USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Військовий аеродром на Волині звільняють від «захоплення терористами»

28 Липня 2017 16:10
«Терористи» захопили військовий аеродром та вимагали кошти. Під такою легендою відбулися навчання спецпризначенців, правоохоронців, військових та рятувальників.

Антитерористичні навчання тривають на Волині 26-28 липня.

На завершальному етапі, згідно легенди, «терористи» взяли військових у полон та захопили аеропорт.

Перемовини з «терористами» вела Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ у Волинській області за участю Національної поліції, Нацгвардії, ДСНС, прикордонників та ЗСУ. Свій штаб вони розмістили неподалік заводу «Мотор» у Луцьку.

Управління СБУ у Волинській області закликає жителів міста з розумінням поставитись до можливих незручностей та зберігати спокій.

Також працівники СБУ нагадують кожному волинянину, що, у разі виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації щодо протиправних дій невідомих осіб, потрібно негайно повідомляти у правоохоронні органи області за номерами телефонів: (0332) 24-22-10; 097-791-19-11 (черговий УСБУ) або 102.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Прилучанин Показати IP 28 Липня 2017 16:19
Хай би реально так відпрацьовували в зоні АТО, а не за тисячі кілометрів, де зараз хлопці без нормальної техніки та обмурдирування.
іван до Прилучанин Показати IP 28 Липня 2017 16:44
ти давно там був
12345 до Прилучанин Показати IP 28 Липня 2017 18:52
Ти хоть під одним ніком заходь, - лучанин, корінний лучани, лучанка, а тепер прилучанин. Хоча по тій жовчі і по тому потокові лайна, що виходить від тебе ти не сховаєшся ні під яким ніком. А ПО СУТІ, ТАК НАЧАННЯ І ТРЕНУВАННЯ, ЦЕ ЗАПОРУКА ВДДАЛИХ ДІЙ В БОЮ, І НЕ ТОБІ ГОРЕ - ТРОЛЬ ЩОСЬ ВЯКАТИ! НЕХАЙ ХЛОПЦІ ТРЕНУЮТЬСЯ, А У СЄПАРІВ ПЕР*АКИ ВЖЕ РВЕ !!!
До Всіх 51 омбр Показати IP 28 Липня 2017 19:14
Не путайте реальну війну з антитерором.Той БТР що вони приїхали він для війни не придатний абсолютно. У 2014 році десь 120 мм міна розірвалась на відстані приблизно 50 м то осколки прошили БТР насквозь
Анонім Показати IP 28 Липня 2017 23:01
Щдин казав:"Війна-фігня-головне маньоври!"
владик мутин Показати IP 29 Липня 2017 16:04
Вигидно щоб ще довже тянувся час так званою АТО. Мисяц игры в Ато стоить 100 гектарив чернозему в користь американських жуликив. Резидент Пеця Липецький тягни час з Ато! Коли до простих украинцив дийте арифметика то коли проснуться вони взнають що вже наймити и батраки американських жуликив! Завдяки резиденту Пеци Липецкому прости украинци продани в рабство на многия многия лита. Слава резиденту Пеци Липецому-Рошен!
! до владик мутин Показати IP 29 Липня 2017 21:06
Вот зачем вы перестали принимать таблетки ? И санитары куда смотрят, у вас же бред!