USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Владика Михаїл звернувся до волинян

18 Лютого 2014 22:41
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл звернувся до всіх волинян:
- У зв’язку із загостренням суспільно-політичної ситуації в країні, відновленням кривавих сутичок у Києві благословляю священнослужителів і мирян єпархії на посилену молитву за Україну та суворий піст.
Закликаю волинян, які беруть участь у мирних акціях протесту, не піддаватися на провокації. Закликаю волинян, які є у владі або в силових структурах, не застосовувати насилля щодо людей, які відстоюють свободу і незалежність України.
Пам’ятаймо слова Господа нашого Ісуса Христа: «...Всі, хто візьме меч, від меча і загинуть» (Мф. 26:52).
Пам’ятаймо, що гріх людиновбивства ˜– один із найтяжчих гріхів.
Нехай Усевишній упокоїть душі загиблих, допоможе пораненим. Хай Спаситель благословить і направить нашу країну на шлях миру, взаємного прощення і братолюбства.
Також владика Михайл провів вечірній молебень на Театральному майдані у Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
селянин Показати IP 18 Лютого 2014 23:13
Ліпше смерть, достойна слави, аніж зганьблене життя на колінах перед комуняцько-жидо-москалями....
Анастасія до селянин Показати IP 18 Лютого 2014 23:28
Не Вам судити,шановний)))
304 Показати IP 18 Лютого 2014 23:37
Бо володар Божий слуга, тобі на добро. А як чиниш ти зле, то бійся, бо недармо він носить меча, він бо Божий слуга, месник у гніві злочинцеві! ( До римлян 13)
Лучанка до 304 Показати IP 18 Лютого 2014 23:42
А чи зрозуміли ті, кому ці слова направлені? Чи згідні вони,. що вся влада від Бога? І що влада, як Божий слуга, карає злочинців, як месник від Бога! Амінь.
304 до Лучанка Показати IP 18 Лютого 2014 23:57
розуміти це може тількі гибоко віруючая людина ,яка знае що Всемогутний контролюе навіть подіх ,у тих, хто о Нем и незгадуе
2Анастасія Показати IP 19 Лютого 2014 00:42
...а це вже не Судилище.... це вже---Кара Господня.....
koreanstar777 до 30 Показати IP 21 Лютого 2014 11:14
Якби ж то владці розуміли владу саме так, як ви пишете, і відчували її, як велику відповідальність перед Богом і людьми, а не як засіб напхати кишені - то, певне, не було би того, що нині в Україні твориться. Не вся влада від Бога, ой не вся....
304 до koreanstar777 до 30 Показати IP 21 Лютого 2014 17:05
то не я пішу ,а Святе Пісьмо...
koreanstar777 до 30 до 304 Показати IP 22 Лютого 2014 15:45
Ви зрозуміли, про що я.