USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відпочинок депутата Луцькради – в п’ятірці найдорожчих серед чиновників і депутатів України

31 Серпня 2018 11:44
Депутат Луцької міської ради Андрій Покровський витратив минулого року на проживання в готелях Австрії і Франції більше 580 тисяч гривень. Таким чином відпочинок депутата увійшов у п'ятірку найдорожчих серед чиновників та депутатів України.

Про це йдеться в публікації Антона Столярова для Bihus.info.

Відпустка - це два тижні на пляжі, які, якщо не розрахувати свої можливості, можуть закінчитися 50 тижнями на мілині. А якщо ви державний службовець - то і поданням декларації про суттєві зміни у майновому стані. Хто з українських чиновників відпочив і оздоровився найкраще - на честь останніх днів літа з’ясовували аналітики проекту «Декларації».

Таємна мальдівська відпустка президента Петра Порошенка взимку наробила чимало шуму в українських ЗМІ. Рейтинг топ-відпочивальників гарант очолив і сьогодні. У своїй декларації за 2017 рік він вказав два видатки на туристичні послуги на загальну суму понад 2,7 млн гривень. Проте, за підрахунками програми «Схеми», повна вартість відпочинку на Мальдівах - разом із чартерними авіаперельотами, орендою острова, харчуванням і додатковими послугами - мала обійтися Петру Порошенку не менше ніж у півмільйона доларів (понад 14 млн гривень).
На другому місці опинилася близька до Порошенка екс-голова Нацбанку Валерія Гонтарева. У 2017 році відпочинок родини коштував їй 1,9 млн гривень. А мальдівський вояж сімейства Гонтаревих 2016 року навіть став підставою для розслідування НАБУ за підозрою у декларуванні недостовірної інформації, але наприкінці червня справу було закрито - відпустка нібито обійшлася їм всього у 250 тисяч гривень, тобто нижче порогу для декларування.

А от третій фіналіст - народний депутат Вадим Новинський - більше полюбляє добре попоїсти, аніж поніжитися на пляжі. Минулого року він задекларував 6 видатків на готельно-ресторанні послуги у Росії, Німеччині та Швейцарії, які в сумі склали трохи більше 1 млн гривень.

Мінімум у 834 тисячі гривень обійшовся відпочинок у Німеччині та Іспанії народному депутату В'ячеславу Константіновському. Саме стільки він у 2017-му витратив на оплату готелів і туристичних послуг у цих країнах.

Такі європейські країни як Австрія та Франція обрав для свого минулорічного відпочинку й п’ятий фіналіст рейтингу - депутат Луцької міської ради Андрій Покровський. Проживання в готелях обійшлося йому там у 582 тисячі гривень.

А от шостій призерці, судді Верховного Суду Ірині Желтобрюх, пощастило значно більше. Їй не довелося платити за свій відпочинок із власної кишені - про неї потурбувалася держава. У липні цього року вона отримала від Верховного Суду близько 425 тисяч гривень відпускних і допомоги на оздоровлення.

Загалом у 2017-2018 роках українські чиновники задекларували близько 9 млн гривень витрат на відпочинок і ще майже 52 млн гривень відпускних було виплачено їм.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Євробидло Показати IP 31 Серпня 2018 11:46
Таму що свідомий!
Василь до Євробидло Показати IP 31 Серпня 2018 13:54
Гральні апарати і ігровий бізнес дають гарний, свідомий заробіток.
Вася до Євробидло Показати IP 31 Серпня 2018 14:08
Може і свідомий, хто його зна. Але от чого нікого не зацікавила сумма відпускних пані під номером 6? Бля, народ, - 425 000 на відпустку і оздоровлення!!! Чи ви тільки заголовки читаєте? В нас що - така супер ефективна держава, що може дозволити такі виплати (хай навіть і судді Верховного суду)? Писець цьому незрозумілому утворенню, яке виникло на моїй Батьківщині, - то як на мене питання часу. А поки по ходу треба тікати звідси, бо участь більшості тут - бути біомасою, на діяльності якої чудово і шикарно живе невелика (і закрита) частина суспільства.
Guest Показати IP 31 Серпня 2018 11:52
Головне треба зазначити, що Покровський не є державним чиновником
Всезнайко до Guest Показати IP 31 Серпня 2018 12:10
Тим більше, на відміну від деяких інших депутатів, які прийшли голі й босі в раду, у нього є бізнес...
Анонім до Guest Показати IP 31 Серпня 2018 12:37
головне треба зазначити що нормально підняв бабла на нелегальному гральному бізнесі
Ростислав до Анонім Показати IP 1 Вересня 2018 12:44
Чому на нелегальному?
Юля Показати IP 31 Серпня 2018 12:18
Покровський подарував другій лікарні ендоскоп за 300 тис грн, а на проживання в готелях 582 тис. Людина веде успішний бізнес вже скільки років, зрозуміло, що має гроші. Крім того, скільки вже для Луцька зробив!
скептик до Юля Показати IP 31 Серпня 2018 12:50
і що він зробив для луцька ? ендоскоп з власної кишені оплатив ?
Юля до скептик Показати IP 31 Серпня 2018 12:57
Так, оплатив його з власної кишені! 300 000 грн., і тисячі вдячних лучан!
Ростислав до скептик Показати IP 1 Вересня 2018 12:45
Точно не з вашої
Мила Показати IP 31 Серпня 2018 12:19
А чому ніхто не бачить скільки мільйонів із власної кишені витрачено тільки на створення рекреаційної зони City Park!
Богдан до Мила Показати IP 31 Серпня 2018 12:32
це бізнес проект
скептик до Богдан Показати IP 31 Серпня 2018 12:50
для подальшого заробляння бабла
Льонька Показати IP 31 Серпня 2018 12:27
Але свого справжнього прізвища соромиться
Лучанин Показати IP 31 Серпня 2018 12:29
Він за 150 тис грн мультиборд першій школі подарував, ще два мультиборди подарує. Після того, скільки він для Луцька зробив, хай відпочиває на здоров'я!
Вікторія до Лучанин Показати IP 31 Серпня 2018 13:56
Ви точно у Покровського працюєте. Ну всі розуміють і Покровський , в першу чергу, якщо хоч щось місту не давати , для "галочки", то просто не оберуть на наступних виборах навіть у міськ.раду, не говорячи про , щось вище. А для того ,щоб надавали землю і давали можливість просувати свої "шкурні" інтереси і потрібно бути хоча б і в міськ,раді депутатом,
Я Показати IP 31 Серпня 2018 12:42
А скільки нагріб з Луцька...
адмін Показати IP 31 Серпня 2018 12:42
досить строчити коменти з однієї і тієї ж адреси під різними іменами, лучанин, мила, юля
Луцький жид Показати IP 31 Серпня 2018 12:49
Щось в декларації не вказано, що то був відпочинок.. Може чувак їздив в робочих справах ... Щось попахує заказухою на Покровського
скептик Показати IP 31 Серпня 2018 12:52
тому подарував, тому подарував. не відомо за чиї кошти. це та сама гречка під вибори !!!!!! А ЩО ВІН ЗРОБИВ ДЛЯ ГРОМАДИ ЯК ДЕПУТАТ ?
Олег до скептик Показати IP 31 Серпня 2018 13:03
Збільшив фінансування програми співфінансування АТО на 7 міьйонів гривень. Вибим 5 мільйонів для округів без депутата.
скептик до Олег Показати IP 31 Серпня 2018 21:10
не смішіть мене. з кого вибив ? такі рішення приймаються колегіально. ви навіть поняття не маєте, чим насправді повинен займатись депутат.
скептик Показати IP 31 Серпня 2018 12:55
250 ТИС ГРН - поріг декларування , тобто до 250 тис грн в рік чинуша може цілком законно красти . НІ ФІГА СОБІ ! тоді я не буду податки платити з доходів до 250 тис грн в рік
Ігор Показати IP 31 Серпня 2018 13:01
Він в Промінь вбухав скідьки і зробив з гі..на канфетку для Лучан, нехай подорожує)))
--- Показати IP 31 Серпня 2018 13:24
"топ10 найдорожчих відпочинків ЧИНОВНИКІВ " ... Як же це важко зрозуміти тим "писакам", що чиновник - це державний службовець. Депутат місцевої ради - не може називатись чиновником апріорі !! це така тупість... як їм не болить мозок (або що там в них) від того що вони пишуть.
нафнаф до --- Показати IP 31 Серпня 2018 13:49
та пох... народ все "схаває"
Анонім до --- Показати IP 31 Серпня 2018 17:05
ВІДПОЧИНОК ДЕПУТАТА ЛУЦЬКРАДИ – В П’ЯТІРЦІ НАЙДОРОЖЧИХ СЕРЕД ЧИНОВНИКІВ І ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ заголовок читати вмієш, телепню?
Баг Бом Показати IP 31 Серпня 2018 18:07
Багатство одних-результат бідності інших.Відпочинок багатого у готелі-наслідок відпочинку бомжеу під мостом.
Вас Показати IP 31 Серпня 2018 20:07
Красавп
Василь Показати IP 1 Вересня 2018 07:47
А яке справжнє в нього призвіще?
генадій Показати IP 2 Вересня 2018 00:20
Выше себя не прыгнуть. Нашел чудак с кем себя сравнивать. Смешно и жалко..
Коза Показати IP 3 Вересня 2018 10:17
Люблять наші люди рахувати чужі гроші. Він за СВОЇ гроші відпочивав, проживав і т.д.