USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Яким має бути Луцький зоопарк за 1,5 мільйона євро. Проект

2 Грудня 2014 18:42
У Луцькому зоопарку ведуться активні будівельні роботи, адже до жовтня 2015 року тут з’являться містечка для левів та ведмедів європейського зразка.

Роботи здійснюються в рамках проекту «Модернізація зоопарків в Замості та Луцьку, а також опрацювання концепції створення рекреаційної зони в Жешуві з метою розвитку транскордонного природного туризму», який співфінансується Європейським Союзом в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2007-2013 роки та виконавчим комітетом Луцької міської ради.

Інформацію щодо деталей запланованої реконструкції зоопарку в Луцьку Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив координатор проекту Олександр Ковальський.

Бюджет для реконструкції зоопарку Луцька складає 1 528 153,51 Євро.

В рамках проекту запланували досягнути наступних показників:

• містечко для ведмедів площею 1736 метрів квадратних, який включає в себе 4 вольєри і 2 басейни;

• містечко для левів площею 1250 метрів квадратних, який включає вольєр для лева і левиці, а також оглядовий майданчик;

• довжина нових доріг і тротуарів у зоопарку становитиме не менше 700 метрів;

• розмістити 14 ліхтарів для освітлення зоопарку;

• вмонтувати 10 камер безпеки (відеоспостереження);

• побудувати 1021 метрів системи водопостачання, включаючи ремонт обладнання артезіанських свердловин;

• зробити 2 насоси для стічних вод 15,0 м³/доб.;

• побудувати 520 метрів каналізації;

• створити 11000 примірників рекламних матеріалів, таких як: листівки та брошури.

• встановити 40 металевих інформаційних табличок;

• розмістити 3 інформаційні таблиці для відвідувачів зоопарку з інформацією про луцький зоопарк, програму і проект.

Наразі роглядається можливість виконання додаткових робіт щодо благоустрою території.

Довідка. Проект "Модернізація зоопарків в Замості та Луцьку, а також опрацювання концепції створення рекреаційної зони в Жешуві з метою розвитку транскордонного природного туризму" співфінансується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2007-2013 роки.

Будівництво містечка для левів:
Будівництво містечка для ведмедів:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Мако Показати IP 2 Грудня 2014 18:52
Добра справа. Навчившись любити тварин, люди стануть добрішими один до одного.
Кома до Мако до Мако Показати IP 2 Грудня 2014 20:52
Дай Боже! Може й насправді!
Лучанин Показати IP 2 Грудня 2014 18:59
На звірів витрачено більше, ніж на ремонт житлового фонду для лучан, причому лучан 210 тис, а левів 2, якась хр*нь, чим влада думає?
Анонім до Лучанин Показати IP 2 Грудня 2014 19:16
Строительство финансируется из-за границы, так что не завидуй животным
Анонім до Анонім Показати IP 2 Грудня 2014 19:33
Вот именно, из за бугра финансируют нормальные условия существования для зверей, а не для людей.
Анонім до Анонім Показати IP 2 Грудня 2014 19:36
Наверное людям пора самостоятельно себя финансировать)
Анонімус до Анонім Показати IP 2 Грудня 2014 20:43
Або людям перетворитись назад на тварин і хай нас зза бугра фінансують)
Хлоп до Лучанин Показати IP 2 Грудня 2014 21:29
Влада думала як раз тим, чого трохи замало у вас, i чим взагалi-то людина вiдрiзняеться вiд тварини. Приревнувати до тварин)) Не цар природи ви.
звір'ята Показати IP 2 Грудня 2014 20:39
не заздріть бідним звір'ятам прості з них не леви і не ведмеді жодних розкошів не бачили і вжен не побачать ми сидимо в голоді і холоді та спостерігаємо як дерибанять закордонне бабло наші керівники та підрядники як радісно та швидко з допомогою морозу зводять стіни які розсунуться вже навесні ми знаємо що ведмедю будують хороми бо він їздить бухати разом з начальством смішить їх і бореться з ними по-п'яні а левам привілеї за те що навчились професійно лизати дупи начальству прості звір'ята приречені на злидні та вимирання ганьба луцькеому керівництву ганьба звірам-зрадникам ганьба керівництву зоопаркузоопарку слава україні
007 Показати IP 2 Грудня 2014 21:14
І на все це піде максимум 500 тис.А все інше в "кармани"....!!!
Хлоп до 007 Показати IP 2 Грудня 2014 21:20
А ось i вельмишановний пан Полiщук! Добрий вечiр, пане!
Чэрнуха до 007 Показати IP 3 Грудня 2014 12:20
Откат 20% - этот проект освобожден от оплаты ПДВ. За это и рвали друг друга как псы столько времени наши "уважаемые застройщики"
морозюк Показати IP 3 Грудня 2014 00:51
спасибо за строительство, созидание и развитие города...
PATRIOTKA Показати IP 3 Грудня 2014 08:36
Дочекалися аж до зими, а раніше розпочати роботи не могли... і правда, збудують за пів-ціни, а решту вкрадуть..!!!
Міська рада Показати IP 3 Грудня 2014 11:14
Ото вже Романюк вкраде! В нас вже все "поремонтували".....мости, дороги! Звіт про роботу на папері є, а в дійсності як було, так і лишилось, хіба Микола фінансове становище своє покращив. Тут так само буде)
Неста Показати IP 4 Грудня 2014 21:49
Оу, ожидаем стандартного распила капусты. это ж надо додуматься этим полтора ляма скинуть..