не бачити...
бастер кейсі Показати IP 18 Жовтня 2015 21:13
Да, не пощастило звірятам- ціле життя в клітці сидіти.
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2015 21:20
Яка ціна квитка?
Іринка до Анонім Показати IP 18 Жовтня 2015 22:06
Дорослий 20 грн., дитячий 10 грн. Сьогодні діти до 1.40 см проходили безкоштовно!!! Можливо так буде завжди? Ми не запитували
Олександр Показати IP 18 Жовтня 2015 21:20
Декому, видно, ніколи не вгодиш. Тупе ниття і т.д. Порадуйтесь нарешті вже, за той зоопарк - за вкладену працю, за результат. Облагородили, вдосконалили, збільшили експозицію... Це ж буде іще одна візитка Луцька
Братуха Показати IP 18 Жовтня 2015 21:23
хорошие новости
Іринка Показати IP 18 Жовтня 2015 22:04
Луцький зоопарк суперовий!!! Молодці! Вас підтримує Луцьк. Бажаю розвиватись, поповнюватись новими Мешканцями, і мати побільше відвідувачів ( так як було сьогодні!!!)
Ярик Показати IP 18 Жовтня 2015 22:38
Відкрили то відкрили.А як з фінансуванням буде?Чи не доведеться зимою продавати отих звірів бо коштів не буде...
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2015 22:48
Дякую!!!! Молодці!!!! Люда - Ви супер! Вашій команді удачі!
Земляк Показати IP 18 Жовтня 2015 22:54
Этому зоопарку до суперового ещё очень далеко. Романюк вам лох@м даёт обычный меседж- радуйтесь кости, а то и этого б не сделал, а для нормальной власти это открытие было бы просто приятным делом. Перед выборами как раз припало открытие. Просто совпадение.
Іринка до Земляк Показати IP 19 Жовтня 2015 05:54
Думаю, що до реконструкції Ви в зоопарку не були. Ми не живемо в столиці, щоб рівень був такий як там, і в місті наш зоопарк, а не за, як в Рівному. Зробили, потрібно цю ініціативу підтримати, а не критикувати ( ще з політичним підтекстом). Дітям всеодно до політики, головне є куди піти і кого подивитися
111 до Земляк Показати IP 19 Жовтня 2015 10:17
Якби ти у...ще це в очі сказав то получив би зразу п...ди. тільки і вмієте що в комєнтах когось обзивати
Анонім Показати IP 19 Жовтня 2015 00:17
як мінімум половину грошей вкрали
Андрій Показати IP 19 Жовтня 2015 09:26
1 300 000 Євро дала Європа 200 000 Луцьк. По факту збудовано вольєр для ведмедів і левів + тигр (які по суті являть собо бетонні конструкці + трохи скла і дерева), переклали плиткою пішохідні доріжки і це за 39 мілійонів гривень.????
Лучанка Показати IP 19 Жовтня 2015 10:15
Дитячий контактний зоопарк - щось такого не побачили. І на фото є щось у приміщенні, були десь в 17,00 теж такого не бачили
лучанин Показати IP 19 Жовтня 2015 10:28
Було огидно, що деякі працівники зоопарку станом на 15 годину перебували в стані алкогольного спяніння, і це не бачила директор зоопарку.
Панна Показати IP 19 Жовтня 2015 11:27
Вовки як сиділи в тюрмі 2х3 м , так і далі сидять, подивіться в їх сумні очі... Це ще скільки треба мільйонів євро освоїти по своїх кишенях, щоб на них вистачило... О так, пан мер на свому місці (( Хавайте, народ, цукерочку ... голосуйте ))
Тупий Показати IP 19 Жовтня 2015 17:39
бюджет проекту складає 2,58 мільйона євро, з яких 1,528 мільйона - бюджет Луцька і 1,36 мільйона - кошти гранту від ЄС. 2.58млн євро*23грн=59МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ!!!!!!!! ПРО ШО ВИ ТУТ КОМЕНТУЄТЕ????ДЕ ЦІ ГРОШІ???ТРИ КЛІТКИ І БРУКІВКА!!!ЖАХХХХ
Лисичка Показати IP 19 Жовтня 2015 17:59
Оновлення сподобались, але ще треба багато праці і грошей. Дуже шкода лисичок і вовка! Їм потрібно значно більше місця...
ВОВК Показати IP 19 Жовтня 2015 18:06
Бідні Леви ні травинки ні рослинки в гетто. Лебеді як плавали в якійсь мочі так і плавають. Баран мислить коли поведуть до перукарні? А вовки вовки горе Вам. За що в тюрму Вас посадили? Зате полішуки радіють що бідні Звірі в клітках мліють . А лис аж розкарячивсь з переляку . щоб на шапку не забрали небораку.
1 Показати IP 19 Жовтня 2015 19:25
Кошторис в студію. Цікаво глянути.
люблю тварин Показати IP 19 Жовтня 2015 22:40
вовки і лисиці....жаль їх....жаль...ці оченята....шо в них за життя??? ото же мають домівку.
Хлоп Показати IP 20 Жовтня 2015 08:11
Як же багато захисникiв тварин породили пани Осiпов та Полiщук! Кропiтка праця була не дарма)) треба всiх нагородити солоденькою кiсточкою. Але до 25го, бо потiм гроши кудись зникнуть. Хоча кошторис можна буде в студiю затребувати та в ж..пу засунути))
патріот Показати IP 20 Жовтня 2015 11:39
за ці кошти можна було новий зоопарк побудувати, я впевнений більше половини коштів романюк забрав собі на вибори