USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Водій авто загинув, пасажири підводи – у лікарні: подробиці ДТП на Волині

23 Грудня 2019 11:33
На автодорозі в селі Волошки Ковельського району автомобіль «ВАЗ 2105» врізався у підводу.

ДТП сталася вчора, 22 грудня, близько 21 години, інформує поліція Волині.

За кермом автомобіля перебував 53-річний місцевий житель. Водій, ймовірно, не впорався із керуванням допустив зіткнення із зустрічною підводою. Внаслідок автопригоди водій легковика загинув на місці. Їздова гужового транспорту, 45-річна жителька Ковельського району, та 20-річна пасажирка отримали тілесні ушкодження. Їх госпіталізували в травматологію центральної районної лікарні.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Правдоруб Показати IP 23 Грудня 2019 12:25
Як завжди на підводі не було світловідбивачів а сам водій підводи не тверезий їхав посеред дороги - це звичайне щоденне явище в селах та біля них, те що такі трагічні випадки не трапляются щодня це везіння. У темну пору доби та після дощу неосвітлені темні предмети стає видно перед самим зіткненням за кілька метрів !!!
Справедливість до Правдоруб Показати IP 23 Грудня 2019 12:48
Ми не знаємо напевне що саме стало причиною трагедії, але ви праві.
Вах Показати IP 23 Грудня 2019 12:46
Краштест у підводи кращий ніж у жигуля?
Анонім Показати IP 23 Грудня 2019 12:59
Коні не постраждали?Хоч це тварини,але шкода,вони не винні,що ними керували такі люди.
Психопланетарій, Лип Показати IP 23 Грудня 2019 13:36
Боже, яка та Україна відстала країна разом з тими сільськими людьми, що тримають коней та КТЗ (колісно-транспортний засіб - так званий віз). Невже не можна було ззаду на обох боках підводи встановити світлові відбивачі (стоп сигнали), які коштують по 2 грн., щоб всі учасники дорожньо-транспортного руху, особливо у вечірню та нічну години бачили, що попереду себе рухається якийсь транспортний засіб. А так цей бідолаха водій з атомобіля «ВАЗ 2105» врізався у підводу. Поряд з людьми гадаю, що й коні постраждали добре.
я Показати IP 23 Грудня 2019 13:43
співчуття....сум, жаль дуже... Люди милі, благаю Вас, дорогі українці - поначіплюйте на гужовому транспорті світловідбиваючих трафаретів із всіх сторін, на велосипедах також... ходіть в світловідбиваючих жилетах , як в Польщі... А поліція наша мовчить про ці світловідбиваючі трафарети , стрічки , жилети... мають людям роз'яснювальну роботу проводити на рівні держави про світловідбиваючі предмети...
Отакої... до я Показати IP 23 Грудня 2019 14:47
читай уважно;" ДОПУСТИВ ЗІТКНЕННЯ зЗУСТРІЧНОЮ ПІДВОДОЮ...до чого тут світловідбивні жилети.Коня жалко!
Андрій до Отакої... Показати IP 23 Грудня 2019 14:59
А кінь підводу ззаду пхав?
Активіст Показати IP 23 Грудня 2019 14:58
Виконується основна задача - зменшення жителів України.
Психопланетарій, Лип Показати IP 23 Грудня 2019 16:07
Читач правильно пише от якби чоловік, що їхав на возові як раз одягнув світловідбивний жилет, то його здалеку було б видно, як спереду так і ззаду проїзджої части дороги. Логічно подумайте. Підвода також колісно-рухомий засіб якщо вона не обладнана ціми світловідбивними сигналами то створює небезпеку для всіх учасників руху. Тим більше у вечірню та нічну години. Невже не ясно.